Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 25 сәуірдегі N 390 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 26 желтоқсандағы N 1283 Қаулысы
"Республикалық және жергілікті бюджеттерді орындау ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 наурыздағы N 225 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 25 сәуірдегі N 390 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақта "1765862200 (бір миллиард жеті жүз алпыс бес миллион сегіз жүз алпыс екі мың екі жүз)" деген сөздер "1137426200 (бір миллиард бір жүз отыз жеті миллион төрт жүз жиырма алты мың екі жүз)" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К. Мәсімов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 апреля 2008 года № 390
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2008 года № 1283
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2007 года № 225 «Об утверждении Правил исполнения республиканского и местных бюджетов» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 апреля 2008 года № 390 «О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан» следующее изменение:
в пункте 1 слова «1765862200 (один миллиард семьсот шестьдесят пять миллионов восемьсот шестьдесят две тысячи двести)» заменить словами «1137426200 (один миллиард сто тридцать семь миллионов четыреста двадцать шесть тысяч двести)».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов