Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 19 мамырдағы N 471 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 29 тамыздағы N 800 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 сәуірдегі Кеден кодексінің 8-бабының 2-тармағына Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Бензин және дизель отынын әкетуге уақытша тыйым салуды енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 19 мамырдағы N 471 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 27, 253-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
"2008 жылғы 1 қыркүйекке" деген сөздер "2009 жылғы 1 қаңтарға" деген сөздермен ауыстырылсын;
"тұрмыстық пеш отынынан басқа," деген сөздер алынып тасталсын;
"(СЭҚ ТН 2710 19 310 0 - 2710 19 490 0)" деген сөздер "(СЭҚ ТН 2710 19 410 0 - 2710 19 490 0)" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Кедендік бақылау комитеті осы қаулының 1-тармағын орындау жөнінде қажетті шаралар қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі белгіленген тәртіппен Еуразиялық экономикалық қоғамдастықтың Интеграциялық комитетін Қазақстан Республикасының аумағынан бензинді және дизель отынын әкетуге тыйым салу мерзімінің ұзартылғаны туралы хабардар етсін.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 мая 2008 года N 471
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 августа 2008 года N 800
В соответствии с пунктом 2 статьи 8 Таможенного кодекса Республики Казахстан от 5 апреля 2003 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 мая 2008 года N 471 "О введении временного запрета на вывоз бензина и дизельного топлива" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., N 27, ст. 253) следующие изменения:
в пункте 1:
слова "1 сентября 2008 года" заменить словами "1 января 2009 года";
слова ", кроме печного топлива бытового" исключить;
слова "(код ТН ВЭД 2710 19 310 0 - 2710 19 490 0)" заменить словами "(код ТН ВЭД 2710 19 410 0 - 2710 19 490 0)".
2. Комитету таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан принять необходимые меры по выполнению пункта 1 настоящего постановления.
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан уведомить в установленном порядке Интеграционный комитет Евразийского экономического сообщества о продлении срока запрета на вывоз с территории Республики Казахстан бензина и дизельного топлива.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов