2006 жылғы 28 қарашадағы Қылмыстық сот ісін жүргізуге қатысушыларды қорғау туралы келісімді іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 26 қыркүйектегі N 889 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 17 маусымдағы заңымен ратификацияланған Қылмыстық сот ісін жүргізуге қатысушыларды қорғау туралы келісімнің (бұдан әрі - Келісім) 27-бабының 2-тармағын орындау үшін Қазақстан Республикасының Үкіметі Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігі (қаржы полициясы) (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі, Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Қазақстан Республикасының аумағында Келісімді орындау жөніндегі ұлттық органдар болып белгіленсін.
2. Осы қаулының 1-тармағында көрсетілген мемлекеттік органдар Келісімнің ережелерін орындауға уәкілетті аумақтық органдардың тізбелерін белгілесін.
3. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының Атқарушы комитетін Келісімнің ережелерін орындауға уәкілетті орталық және аумақтық мемлекеттік органдардың тізбелері туралы хабардар етсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

О мерах по реализации Соглашения о защите участников уголовного судопроизводства от 28 ноября 2006 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 сентября 2008 года N 889
Во исполнение пункта 2 статьи 27 Соглашения о защите участников уголовного судопроизводства (далее - Соглашение), ратифицированного Законом Республики Казахстан от 17 июня 2008 года, Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить Верховный Суд Республики Казахстан (по согласованию), Генеральную прокуратуру Республики Казахстан (по согласованию), Агентство Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция) (по согласованию), Комитет национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию), Министерство внутренних дел Республики Казахстан, Министерство юстиции Республики Казахстан, национальными органами по выполнению Соглашения на территории Республики Казахстан.
2. Государственным органам, указанным в пункте 1 настоящего постановления, определить перечни территориальных органов, уполномоченных на выполнение положений Соглашения.
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан уведомить Исполнительный комитет Содружества Независимых Государств о перечнях центральных и территориальных государственных органов, уполномоченных на выполнение положений Соглашения.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов