Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 14 наурыздағы N 249 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 17 шілдедегі N 695 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1.»"Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 наурыздағы N 225  қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 14 наурыздағы N 249  қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
2-тармақта:
бірінші абзацта "32691500000 (отыз екі миллиард алты жүз тоқсан бір миллион бес жүз мың)" деген сөздер "33621500000 (отыз үш миллиард алты жүз жиырма бір миллион бес жүз мың" деген сөздермен ауыстырылсын;
4) тармақшада "14925600000 (он төрт миллиард тоғыз жүз жиырма бес миллион алты жүз мың)" деген сөздер "15855600000 (он бес миллиард сегіз жүз елу бес миллион алты жүз мың)" деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"көрсетілген қаулыға 1-қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын";
көрсетілген қаулыға 2-қосымшада:
"Шығыстар сомасы" деген 3-бағанда:
"Барлығы" деген жолда "14925600,0" деген сандар "15855600,0" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірлері 3, 10-жолдарда "3769507,0", "136923,0" деген сандар тиісінше "3940757,0", "895673,0" деген сандармен ауыстырылсын;
"өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауарлық-материалды құндылықтардың құнын арзандатуға" деген 6-бағанда:
"Барлығы" деген жолда "7195000,0" деген сандар "8125000,0" деген сандармен;
реттік нөмірлері 3, 10-жолдарда "1326632,0", "122464,0" деген сандар тиісінше "1497882,0", "881214,0" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2008 года N 249
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2008 года N 695
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2008 года N 249 "О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2007 года N 225 и выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан" следующие изменения и дополнение:
в  пункте 2 :
в абзаце первом слова "32691500000 (тридцать два миллиарда шестьсот девяносто один миллион пятьсот тысяч)" заменить словами "33621500000 (тридцать три миллиарда шестьсот двадцать один миллион пятьсот тысяч)";
в подпункте 4) слова "14925600000 (четырнадцать миллиардов девятьсот двадцать пять миллионов шестьсот тысяч)" заменить словами "15855600000 (пятнадцать миллиардов восемьсот пятьдесят пять миллионов шестьсот тысяч)";
дополнить абзацем следующего содержания:
"приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению";
в  приложении 2 к указанному постановлению:
в графе 3 "Сумма расходов":
в строке "Всего" цифры "14925600,0" заменить цифрами "15855600,0";
в строках, порядковые номера 3, 10 цифры "3769507,0", "136923,0" заменить соответственно цифрами "3940757,0", "895673,0";
в графе 6 "на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ":
в строке "Всего" цифры "7195000,0" заменить цифрами "8125000,0";
в строках, порядковые номера 3, 10 цифры "1326632,0", "122464,0" заменить соответственно цифрами "1497882,0", "881214,0".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов