Электрондық мемлекеттік сатып алу саласындағы бірыңғай операторды анықтау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1317 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2015 жылғы 10 тамыздағы № 636 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Yкiметiнiң 10.08.2015 № 636 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 21 шілдедегі Заңының (бұдан әрі - Заң) 13-бабының 20) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Электрондық коммерция орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі электрондық мемлекеттік сатып алу саласындағы бірыңғай оператор болып анықталсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 К. Мәсімов

Об определении единого оператора в сфере электронных государственных закупок
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1317. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 августа 2015 года № 636
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 10.08.2015 № 636 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 20) статьи 13 Закона Республики Казахстан от 21 июля 2007 года "О государственных закупках" (далее - Закон) Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Определить единым оператором в сфере электронных государственных закупок товарищество с ограниченной ответственностью "Центр электронной коммерции".
2. Министерству финансов Республики Казахстан принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                             К. Масимов