Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 14 наурыздағы N 249 және 2008 жылғы 16 тамыздағы N 754 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 25 қарашадағы N 1084 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 наурыздағы N 225 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы және Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 14 наурыздағы N 249 қаулысында :
2-тармақта:
2) тармақшада "1300000000 (бір миллиард үш жүз миллион)" деген сандар мен сөздер "867259673 (сегіз жүз алпыс жеті миллион екі жүз елу тоғыз мың алты жүз жетпіс үш)" деген сандармен және сөздермен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"ұсынатын" деген сөзден кейін "ауыл шаруашылығы техникасы," деген сөздермен толықтырылсын;
"102000000 (бір жүз екі миллион)" деген сандар мен сөздер "534740327 (бес жүз отыз терт миллион жеті жүз қырық мың үш жүз жиырма жеті)" деген сандармен және сөздермен ауыстырылсын;
2) "Агроөнеркәсіптік кешен субъектілеріне лизингтік компаниялар және екінші деңгейдегі банктер ұсынатын қайта өңдейтін жабдықтар мен арнайы техникалар лизингі бойынша сыйақы (мүдде) ставкасын субсидиялау ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 16 тамыздағы N 754 қаулысында :
тақырыбында және 1-тармақта "ұсынатын" деген сөзден кейін "ауыл шаруашылығы техникасы," деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген Агроөнеркәсіптік кешен субъектілеріне лизингтік компаниялар және екінші деңгейдегі банктер, ұсынатын қайта өңдейтін жабдықтар мен арнайы техникалар лизингі бойынша сыйақы (мүдде) ставкасын субсидиялау ережесінде:
тақырыбында және 1, 2, 4, 13, 24-тармақтарда "ұсынатын" деген сөзден кейін "ауыл шаруашылығы техникасы," деген сөздермен толықтырылсын;
2-тармақта "102000,0 мың (бір жүз екі миллион)" деген сандар мен сөздер "534740327 (бес жүз отыз төрт миллион жеті жүз қырық мың үш жүз жиырма жеті)" деген сандармен және сөздермен ауыстырылсын;
7-тармақтың 4) және 5) тармақшаларында "өсіру" деген сөз "өсіру, қайта өңдеу" деген сөздермен ауыстырылсын;
9-тармақтың 7) тармақшасында "сәйкес" деген сөзден кейін "ауыл шаруашылығы техникасын," деген сөздермен толықтырылсын;
13-тармақта "102000,0 мың теңге" деген сандар мен сөздер "537740327 теңге" деген сандармен және сөзбен ауыстырылсын;
көрсетілген Ережеге 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7-қосымшаларда жоғары оң жақ бұрышында "ұсынатын" деген сөзден кейін "ауыл шаруашылығы техникасы," деген сөздермен толықтырылсын;

О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2008 года № 249 и 16 августа 2008 года № 754
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 ноября 2008 года № 1084
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2008 года № 249 "О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2007 года № 225 и выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан":
в пункте 2:
в подпункте 2) цифры и слова "1300000000 (один миллиард триста миллионов)" заменить цифрами и словами "867259673 (восемьсот шестьдесят семь миллионов двести пятьдесят девять тысяч шестьсот семьдесят три)";
в подпункте 3):
после слова "лизингу" дополнить словами "сельскохозяйственной техники,";
цифры и слова "102000000 (сто два миллиона)" заменить цифрами и словами "534740327 (пятьсот тридцать четыре миллиона семьсот сорок тысяч триста двадцать семь)";
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 16 августа 2008 года № 754 "Об утверждении Правил субсидирования ставки вознаграждения (интереса) по лизингу перерабатывающего оборудования и специальной техники, предоставляемых лизинговыми компаниями и банками второго уровня субъектам агропромышленного комплекса":
в заголовке и в пункте 1 после слова "лизингу" дополнить словами "сельскохозяйственной техники,";
в Правилах субсидирования ставки вознаграждения (интереса) по лизингу перерабатывающего оборудования и специальной техники, предоставляемых лизинговыми компаниями и банками второго уровня субъектам агропромышленного комплекса, утвержденных указанным постановлением:
в заголовке и пунктах 1, 2, 4, 13, 24 после слова "лизингу" дополнить словами "сельскохозяйственной техники,";
в пункте 2 цифры и слова "102000,0 тысяч (сто два миллиона)" заменить цифрами и словами "534740327 (пятьсот тридцать четыре миллиона семьсот сорок тысяч триста двадцать семь)";
в подпунктах 4) и 5) пункта 7 слова "переработка" заменить словами "выращивание, переработка";
в подпункте 7) пункта 9 после слова "дня" дополнить словами "передачи сельскохозяйственной техники,";
в пункте 13 цифры и слова "102000,0 тыс. тенге" заменить цифрами и словами "534740327 тенге";
в приложениях 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к указанным Правилам, в правом верхнем углу, после слова "лизингу" дополнить словами "сельскохозяйственной техники,";

көрсетілген Ережеге 1, 5, 7-қосымшаларда бүкіл мәтін бойынша "ұсынатын" деген сөзден кейін "ауыл шаруашылығы техникасы," деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген Ережеге 4-қосымшада "Арнаулы техникаларды жеткізген күннен бастап лизинг бойынша есептелген сыйақы сомасы, теңге" деген бағаннан кейін "Ауыл шаруашылығы техникасын жеткізген күннен бастап лизинг бойынша есептелген сыйақы сомасы, теңге" деген бағанмен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К. Мәсімов

в приложениях 1, 5, 7 к указанным Правилам по всему тексту после слова "лизингу" дополнить словами "сельскохозяйственной техники,";
в приложении 4 к указанным Правилам в таблице после графы "Сумма начисленного вознаграждения по лизингу специальной техники со дня поставки, тенге" дополнить графой "Сумма начисленного вознаграждения по лизингу сельскохозяйственной техники со дня поставки, тенге".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов