Дала жағдайында геологиялық барлау, топографиялық-геодезиялық және іздестіру жұмыстарымен шұғылданатын қызметкерлердің далалық жабдықталым ақшасының салық салынуға жатпайтын мөлшерлерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1328 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 19 қазандағы № 1079 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.10.19 № 1079 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің (Салық кодексі) 155-бабы 3-тармағының 9) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Дала жағдайында геологиялық барлау, топографиялық-геодезиялық және іздестіру жұмыстарымен шұғылданатын қызметкерлердің далалық жабдықталым ақшасының салық салынуға жатпайтын мөлшері тәулігіне 2 айлық есептік көрсеткіш болып бекітілсін.
2. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Дала жағдайында геологиялық барлау, топографиялық-геодезиялық және іздестіру жұмыстарымен шұғылданатын қызметкерлердің далалық жабдықталым ақшасының салық салынуға жатпайтын мөлшерлерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 17 сәуірдегі N 443 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 12, 117-құжат);
2) "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 12 қыркүйектегі N 1384 және 2002 жылғы 17 сәуірдегі N 443 қаулыларына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 21 тамыздағы N 935 қаулысы 1-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 12, 117-құжат).
3. Осы қаулы 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов

Об утверждении размеров полевого довольствия работников, занятых на геологоразведочных, топографо-геодезических и изыскательских работах в полевых условиях, не подлежащих налогообложению
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1328. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 октября 2010 года № 1079
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.10.2010 № 1079 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 9) пункта 3 статьи 155 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Утвердить размер полевого довольствия работников, занятых на геологоразведочных, топографо-геодезических и изыскательских работах в полевых условиях, не подлежащий налогообложению - 2 месячных расчетных показателя в сутки.
2. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2002 года № 443 "Об утверждении размеров полевого довольствия работников, занятых на геологоразведочных, топографо-геодезических и изыскательских работах в полевых условиях, не подлежащих налогообложению" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 12, ст. 117);
2) подпункт 2) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 21 августа 2002 года № 935 "О внесении дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 2000 года № 1384 и от 17 апреля 2002 года № 443" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 28, ст. 313).
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2009 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов