Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 10 шілдедегі N 681 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 тамыздағы N 748 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 наурыздағы № 272 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.03.25 № 272 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының ұлттық қауіпсіздігін қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Тауарлар мен көлік құралдарын Қазақстан Республикасына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге тыйым салуларды, кейбір кедендік режимдерге орналастыруға тыйым салынған тауарлардың тізбелерін, сондай-ақ жекелеген кедендік режимдерге орналастырылған тауарлармен жасалатын операцияларды жүргізуге арналған тыйым салулар мен шектеулерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 10 шілдедегі N 681 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 29, 284-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген тауарлар экспорты кедендік режиміне орналастыруға тыйым салынған тауарлардың тізбесі:
1) мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 18, 19, 20-жолдармен толықтырылсын:
"18 құрамында 1,5 мас. %-дан аспайтын майы бар ұнтақ, түйіршікті немесе басқа да қатты түрдегі сүт және кілегей 0402 10*****;
19 құрамында 1,5 мас. %-дан асатын майы бар ұнтақ, түйіршікті немесе басқа да қатты түрдегі сүт және кілегей 0402 21*****;
20 сүт және кілегей өзгелері 0402 29*****";
2) мынадай мазмұндағы ескертпемен толықтырылсын:
"***** 2009 жылғы 1 қаңтарға дейін қолданылады.".
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Кедендік бақылау комитеті осы қаулының 1-тармағын орындау бойынша қажетті шараларды қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі екі апта мерзімде сыртқы сауда қызметін реттеу бойынша Қазақстан Республикасының Үкіметі қабылдап жатқан шаралар туралы Еуразиялық экономикалық қоғамдастық Интеграциялық комитетінің хатшылығын хабардар етсін.
4. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Кедендік бақылау комитеті, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара қызметі (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі өз құзыреті шегінде ұнтақ, түйіршікті немесе басқа да қатты түрдегі сүттің және кілегейдің (ҚР СЭҚ ТН коды 0402 10, 0402 21, 0402 29) экспортын бақылауды қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2003 года N 681
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 августа 2008 года N 748. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 марта 2011 года № 272
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 25.03.2011 № 272.
В целях обеспечения национальной безопасности Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2003 года N 681 "Об утверждении запретов на ввоз в Республику Казахстан и вывоз из Республики Казахстан товаров и транспортных средств, перечней товаров, запрещенных к помещению под некоторые таможенные режимы, а также запретов и ограничений на проведение операций с товарами, помещенными под отдельные таможенные режимы" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 29, ст. 284) следующие дополнения:
перечень товаров, запрещенных к помещению под таможенный режим экспорта товаров, утвержденный указанным постановлением:
1) дополнить строками, порядковые номера 18, 19, 20, следующего содержания:
"18 молоко и сливки в порошке, гранулах или других твердых видах, с содержанием жира не более 1,5 маc. % 0402 10*****;
19 молоко и сливки в порошке, гранулах или других твердых видах, с содержанием жира более 1,5 маc. % 0402 21*****;
20 молоко и сливки прочие 0402 29*****";
2) дополнить примечанием следующего содержания:
"***** действует до 1 января 2009 года.".
2. Комитету таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан принять необходимые меры по выполнению пункта 1 настоящего постановления.
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан уведомить в двухнедельный срок Секретариат Интеграционного комитета Евразийского экономического сообщества о принимаемых Правительством Республики Казахстан мерах по регулированию внешнеторговой деятельности.
4. Комитету таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан, Пограничной службе Комитета национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию), Министерству внутренних дел Республики Казахстан в пределах своей компетенции обеспечить контроль экспорта молока и сливок в порошке, гранулах или других твердых видах (Код ТН ВЭД РК 0402 10, 0402 21, 0402 29).
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов