Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 23 мамырдағы N 413 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 3 наурыздағы N 236 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Құрамында есірткі құралдарының, психотроптық заттар мен прекурсорлардың аз мөлшері бар, олардан көрсетілген құралдар мен заттар оңай қол жеткізілетін тәсілдермен алынуы мүмкін емес дәрілік препараттарды бақылаудан алу ережесін және көрсетілген препараттардың тізімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 23 мамырдағы N 413 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 16, 184-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Құрамында есірткі құралдарының, психотроптық заттар мен прекурсорлардың аз мөлшері бар, олардан көрсетілген құралдар мен заттар оңай қол жеткізілетін тәсілдермен алынуы мүмкін емес және Қазақстан Республикасында бақылауға жатпайтын дәрілік препараттардың тізімі мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 33-жолмен толықтырылсын:
"
33
Юниспаз
1 таблеткаға құрамы, мг-да:
парацетамол - 500 мг
дротаверин гидрохлориді - 40 мг
кодеин фосфаты - 8 мг
N 12 таблеткалар
III кесте
А бөлімі
1-тармақ
".
2. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                              К. Мәсімов

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 мая 2007 года № 413
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 марта 2009 года № 236
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 мая 2007 года № 413 "Об утверждении Правил исключения из-под контроля лекарственных препаратов, содержащих малое количество наркотических средств, психотропных веществ и прекурсоров, из которых указанные средства и вещества не могут быть извлечены легкодоступными способами, и списка указанных препаратов" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 16, ст. 184) следующее дополнение:
Список лекарственных препаратов , содержащих малое количество наркотических средств, психотропных веществ и прекурсоров, из которых указанные средства и вещества не могут быть извлечены легкодоступными способами, и не подлежащих контролю в Республике Казахстан, утвержденный указанным постановлением, дополнить строкой, порядковый номер 33, следующего содержания:
"
33.
Юниспаз
Состав на 1 таблетку,
в мг:
парацетамола - 500 мг
дротаверина гидрохлорида -
40 мг
кодеина фосфата - 8 мг
Таблетки
№ 12
Таблица III
раздел А
пункт 1
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов