Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 26 желтоқсандағы N 1705 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 27 тамыздағы N 772 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1332 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1332 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жер қойнауын пайдалануға арналған келісім-шарттарға салық сараптамасын жүргізу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 26 желтоқсандағы N 1705 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., N 48, 578-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
кіріспеде "Қазақстан Республикасы Президентінің "Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" 1996 жылғы 16 маусымдағы N 2828 заң күші бар Жарлығының" деген сөздер "Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 27 қаңтардағы Заңының" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген Жер қойнауын пайдалануға арналған келісім-шарттарға салық сараптамасын жүргізу ережесінде:
3-тармақта:
1) тармақшадағы "Фискальдық саясат және болжамдар департаменті" деген сөздер "Салық комитеті" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің" деген сөздер алып тасталсын;
12-тармақта "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің және", "аумақтық" деген сөздер алып тасталсын;
13-тармақта "аумақтық" деген сөз алып тасталсын
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2001 года N 1705
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 августа 2008 года N 772. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года N 1332.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2008 N 1332 (вводится в действие с 01.01.2009).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2001 года N 1705 "Об утверждении Правил проведения налоговой экспертизы контрактов на недропользование" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 48, ст. 578) следующие изменения:
в преамбуле слова "Указа Президента Республики Казахстан от 16 июня 1996 года N 2828, имеющего силу Закона," заменить словами "Закона Республики Казахстан от 27 января 1996 года";
в Правилах проведения налоговой экспертизы контрактов на недропользование, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 3:
в подпункте 1) слова "Департаментом фискальной политики и прогнозов" заменить словами "Налоговым комитетом";
в подпункте 2) слова "Министерства государственных доходов Республики Казахстан" исключить;
в пункте 12 слова "Министерства государственных доходов Республики Казахстан и территориального" исключить;
в пункте 13 слово "территориального" исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов