Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 20 сәуірдегі N 367 және 2005 жылғы 21 сәуірдегі N 371 қаулыларына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 28 маусымдағы N 637 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір қаулыларына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасында өнімдердің сәйкестігін міндетті түрде растау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 20 сәуірдегі N 367  қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 17, 203-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Міндетті түрде сертификаттауға жататын өнімдер мен қызметтердің тізбесінде:
"Зергерлік бұйымдар, шеберлердің алтын мен күмістен жасаған бұйымдары және басқа бұйымдар" деген 20-бөлім алынып тасталсын;
2) Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 23.12.2015 № 1034 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

О внесении изменений и дополнения в постановления Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2005 года N 367 и 21 апреля 2005 года N 371
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2008 года N 637
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые постановления Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнение:
1) в  постановлении Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2005 года N 367 "Об обязательном подтверждении соответствия продукции в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 17, ст. 203):
в  Перечне продукции и услуг, подлежащих обязательной сертификации, утвержденном указанным постановлением:
раздел 20 "Ювелирные изделия, изделия золотых и серебряных дел мастеров и другие изделия" исключить;
2) утратил силу постановлением Правительства РК от 23.12.2015 № 1034 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 23.12.2015 № 1034 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов