Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 сәуірдегі N 319 қаулысына және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 31 мамырдағы N 147-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 17 шілдедегі N 697 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "Мемлекет басшысының 2005 - 2007 жылдардағы Қазақстан халқына жыл сайынғы жолдауларын іске асыру жөніндегі негізгі бағыттардың (іс-шаралардың) жалпыұлттық жоспарын және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 - 2009 жылдарға арналған бағдарламасын орындау жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 сәуірдегі N 319 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 12, 140-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Мемлекет басшысының 2005 - 2007 жылдардағы Қазақстан халқына жыл сайынғы жолдауларын іске асыру жөніндегі негізгі бағыттардың (іс-шаралардың) жалпыұлттық жоспарын және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 - 2009 жылдарға арналған бағдарламасын орындау жөніндегі іс-шаралар жоспарында:
реттік нөмірі 323-жолда:
2-бағандағы "маусым" деген сөз "желтоқсан" деген сөзбен ауыстырылсын;
3-бағанда:
"мамыр" деген сөз "қараша" деген сөзбен ауыстырылсын;
"маусым" деген сөз "желтоқсан" деген сөзбен ауыстырылсын.
2) "Қазақстан Республикасының 2007 - 2015 жылдарға арналған электр энергетикасы саласын дамыту жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 31 мамырдағы N 147-ө өкімінде :
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасының 2007-2015 жылдарға арналған электр энергетикасы саласын дамыту жөніндегі іс-шаралар жоспарында:
реттік нөмірі 4-жолдың 5-бағанындағы "маусым" деген сөз "желтоқсан" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2007 года N 319 и распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 31 мая 2007 года N 147-р
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2008 года N 697
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2007 года N 319 "Об утверждении Плана мероприятий по исполнению Общенационального плана основных направлений (мероприятий) по реализации ежегодных 2005-2007 годов посланий Главы государства народу Казахстана и Программы Правительства Республики Казахстан на 2007-2009 годы" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., N 12, ст. 140):
в Плане мероприятий по исполнению Общенационального плана основных направлений (мероприятий) по реализации ежегодных 2005-2007 годов посланий Главы государства народу Казахстана и Программы Правительства Республики Казахстан на 2007-2009 годы, утвержденном указанным постановлением:
в строке, порядковый номер 323:
в графе 2 слово "июнь" заменить словом "декабрь";
в графе 3:
слово "май" заменить словом "ноябрь";
слово "июнь" заменить словом "декабрь".
2) в распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 31 мая 2007 года N 147-р "Об утверждении Плана мероприятий по развитию электроэнергетической отрасли Республики Казахстан на 2007-2015 годы":
в Плане мероприятий по развитию электроэнергетической отрасли Республики Казахстан на 2007-2015 годы, утвержденном указанным распоряжением:
в графе 5 строки, порядковый номер 4 слово "Июнь" заменить словом "Декабрь".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов