Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы N 1400 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 19 ақпандағы N 190 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1193 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.12.2015 № 1193 қаулысымен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
"Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18-бабының 7-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы N 1400 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 51, 648-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 19-қосымша мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 1-1-жолмен толықтырылсын:"
1-1
Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын және ауылдық елді мекендерде орналасқан мекемелерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына қалалық жағдайда қызметтің осы түрлерімен айналысатын мамандардың айлықтарымен және тарифтік ставкаларымен салыстырғанда кемінде жиырма бес пайызға жоғарғы айлық және тарифтік ставкалар белгіленеді
Ауылдық жердегі жұмысы үшін көбейту
25 %-дан кем емес
"Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңына сәйкес
2. Осы қаулы 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года № 1400
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2009 года № 190. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1193
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2015 № 1193 (вводится в действие с 01.01.2016).
В соответствии с пунктом 7 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года № 1400 "О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 51, ст. 648) следующее дополнение:
приложение 19 к указанному постановлению дополнить строкой, порядковый номер 1-1, следующего содержания:
"
1-1
Специалистам
здравоохранения, обра-
зования,социального
обеспечения, культуры
и спорта, работающим в
учреждениях,
финансируемых из
республиканского
бюджета и расположен-
ных в сельских
населенных пунктах,
устанавливаются
повышенные не менее
чем на двадцать пять
процентов оклады и
тарифные ставки по
сравнению с окладами и
тарифными ставками
специалистов,
занимающихся этими
видами деятельности в
городских условиях
Повышение
за работу
в
сельской
местности
Не менее
чем на
25 %
В соответствии
с Законом
Республики
Казахстан от
8 июля 2005
года "О госу-
дарственном
регулировании
развития агро-
промышленного
комплекса и
сельских
территорий
".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2009 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов