Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 23 қарашадағы N 1125 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1327 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1173 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.12.2015 N 1173 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының Үкіметі жанынан Стратегиялық объектілер жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 23 қарашадағы N 1125 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Үкіметі жанындағы Стратегиялық объектілер жөніндегі комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Мағауов                  - Қазақстан Республикасының Энергетика және
Әсет Маратұлы              минералдық ресурстар вице-министрі
Мамытбеков               - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Еділ Құламқадырұлы         сауда вице-министрі
Смайылов                 - Қазақстан Республикасының Қаржы
Әлихан Асханұлы            вице-министрі
Федоров                  - Қазақстан Республикасының Ішкі істер
Олег Анатольевич           вице-министрі
Білісбеков               - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік
Нұрғали Дәулетбекұлы       комитеті төрағасының орынбасары (келісім
бойынша)
Смағұлов                 - Қазақстан Республикасы Табиғи
Қайрат Молдрахманұлы       монополияларды реттеу агенттігі
төрағасының орынбасары
Беккер                   - Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар
Владимир Робертович        министрлігінің Өртке қарсы қызмет комитеті
төрағасының орынбасары
мына:
"Ақшолақов               - Қазақстан Республикасының Энергетика және
Болат Оралұлы              минералдық ресурстар вице-министрі"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Ақшолақов               - "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры"
Болат Оралұлы              акционерлік қоғамының басқарушы директоры
(келісім бойынша)
мына:
"Шаймағанбетов           - Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш
Еркін Мұстафаұлы           агенттігі төрағасының орынбасары"
деген жолдағы "Шаймағанбетов" деген сөз "Шаймағамбетов" деген сөзбен ауыстырылсын;
көрсетілген құрамнан Әблезов Қарыбай Тілеубергенұлы, Бекжігітов Асылбек Асқарбекұлы, Ерғожин Дәулет Еділұлы, Қабылдин Қайыргелді Мақсұтұлы, Нүсіпов Саят Нұрмұхамедұлы, Оспанов Мұрат Мағауияұлы, Шаяхметов Әділ Шаяхметұлы, Шпекбаев Алик Жатқамбайұлы шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 ноября 2007 года № 1125
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1327. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1173
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2015 № 1173.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 ноября 2007 года № 1125 "О создании Комиссии по стратегическим объектам при Правительстве Республики Казахстан" следующие изменения:
ввести в состав Комиссии по стратегическим объектам при Правительстве Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением:
Магауова                   - вице-министра энергетики и минеральных
Асета Маратовича             ресурсов Республики Казахстан
Мамытбекова                - вице-министра индустрии и торговли
Едиля Куламкадыровича        Республики Казахстан
Смаилова                   - вице-министра финансов Республики
Алихана Асхановича           Казахстан
Федорова                   - вице-министра внутренних дел Республики
Олега Анатольевича           Казахстан
Билисбекова                - заместителя Председателя Комитета
Нургали Даулетбековича       национальной безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)
Смагулова                  - заместителя Председателя Агентства
Кайрата Молдрахмановича      Республики Казахстан по регулированию
естественных монополий
Беккера                    - заместителя председателя Комитета
Владимира Робертовича        противопожарной службы Министерства
по чрезвычайным ситуациям Республики
Казахстан
строку:
"Акчулаков                 - вице-министр энергетики и минеральных
Булат Уралович               ресурсов Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Акчулаков                 - управляющий директор акционерного
Булат Уралович               общества "Фонд национального
благосостояния "Самрук-Казына"
(по согласованию)
в строке:
"Шаймаганбетов             - заместитель Председателя Национального
Еркин Мустафаевич            космического Агентства Республики
Казахстан"
слово "Шаймаганбетов" заменить словом "Шаймагамбетов";
вывести из указанного состава: Аблезова Карыбая Тлеубергеновича, Бекжигитова Асылбека Аскарбековича, Ергожина Даулета Едиловича, Кабылдина Каиргельды Максутовича, Нюсупова Саята Нурмухамедовича, Оспанова Мурата Магавьяновича, Шаяхметова Адиля Шаяхметовича, Шпекбаева Алика Жаткамбаевича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов