Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Қазақ мемлекеттік қыздар педагогикалық институты" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын қайта атау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 11 қыркүйектегі N 847 Қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Қазақ мемлекеттік қыздар педагогикалық институты" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Қазақ мемлекеттік қыздар педагогикалық университеті" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны (бұдан әрі - кәсіпорын) болып қайта аталсын.
2. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) кәсіпорынның жарғысына тиісті өзгерістер енгізсін және оның әділет органдарында мемлекеттік қайта тіркелуін қамтамасыз етсін;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
3. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер бекітілсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 11 қыркүйектегі
N 847 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне
енгізілетін өзгерістер
1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
2. "Алматы қаласының аумағында орналасқан ұйымдар мен объектілерге қатысты мемлекеттік меншік түрлері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 9 қарашадағы N 1141 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 41, 371-құжат):
Мемлекеттік республикалық меншікте қалатын ұйымдардың, сондай-ақ тұрғын емес қор объектілерінің тізбесінде:
реттік нөмірі 91-жолда "Мекемелер мен ұйымдардың атауы" деген бағанда "институты" деген сөз "университеті" деген сөзбен ауыстырылсын.
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.03.12 № 320 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
4. "Жекешелендіруге жатпайтын мемлекеттік жоғары оқу орындарының тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 6 шілдедегі N 1021 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., N 28, 339-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Жекешелендіруге жатпайтын мемлекеттік жоғары оқу орындарының тізбесінде:
реттік нөмірі 3-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"3 Қазақ мемлекеттік қыздар педагогикалық университеті" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Алматы қаласы".

О переименовании Республиканского государственного казенного предприятия "Казахский государственный женский педагогический институт" Министерства образования и науки Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2008 года N 847.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Переименовать Республиканское государственное казенное предприятие "Казахский государственный женский педагогический институт" Министерства образования и науки Республики Казахстан в Республиканское государственное казенное предприятие "Казахский государственный женский педагогический университет" Министерства образования и науки Республики Казахстан (далее - предприятие).
2. Министерству образования и науки Республики Казахстан и установленном законодательством Республики Казахстан порядке:
1) внести соответствующие изменения в устав предприятия и обеспечить его государственную перерегистрацию в органах юстиции;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 11 сентября 2008 года N 847
Изменения, которые вносятся в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан
1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
2. В постановление Правительства Республики Казахстан от 9 ноября 1998 года N 1141 "О видах государственной собственности в отношении организаций и объектов, расположенных на территории города Алматы" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 41, ст. 371):
в Перечне организаций, а также объектов государственного нежилого фонда, остающихся в государственной республиканской собственности, утвержденном указанным постановлением:
в строке, порядковый номер 91, в графе "Наименование организаций и объектов" слово "институт" заменить словом "университет".
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 12.03.2012 № 320 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
4. В постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июля 2000 года N 1021 "Об утверждении Перечня государственных высших учебных заведений, не подлежащих приватизации" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 28, ст. 339):
в Перечне государственных высших учебных заведений, не подлежащих приватизации, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 3, изложить в следующей редакции:
"3 Республиканское государственное казенное предприятие
"Казахский государственный
женский педагогический университет" город Алматы".

5. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 19.08.2022 № 581 қаулысымен.
6. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 28.08.2015 № 683 қаулысымен.
7. "Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2005-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі 2008-2010 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 13 мамырдағы N 443 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., N 24, 237-құжат):
Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2005-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі 2008-2010 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарында:
"8. Материалдық-техникалық базаны нығайту және қалыптастыру" деген бөлімде:
реттік нөмірі 52-жолда, 2-бағанда "институтының" деген сөз "университетінің" деген сөзбен ауыстырылсын.

5. Утратил силу постановлением Правительства РК от 19.08.2022 № 581.
6. Утратил силу постановлением Правительства РК от 28.08.2015 № 683 (вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию).
7. В постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 2008 года N 443 "Об утверждении Плана мероприятий на 2008-2010 годы по реализации Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2005-2010 годы" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., N 24, ст. 237):
в Плане мероприятий на 2008-2010 годы по реализации Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2005-2010 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "8. Укрепление и формирование материально-технической базы":
в строке, порядковый номер 52, в графе 2 слово "института" заменить словом "университета".