Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 9 ақпандағы N 123 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Қазақстан Республикасының монополияға қарсы заңнамасының бұзылуына тергеу жүргізу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 17 қазандағы N 999 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 38, 426-құжат);
2) "Тауар нарығында үстем (монополиялық) жағдайға ие нарық субъектілерінің тауарларына (жұмыстарына, қызметтеріне) тіркелген баға белгілеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің  2006 жылғы 23 желтоқсандағы N 1277 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 49, 528-құжат);
3) "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 13 қарашадағы N 1078 қаулысының 1-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 43, 504-құжат).
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 февраля 2009 года № 123
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 17 октября 2006 года № 999 "Об утверждении Правил проведения расследования нарушений антимонопольного законодательства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 38, ст. 426);
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2006 года № 1277 "Об утверждении Правил установления фиксированной цены на товары (работы, услуги) субъектов рынка, занимающих доминирующее (монопольное) положение на товарном рынке" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 49, ст. 528);
3) подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2007 года № 1078 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 43, ст. 504).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов