Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 2 сәуірдегі N 314 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1334 Қаулысы
"Республикалық және жергілікті бюджеттердің атқарылу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 наурыздағы N 225 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ұлттық индустриялық мұнай-химия технопаркі" арнайы экономикалық аймағының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі шұғыл шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 2 сәуірдегі N 314 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
5-тармақта "31936000 (отыз бір миллион тоғыз жүз отыз алты мың) теңге" деген сөздер "22155000 (жиырма екі миллион бір жүз елу бес мың) теңге" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 апреля 2008 года № 314
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1334
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2007 года № 225 "Об утверждении Правил исполнения республиканского и местных бюджетов" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 апреля 2008 года № 314 "О неотложных мерах по обеспечению деятельности специальной экономической зоны "Национальный индустриальный нефтехимический технопарк" следующее изменение:
в пункте 5 слова "31936000 (тридцать один миллион девятьсот тридцать шесть тысяч) тенге" заменить словами "22155000 (двадцать два миллиона сто пятьдесят пять тысяч) тенге".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов