Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 11 маусымдағы N 483 қаулысына толықтыру мен өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 11 қыркүйектегі N 841 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 28 тамыздағы № 683 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 28.08.2015 № 683 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Республикалық мемлекеттік меншіктің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 11 маусымдағы N 483 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 19, 214-құжат) мынадай толықтыру мен өзгеріс енгізілсін:
1) көрсетілген қаулымен бекітілген жалпымемлекеттік міндеттерді орындау үшін қажетті мемлекет қатысатын акционерлік қоғамдардың (жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің) тізбесінде:
"Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті" деген бөлім:
мынадай мазмұндағы 16-1-жолмен толықтырылсын:
"16-1. "Нұрсат" акционерлік қоғамы 1,4 %";
2) көрсетілген қаулымен бекітілген акцияларының мемлекеттік пакеттері (қатысу үлестері) бәсекелі ортаға берілуі тиіс акционерлік қоғамдардың (жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің) тізбесінде:
"Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті" деген бөлімде:
реттік нөмірі 7-жол алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

О внесении дополнения и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2007 года № 483
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2008 года № 841. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 августа 2015 года № 683
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 28.08.2015 № 683.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2007 года N 483 "О некоторых вопросах республиканской государственной собственности" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., N 19, ст. 214) следующие дополнение и изменение:
1) в перечне акционерных обществ (товариществ с ограниченной ответственностью) с государственным участием, необходимых для выполнения общегосударственных задач, утвержденном указанным постановлением:
раздел "Комитет национальной безопасности Республики Казахстан":
дополнить строкой, порядковый номер 16-1, следующего содержания:
"16-1. Акционерное общество "Нурсат" 1,4 %";
2) в перечне акционерных обществ (товариществ с ограниченной ответственностью), государственные пакеты акций (доли участия) которых подлежат передаче в конкурентную среду, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "Комитет национальной безопасности Республики Казахстан":
строку, порядковый номер 7, исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов