Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 25 сәуірдегі N 390 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 18 қыркүйектегі N 859 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігіне Қазақстан Республикасының Түрікменстандағы Төтенше және Өкілетті Елшісі Мұрат Марданұлы Атановтың мәйітін жеткізу үшін Алматы - Ашғабад - Алматы бағыты бойынша чартерлік авиарейске ақы төлеуге 2008 жылға арналған республикалық бюджетте Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға көзделген резервінен 4704800 (төрт миллион жеті жүз төрт мың сегіз жүз) теңге сомасында ақшалай қаражат бөлінсін.
2. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 25 сәуірдегі N 390 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақта "1770567000 (бір миллиард жеті жүз жетпіс миллион бес жүз алпыс жеті мың)" деген сөздер "1765862200 (бір миллиард жеті жүз алпыс бес миллион сегіз жүз алпыс екі мың екі жүз)" деген сөздермен ауыстырылсын.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі бөлінген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды жүзеге асырсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан и внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 апреля 2008 года № 390
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2008 года № 859
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить Министерству иностранных дел Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2008 год, на неотложные затраты денежные средства в сумме 4704800 (четыре миллиона семьсот четыре тысячи восемьсот) тенге на оплату чартерного авиарейса по маршруту Алматы - Ашгабад - Алматы для доставки тела Чрезвычайного и Полномочного Посла Республики Казахстан в Туркменистане Атанова Мурата Мардановича.
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 апреля 2008 года № 390 "О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан" следующее изменение:
в пункте 1 слова "1770567000 (один миллиард семьсот семьдесят миллионов пятьсот шестьдесят семь тысяч)" заменить словами "1765862200 (один миллиард семьсот шестьдесят пять миллионов восемьсот шестьдесят две тысячи двести)".
3. Министерству финансов Республики Казахстан осуществить контроль за целевым использованием выделенных средств.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов