Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 4 наурыздағы N 219 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 28 тамыздағы N 779 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 24 қазандағы № 841 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 24.10.2015 № 841 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Катар Мемлекетінің Үкіметі арасындағы Мәдениет және өнер саласындағы ынтымақтастық туралы келісімге қол қою туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 4 наурыздағы N 219  қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
2-тармақта "Ермұхамет Қабиденұлы Ертісбаевқа" деген сөздер "Мұхтар Абрарұлы Құл-Мұхаммедке" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2008 года N 219
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 августа 2008 года N 779. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 октября 2015 года № 841
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 24.10.2015 № 841.
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2008 года N 219 "О подписании Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Государства Катар о сотрудничестве в области культуры и искусства" следующее изменение:
в  пункте 2 слова "Ертысбаева Ермухамета Кабидиновича" заменить словами "Кул-Мухаммеда Мухтара Абрарулы".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов