Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 1223 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 1201 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2008 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 1223 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 11-қосымшада:
"Шығыстардың сомасы" деген бағанда:
реттік нөмірлері 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14-жолдарда "3172241", "614985", "2408502", "136462", "1251221", "608577", "1117699", "3287058", "573036", "1012900", "2695554" деген сандар тиісінше "3172109", "614673", "2424536", "153134", "1232035", "599823", "1119682", "3286934", "564294", "996275", "2714740" деген сандармен ауыстырылсын;
"Ауыл шаруашылық тауар өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялауға" бағанында реттік нөмірлері 1, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 12-жолдарда "132", "538", "159508", "46169", "38183", "101212", "1363", "61944", "115278" деген сандар тиісінше "0", "226", "175542", "62841", "29429", "103195", "1239", "53202", "98653" деген сандармен ауыстырылсын;
"жеміс дақылдары мен жүзімнің көпжылдық екпелерін отырғызуды және өсіруді қамтамасыз ету" деген бағанда реттік нөмірлері 6, 14-жолдарда "508590", "441189" деген сандар тиісінше "489404", "460375" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2007 года № 1223
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2008 года № 1201
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2007 года № 1223 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2008 год" следующие изменения:
в приложении 11 к указанному постановлению:
в графе "Сумма расходов":
в строках, порядковые номера 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, цифры "3172241", "614985", "2408502", "136462", "1251221", "608577", "1117699", "3287058", "573036", "1012900", "2695554" заменить соответственно цифрами "3172109", "614673", "2424536", "153134", "1232035", "599823", "1119682", "3286934", "564294", "996275", "2714740";
в графе "на субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям":
в строках, порядковые номера 1, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 12, цифры "132", "538", "159508", "46169", "38183", "101212", "1363", "61944", "115278" заменить соответственно цифрами "0", "226", "175542", "62841", "29429", "103195", "1239", "53202", "98653";
в графе "на обеспечение закладки и выращивание многолетних насаждений плодовых культур и винограда":
в строках, порядковые номера 6, 14, цифры "508590", "441189" заменить соответственно цифрами "489404", "460375".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов