Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 желтоқсандағы N 1339 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 29 тамыздағы N 793 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 1103 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 28.12.2015 № 1103 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Әлеуметтік жәрдемақы тағайындау және төлеу, сондай-ақ оның мөлшерін айқындау ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 желтоқсандағы N 1339 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 50, 618-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Әлеуметтік жәрдемақы тағайындау және төлеу, сондай-ақ оның мөлшерін айқындау ережесінде:
6-тармақтағы "он" деген сөз "он бес" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы 2008 жылғы 1 қыркүйектен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2007 года N 1339
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 августа 2008 года N 793. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 1103
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 28.12.2015 № 1103 (вводится в действие с 01.01.2016).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2007 года N 1339 "Об утверждении Правил назначения и выплаты социального пособия, а также определения его размера" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., N 50, ст. 618) следующее изменение:
в Правилах назначения и выплаты социального пособия, а также определения его размера, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 6 слово "десятикратной" заменить словом "пятнадцатикратной".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 сентября 2008 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов