Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 наурыздағы N 309 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 шілдедегі N 726 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Міндетті сақтандыруға жататын өсімдік шаруашылығы өнімдерінің түрлерін өндіру үшін егістік алқаптың бір гектарына жұмсалатын шығындардың 2008 жылға арналған нормативтерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 наурыздағы N 309 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген міндетті сақтандыруға жататын өсімдік шаруашылығы өнімдерінің түрлерін өндіру үшін егістік алқаптың бір гектарына жұмсалатын шығындардың 2008 жылға арналған нормативтерінде:
5-бағанда:
"Ақтөбе облысы" деген 2-бөлімде:
"II дала аймағы" деген кіші бөлімде:
"Мақсары" деген жолдағы "2637" деген сандар "3081" деген сандармен алмастырылсын;
"Шығыс Қазақстан облысы" деген 4-бөлімде:
"II дала аймағы" деген кіші бөлімде:
"Қара құмық" деген жолдағы "2880" деген сандар "3880" деген сандармен алмастырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2008 года N 309
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 июля 2008 года N 726
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2008 года N 309 "Об утверждении нормативов затрат на производство видов продукции растениеводства, подлежащих обязательному страхованию, на один гектар посевной площади на 2008 год" следующие изменения:
в нормативах затрат на производство видов продукции растениеводства, подлежащих обязательному страхованию, на один гектар посевной площади на 2008 год, утвержденных указанным постановлением:
в графе 5:
в разделе 2. "Актюбинская область":
в подразделе "II зона степная":
в строке "Сафлор" цифры "2637" заменить цифрами "3081";
в разделе 4. "Восточно-Казахстанская область":
в подразделе "II зона степная":
в строке "Гречиха" цифры "2880" заменить цифрами "3880".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                         К. Масимов