Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 18 маусымдағы N 594 Қаулысы
"2008 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 6 желтоқсандағы Заңына , "Республикалық және жергілікті бюджеттердің атқарылу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 наурыздағы N 225 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігіне елорданың 10 жылдығына арналған мерекелік іс-шаралар кезінде қоғамдық тәртіпті сақтауды және ЕҚЫҰ Парламенттік Ассамблеясының жыл сайынғы 17-ші сессиясына қатысушылар мен қонақтардың қоғамдық қауіпсіздігін қамтамасыз ету үшін 2008 жылға арналған республикалық бюджетте Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға көзделген резервінен 41768800 (қырық бір миллион жеті жүз алпыс сегіз мың сегіз жүз) теңге сомасында қаражат бөлінсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.12.18 N 1176 Қаулысымен.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі бөлінген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июня 2008 года N 594
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 декабря 2007 года "О республиканском бюджете на 2008 год", постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2007 года N 225 "Об утверждении Правил исполнения республиканского и местных бюджетов" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить Министерству внутренних дел Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2008 год на неотложные затраты, средства в сумме 41768800 (сорок один миллион семьсот шестьдесят восемь тысяч восемьсот) тенге для обеспечения охраны общественного порядка и общественной безопасности участников и гостей праздничных мероприятий, посвященных 10-летию столицы и 17-ой ежегодной сессии Парламентской Ассамблеи ОБСЕ.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 18.12.2008 N 1176 .
2. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за целевым использованием выделенных средств.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов