Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 3 қазандағы N 892 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 6 қазандағы N 922 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 13 қазандағы № 1159 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.10.13 № 1159 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Арнайы экономикалық аймақтар мәселелері жөніндегі сарапшылық кеңес туралы ережені және оның құрамын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 3 қазандағы N 892 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген арнайы экономикалық аймақтар мәселелері жөніндегі сарапшылық кеңестің құрамына мыналар енгізілсін:
Школьник                        - Қазақстан Республикасының Индустрия
Владимир Сергеевич                және сауда министрі, төраға
Қосынов                         - Қазақстан Республикасының Индустрия
Алмас Олжабайұлы                  және сауда вице-министрі, төрағаның
орынбасары
Цой                             - Қазақстан Республикасы Индустрия
Игорь Владимирович                және сауда министрлігі Индустриялық
саясат департаментінің директоры,
хатшы
Дәрібаев                        - Қазақстан Республикасы Индустрия
Мұрат Амангелдіұлы                және сауда министрлігі Өнеркәсіп
комитетінің төрағасы
Ақбердин                        - Қазақстан Республикасы Индустрия
Рустам Александрович              және сауда министрлігі
Кәсіпкерлікті дамыту
департаментінің директоры
Рахымбекова                     - Қазақстан Республикасы Көлік және
Салтанат Темірқұлқызы             коммуникация министрлігі
Стратегиялық жоспарлау және
халықаралық ынтымақтастық
департаментінің директоры
Сәбиева                         - Қазақстан Республикасы Еңбек және
Айгүл Қасенқызы                   халықты әлеуметтік қорғау
министрлігі халықты жұмыспен қамту
және көші-қон департаменті халықты
жұмыспен қамту басқармасының
бастығы
Сармурзина                      - Қазақстан Республикасы Энергетика
Раушан Ғайсақызы                  және минералдық ресурстар
министрлігі Мұнай-химия
департаментінің директоры
Байғабұлов                      - Қазақстан Республикасы Денсаулық
Сәдуақас Нығметоллаұлы            сақтау министрлігінің Мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық
қадағалау комитеті
ұйымдастырушылық-құқықтық жұмыс
басқармасының бастығы
Хайдарғалиева                   - Қазақстан Республикасы Энергетика
Шолпан Ахметқызы                  және минералдық ресурстар
министрлігінің Мұнай-химия
департаменті мұнай-химия өнеркәсібі
басқармасының бастығы
Ошақбаев                        - "Сарыарқа" әлеуметтік-кәсіпкерлік
Рахым Сәкенұлы                    корпорациясы" ұлттық компаниясы"
акционерлік қоғамының атқарушы
директоры (келісім бойынша)
көрсетілген құрамнан Оразбақов Ғалым Ізбасарұлы, Бишімбаев Қуандық Уәлиханұлы, Әміреев Ғалым Махмұтбайұлы, Елемесов Омархан Көптілеуұлы, Керімбеков Әрсен Жақашұлы, Қауғабаева Рыскүл Боранбайқызы, Салықбаева Алма Құрматқызы, Скорик Юлия Ивановна, Хорошаш Асқар Нәсіболлаұлы шығарылсын.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 октября 2007 года № 892
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 октября 2008 года № 922. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 октября 2011 года № 1159
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 13.10.2011 № 1159.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 октября 2007 года № 892 "Об утверждении Положения об экспертном совете по вопросам специальных экономических зон и его состава" следующие изменения:
ввести в состав экспертного совета по вопросам специальных экономических зон, утвержденных указанным постановлением:
Школьника                   - Министра индустрии и торговли
Владимира Сергеевича          Республики Казахстан, председателем
Косунова                    - вице-министра индустрии и торговли
Алмаса Олжабаевича            Республики Казахстан, заместителем
председателя
Цоя                         - директора Департамента индустриального
Игоря Владимировича           развития Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан,
секретарем
Дарибаева                   - председателя Комитета промышленности
Мурата Аманкельдиевича        Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
Акбердина                   - директора Департамента развития
Рустама Александровича        предпринимательства Министерства
индустрии и торговли Республики
Казахстан
Рахимбекову                 - директора Департамента стратегического
Салтанат Темиркуловну         планирования и международного
сотрудничества Министерства транспорта
и коммуникаций Республики Казахстан
Сабиеву                     - начальника управления занятости
Айгуль Касеновну              населения Департамента занятости
населения и миграции Министерства
труда и социальной защиты населения
Республики Казахстан
Сармурзину                  - директора Департамента нефтехимии
Раушан Гайсиевну              Министерства энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан
Байгабулова                 - начальника управления
Садвакаса Нагметулловича      организационно-правовой работы
Комитета государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
Хайдаргалиеву               - начальника управления нефтехимической
Шолпан Ахметовну              промышленности Департамента нефтехимии
Министерства энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан
Ошакбаева                   - исполнительного директора акционерного
Рахима Сакеновича             общества "Национальная компания
"Социально-предпринимательская
корпорация "Сарыарка" (по согласованию)
вывести из указанного состава: Оразбакова Галыма Избасаровича, Бишимбаева Куандыка Валихановича, Амреева Галыма Махмутбаевича, Елемесова Омархана Коптлеуовича, Керимбекова Арсена Джакашевича, Каугабаеву Рыскуль Боранбаевну, Салыкбаеву Алму Курматовну, Скорик Юлию Ивановну, Хорошаш Аскара Насибулловича.

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов