Мемлекеттік ресурстарға 2009 жылғы егіннің астығын сатып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылығы 10 ақпандағы N 126 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мемлекеттік ресурстарға 2009 жылғы егіннің астығын сатып алуды жүзеге асыруға арналған бюджет қаражатының сомасы:
көктемгі-жазғы қаржыландыру арқылы 5589000000 (бес миллиард бес жүз сексен тоғыз миллион) теңге мөлшерінде;
күзгі кезеңде 5589000000 (бес миллиард бес жүз сексен тоғыз миллион) теңге мөлшерінде белгіленсін.
Көктемгі-жазғы қаржыландыруға пайдаланылмаған ақша қаражаты күзгі кезеңде астық сатып алуға пайдаланылады.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі А.Қ.Күрішбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

О закупе зерна в государственные ресурсы из урожая 2009 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 февраля 2009 года № 126
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Определить сумму бюджетных средств на осуществление закупа зерна в государственные ресурсы из урожая 2009 года:
посредством весенне-летнего финансирования в размере 5589000000 (пять миллиардов пятьсот восемьдесят девять миллионов) тенге;
в осенний период в размере 5589000000 (пять миллиардов пятьсот восемьдесят девять миллионов) тенге.
Денежные средства, не использованные на весенне-летнее финансирование, используются на закуп зерна в осенний период.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Министра сельского хозяйства Республики Казахстан Куришбаева А.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов