Гранттар беретін халықаралық және мемлекеттік ұйымдардың, шетелдік және қазақстандық үкіметтік емес қоғамдық ұйымдардың және қорлардың тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 20 наурыздағы N 376 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 9 сәуірдегі № 177 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 09.04.2018 № 177 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Атауға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2009.12.30 № 2277 Қаулысымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексін (Салық кодексі) іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған гранттар беретін халықаралық және мемлекеттік ұйымдардың, шетелдік және қазақстандық үкіметтік емес қоғамдық ұйымдардың және қорлардың тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2009.12.30 № 2277 Қаулысымен.
2. Гранттарды тарту және пайдалану жөніндегі жұмыстарды үйлестіруді жүзеге асыратын уәкілетті орган мүдделі мемлекеттік органдар тізбеге енгізуге ұсынатын ұйымдар қызметінің "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің (Салық кодексі) 12-бабының 1-тармағы 11) тармақшасының талаптарына сәйкестігін айқындау жөніндегі іс-шараларды өткізгеннен кейін орынды болған жағдайда жыл сайын 20 ақпанға дейін тізбеге толықтырулар енгізу туралы тиісті шешімнің жобасын Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізеді деп белгіленсін.
3. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулы 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі К Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 20 наурыздағы
N 376 қаулысымен
бекітілген
Гранттар беретін халықаралық және мемлекеттік ұйымдардың, шетелдік және қазақстандық үкіметтік емес қоғамдық ұйымдардың және қорлардың тізбесі
Ескерту. Тізбеге өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2009.12.30 № 2277, 2010.06.03 № 507, 2014.11.20 № 1214 қаулыларымен.
Халықаралық ұйымдар
1. Азия Даму Банкі (АДБ/АDВ)
2. Дүниежүзілік денсаулық сақтау ұйымы (ДДҰ/WНО)
3. Дүниежүзілік зияткерлік меншік ұйымы

Об утверждении перечня международных и государственных организаций, зарубежных и казахстанских неправительственных общественных организаций и фондов, предоставляющих гранты
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2009 года № 376. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 2018 года № 177
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 09.04.2018 № 177 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 30.12.2009 № 2277.
В целях реализации Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень международных и государственных организаций, зарубежных и казахстанских неправительственных общественных организаций и фондов, предоставляющих гранты (далее - перечень).
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 30.12.2009 № 2277.
2. Установить, что уполномоченный орган, осуществляющий координацию работ по привлечению и использованию грантов, после проведения мероприятий по определению соответствия деятельности организаций, предлагаемых заинтересованными государственными органами к включению в перечень, требованиям подпункта 11) пункта 1 статьи 12 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года в случае целесообразности вносит в Правительство Республики Казахстан до 20 февраля ежегодно проект соответствующего решения о внесении дополнений в перечень.
3. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2009 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 20 марта 2009 года № 376
Перечень
международных и государственных организаций, зарубежных и
казахстанских неправительственных общественных организаций и
фондов, предоставляющих гранты
Сноска. Перечень с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 30.12.2009 № 2277; от 03.06.2010 № 507; от 20.11.2014 № 1214.
Международные организации
1. Азиатский Банк Развития (АБР/ADB)
2. Всемирная организация здравоохранения (ВОЗ/WHO)
3. Всемирная организация интеллектуальной собственности

4. Дүниежүзілік почта одағы
5. Дүниежүзілік туристік ұйым
6. Дүниежүзілік Тағы Табиғат Қоры (WWҒ)
7. Ғаламдық экологиялық қор (ҒЭҚ/GЕҒ)
8. БҰҰ Балалар қоры (ЮНИСЕФ/UNІСЕҒ)
9. Еуропа Қайта құру және Даму Банкі (ЕҚДБ/ЕВRD)
10. Еуропа Комиссиясы (ЕК/ЕС)
11. Еуропа Одағы (ЕО/ЕU)
12. Ислам Даму Банкі (ИДБ/IDВ)
13. Атом энергиясы жөніндегі халықаралық агенттік (АЭХА/ІАЕА)
14. Халықаралық Қайта құру және Даму Банкі (ХҚДБ/ІВRD))
15. Инвестицияларды кепілдендіру жөніндегі көптарапты агенттік (ИККА/МIGА)
16. Халықаралық даму қауымдастығы (ХДҚ/IDА)
17. Жаңа Тәуелсіз Мемлекеттердің ғалымдарымен ынтымақтастықты дамыту жөніндегі халықаралық қауымдастығы (INТАS)
18. Халықаралық еңбек ұйымы (ХЕҰ/ІLО)
19. Халықаралық азаматтық қорғаныс ұйымы (ХАҚҰ)
20. Стандарттау жөніндегі халықаралық ұйым (ISO)
21. Заңнамалық метрология жөніндегі халықаралық ұйым
22. Халықаралық полиция (ИНТЕРПОЛ)
23. Халықаралық көрмелер бюросы
24. "Меrсу Соrрs Іntеrnаtіоnаl" халықаралық мейірбандық корпусы
25. Халықаралық армия спорты одағы
26. Халықаралық электр байланысы одағы
27. Халықаралық статистика институты
28. Халықаралық қаржы корпорациясы (ХҚК/ІҒС)
29. Халықаралық Қызыл Крест федерациясы (ІҒRС)
30. Халықаралық ауыл шаруашылығын дамыту қоры (ІҒАD)
31. Ислам Конференциясы Ұйымы (ИКҰ)
32. Мәдениет және білім саласындағы ынтымақтастық ұйымы (ЮНЕСКО/UNESСО)
33. Біріккен Ұлттар Ұйымының Хатшылығы (БҰҰ/UN)
34. БҰҰ-ның Азық-түлік және ауыл шаруашылығы ұйымы (ФАО/ҒАО)
35. Еуропадағы қауіпсіздік және ынтымақтастық ұйымы (ЕҚЫҰ/OSСЕ)
36. Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымы (ЭЫДҰ/ОЕСD)
37. Халықаралық эпизоотиялық бюро
38. БҰҰ-ның Өнеркәсіптік даму ұйымы (ЮНИДО/UNIDO)
39. БҰҰ-ның Еріктілер бағдарламасы (БҰҰЕБ/UNV)
40. БҰҰ-ның ЖҚТБ жөніндегі бағдарламасы (БҰҰ/ЖҚТБ/UNAIDS)
41. БҰҰ-ның Даму бағдарламасы (БҰҰ ДБ/UNDP)
42. БҰҰ-ның Қоршаған орта жөніндегі бағдарламасы (ЮНЕП/UNEP)
43. ТМД елдеріне арналған Еуропа Одағының Техникалық көмек бағдарламасы - ТАСИС (ТАСІS) Бағдарламасы
44. Орталық Азия экономикасы үшін арнайы бағдарлама (ОАЭАБ/SРЕСА)
45. БҰҰ-ның Босқындар істері жөніндегі Жоғарғы Комиссары Басқармасы (БҰҰ ЖКББ/UNHCR)
46. БҰҰ-ның Есірткіні бақылау және қылмыстың алдын алу жөніндегі басқармасы (ЕБҚАБ/UNDCP)
47. БҰҰ-ның Халықтың қоныстануы саласындағы қызметке арналған қоры (ЮНФПА/UNFPA)
48. Орталық Азия менеджментті дамыту қоры
49. Азия және Тынық мұхиты өңірі елдеріне арналған Экономикалық және әлеуметтік комиссия (АТӨЕАЭК/ЕSСАР)
50. "Халықаралық түрме реформасы" (РRІ) халықаралық қоғамдық бірлестігі

4. Всемирный почтовый союз
5. Всемирная туристская организация
6. Всемирный Фонд Дикой Природы (WWF)
7. Глобальный экологический фонд (ГЭФ/GEF)
8. Детский фонд ООН (ЮНИСЕФ/UNICEF)
9. Европейский Банк Реконструкции и Развития (ЕБРР/EBRD)
10. Европейская Комиссия (ЕК/ЕС)
11. Европейский Союз (EC/EU)
12. Исламский Банк Развития (ИБР/IOВ)
13. Международное агентство по атомной энергии (МАГАТЭ/IAEA)
14. Международный Банк Реконструкции и Развития (МБРР/IBRD)
15. Многостороннее агентство по гарантированию инвестиций (МАГИ/МIGА)
16. Международная ассоциация развития (МАР/IДА)
17. Международная ассоциация по развитию сотрудничества с учеными Новых Независимых Государств (INTAS)
18. Международная организация труда (MOT/ILO)
19. Международная организация гражданской обороны (МОГО)
20. Международная организация по стандартизации (ISO)
21. Международная организация по законодательной метрологии
22. Международная полиция (ИНТЕРПОЛ)
23. Международное бюро выставок
24. Международный корпус милосердия "Mercy Corps International"
25. Международный союз армейского спорта
26. Международный союз электросвязи
27. Международный статистический институт
28. Международная финансовая корпорация (МФК/IFC)
29. Международная федерация Красного Креста (IFRC)
30. Международный фонд развития сельского хозяйства (IFAD)
31. Организация Исламская Конференция (ОИК)
32. Организация по сотрудничеству в области культуры и образования (ЮНЕСКО/UNESCO)
33. Секретариат Организации Объединенных Наций (ООН/UN)
34. Организация ООН по продовольствию и сельскому хозяйству (ФАО/FAO)
35. Организация по безопасности и сотрудничеству в Европе (ОБСЕ/OSCE)
36. Организация экономического сотрудничества и развития (ОЭСР/OECD)
37. Международное эпизоотическое бюро
38. Организация промышленного развития ООН (ЮНИДО/UNIDO)
39. Программа Добровольцев ООН (ДООН/UNV)
40. Программа ООН по СПИДу (ООН/СПИД/UNAIDS)
41. Программа развития ООН (ПРООН/UNDP)
42. Программа ООН по окружающей среде (ЮНЕП/UNEP)
43. Программа технической помощи Европейского Союза для стран СНГ - Программа ТАСИС (TACIS)
44. Специальная программа для экономик Центральной Азии (СПЕКА/SPECA)
45. Управление Верховного Комиссара ООН по делам беженцев (УВКБ OOH/UNHCR)
46. Управление ООН по контролю за наркотиками и предупреждению преступлений (УКНПП/UNDCP)
47. Фонд ООН для деятельности в области народонаселения (ЮНФПА/UNFPA)
48. Центральноазиатский фонд развития менеджмента
49. Экономическая и социальная комиссия для стран Азии и тихоокеанского региона (ЭСКАТО/ESCAP)
50. Международное общественное объединение "Международная тюремная реформа" (PRI)

51. Халықаралық ғылыми-техникалық орталық (ХҒТО)
52. Ядролық сынақтарға жалпыға бірдей тыйым салу туралы шарт ұйымы (ЯСЖТШҰ)
53. ЖҚТБ-ға, туберкулезге және безгекке қарсы күрес жөніндегі жаһандық қор
Мемлекеттік ұйымдар
54. Америка халықаралық даму агенттігі (ЮСАИД/USAID)
55. "Вrіtіsh Соunсіl" Британ кеңесі (БК/ВС)
56. Германия техникалық ынтымақтастық қоғамы (GТZ)
57. Дания халықаралық даму агенттігі (DANIDA)
58. Ұлыбритания халықаралық даму департаменті (DFID)
59. Египеттің ТМД елдерімен ынтымақтастық жөніндегі қоры (ЕТМДЕТЫҚ/ЕҒТССІS)
60. АҚШ Ақпарат агенттігі (ЮСИС/USIS)
61. "АЕСІ" Испания халықаралық ынтымақтастық агенттігі
62. Канада халықаралық даму агенттігі (СIDA)
63. Канада қоры (Саnаdа Ғиnd)
64. Корея халықаралық ынтымақтастық агенттігі (КОІСА)
65. Қалпына келтіру жөніндегі кредиттік ведомство (КfW)
66. Кувейт араб экономикалық даму қоры (КАЭДҚ/КҒАЕD)
67. Малайзия техникалық ынтымақтастық бағдарламасы (МТСР)
68. НАТО-ның ғылыми комитеті
69. Даму жөніндегі неміс қоғамы (DEG)
70. Нидерландының Орталық, Шығыс Еуропа және Орталық Азия елдерімен ынтымақтастық жөніндегі бағдарламасы - РSO Бағдарламасы
71. Нидерланды экономика институты (NЕІ)
72. Сауд даму қоры (СДҚ/SDҒ)
73. "Sеntеr" - Нидерланды Экономикалық істер министрлігінің агенттігі
74. Үндістан Сыртқы істер министрлігінің экономикалық және техникалық ынтымақтастық жөніндегі бағдарламасы (ІТЕС)
75. Түркия халықаралық ынтымақтастық агенттігі (ТІСА)
76. Ұлыбританияның "Коnw Ноw Ғиnd" қоры (КНҒ)
77. Израиль Сыртқы істер министрлігі жанындағы Халықаралық ынтымақтастық орталығы (МАШАВ Бағдарламасы)
78. Швеция даму агенттігі (SIDА)
79. Швейцария инвестицияларға жәрдемдесу ұйымы (SOFІ)
80. Жапония халықаралық ынтымақтастық агенттігі (ЛСА)
81. Жапония халықаралық ынтымақтастық банкі (JBIС)
82. "Ядролық қатерді азайту жөніндегі бастама" (NTI) америка қоры
83. Америка азаматтық зерттеулерді дамыту қоры (СDRF)
84. Абу Даби муниципалитеті
Шетелдік және қазақстандық үкіметтік емес қоғамдық ұйымдар және қорлар
Ескерту. Бөлімге өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2009.12.30 № 2277, 2014.11.20 № 1214 қаулыларымен.
85. Азияның Дүлей зілзалаларды азайту орталығы (ADRS)
86. "Үміт тізбегі" Франция кардиохирургтерінің қауымдастығы
87. "Vоluntаrу Sеrvісеs Оvеrsеаs" Британ қоры (VSO)
88. "Вrіtіsh Ехесutіvе Sеrvісеs Оvеrsеаs" Британ қоры (ВЕSO)
89. Германия Қызыл Кресі (DRК)
90. "Каритас" Германия қоғамы

51. Международный научно-технический центр (МНТЦ)
52. Организация договора о всеобъемлющем запрещении ядерных испытаний (ОДВЗЯИ)
53. Глобальный Фонд по борьбе со СПИДом, туберкулезом и малярией
Государственные организации
54. Американское агентство по международному развитию (ЮСАИД/USAID)
55. Британский совет "British Council" (БС/ВС)
56. Германское общество по техническому сотрудничеству (GTZ)
57. Датское агентство по международному развитию (DANIDA)
58. Департамент по международному развитию Великобритании (DFID)
59. Египетский фонд сотрудничества со странами СНГ (ЕФССНГ/EFTCCIS)
60. Информационное агентство США (ЮСИС/USIS)
61. Испанское агентство по международному сотрудничеству "AECI"
62. Канадское агентство по международному развитию (СIDА)
63. Канадский фонд (Canada Fund)
64. Корейское агентство по международному сотрудничеству (KOICA)
65. Кредитное ведомство по восстановлению (KfW)
66. Кувейтский фонд арабского экономического развития (КФАЭР/KFAED)
67. Малайзийская программа технического сотрудничества (МТСР)
68. Научный комитет НАТО
69. Немецкое общество по развитию (DEG)
70. Нидерландская программа по сотрудничеству со странами Центральной, Восточной Европы и Центральной Азии - Программа PSO
71. Нидерландский экономический институт (NEI)
72. Саудовский фонд развития (СФР/SDF)
73. "Senter" - агентство Министерства экономических дел Нидерландов
74. Программа по экономическому и техническому сотрудничеству Министерства иностранных дел Индии (ITEC)
75. Турецкое агентство по международному сотрудничеству (TICА)
76. Фонд "Know How Fund" Великобритании (KHF)
77. Центр международного сотрудничества при Министерстве иностранных дел Израиля (Программа МАШАВ)
78. Шведское агентство по развитию (SIDA)
79. Швейцарская организация содействия инвестициям (SOFI)
80. Японское агентство по международному сотрудничеству (ЛСА)
81. Японский Банк Международного Сотрудничества (JBIC)
82. Американский фонд "Инициатива по снижению ядерной угрозы" (NTI)
83. Американский фонд развития гражданских исследований (CDRF)
84. Муниципалитет Абу Даби
Зарубежные и казахстанские неправительственные общественные организации и фонды
Сноска. Раздел с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 30.12.2009 № 2277; от 20.11.2014 № 1214.
85. Азиатский центр по уменьшению стихийных бедствий (ADRS)
86. Ассоциация кардиохирургов Франции "Цепь надежды"
87. Британский фонд "Voluntary Services Overseas" (VSO)
88. Британский фонд "British Executive Services Overseas" (BESO)
89. Германский Красный Крест (DRK)
90. Германское общество "Каритас"

91. Германия академиялық алмасулар қоғамы
92. Карл Дуйсберг атындағы Германия қоғамы
93. "Баршаға арналған нан" Германия мейірбандық қоғамы
94. Германия алапестер қоғамы
95. Германия халық мектептері бірлестігі
96. Германия ашыққандарға көмек көрсету қоғамы
97. Германия дамуға көмектің ортақ ынтымақтастығы қоғамы
98. Германия өзара көмек серіктестіктері мен кассаларының бірлестігі
99. Германия дамуға көмек көрсетудің еңбек қауымы
100. "Дамуға көмек көрсету Мизереор/Орталығы" Германия қоры
101. "Корlіngwerк" Германия үкіметтік емес ұйымы
102. "Меdісо Іntеrnаtіоnаl" Германия үкіметтік емес ұйымы
103. "Теrrе dеs Ноmmеs" Германия үкіметтік емес ұйымы
104. "INKOTA - қолөнер" Германия үкіметтік емес ұйымы
105. Германия халықаралық ынтымақтастыққа арналған жинақ кассалары қоры
106. "САRЕ Dеutsсhlаnd" Германия үкіметтік емес ұйымы
107. "SOS Кіndеrdorf е.V. Dеutsсhlаnd, Rеnаtаstr" Германия қоры
108. "Неrмаnn-Gmеіnеr-Ғоnds е.V. Dеutsсhlаnd" Германия қоры
109. "Аguіlа" Германия қоғамы
110. "Сhrіstliсhе Вrudеrgеmеіnеdе Ғuldа" Германия қоры
111. "DAHW" Германия үкіметтік емес ұйымы
112. Германия педагогикалық алмасулар қызметі
113. Германия академиялық алмасулар қызметі
114. "Іntеrnаtіоnаlеr Ніlfsfоnds е.V." Германия қоры
115. ГФР Евангелие дамуға көмек орталығы
116. Түрме қызметтері халықаралық қауымдастығының Еуропа бюросы (Рrіsоn Ғеllоwshір Іntеrnаrіоnаl)
117. Ашық қоғам институты
118. Сервантес институты (Іnstіtutо Сеrvаntеs)
119. Білім, ғылым және мәдениет жөніндегі ислам ұйымы (ИСЕСКО)
120. "Интер Национес" Испания институты
121. "Мәдениет бейбітшілік үшін" Испания қоры (Ғundасіоn "Сulturа dе Раz")
122. Испания Қызыл Кресі (СRЕ)
123. Канада жергілікті бастамалар бағдарламасы (Lосаl Іnіtіаtіvе Рrоgrаm)
124. Канада климаттың өзгеруі жөніндегі бастамаларды қолдау қоры
125. "U.S. Реасе Соrрs" АҚШ бейбітшілік корпусы
126. "Таза су" Корея халықаралық клубы
127. Шетелдегі шығыс медицинасының корей қызметі
128. "Қазақстан - Корея" Корея достық қоғамы
129. Халықаралық сауда орталығы
130. "Іntеrnаtіоnаl NGO Тrаіnіng аnd Rеsеаrсh Сеntеr (ІNTRАС)" Ұлыбритания үкіметтік емес ұйымы
131. "Әлеуметтік ынтыматастық" Испанияның үкіметтік емес ұйымы (ОNG Соореrасіоn Sосіаl)
132. "Қазақстандағы Миссиялар қауымдастығы" Испанияның үкіметтік емес ұйымы (Аsосіасіоn Міsіоn Каzаkhstаn ОNG)
133. "Адали" Испанияның үкіметтік емес ұйымы (ОNG "Адали")
134. "NUҒҒІС" Жоғары білім саласындағы ынтымақтастық жөніндегі Нидерланды ұйымы

91. Германское общество академических обменов
92. Германское общество имени Карла Дуйсберга
93. Германское общество милосердия "Хлеб для всех"
94. Германское общество прокаженных
95. Германское объединение народных школ
96. Германское общество помощи голодающим
97. Германское общество солидарного сотрудничества помощи развитию
98. Германское объединение товариществ и касс взаимопомощи
99. Германская трудовая община оказания помощи развитию
100. Германский фонд "Мизереор/Центр оказания помощи развитию"
101. Германская неправительственная организация "Koplingwerk"
102. Германская неправительственная организация "Medico International"
103. Германская неправительственная организация "Terre des Hommes"
104. Германская неправительственная организация "INKOTA - рукоделие"
105. Германский фонд сберкасс для международного сотрудничества
106. Германская неправительственная организация "CARE Deutschland"
107. Германский фонд "SOS Kinderdorf е. V. Deutschland, Renatastr"
108. Германский фонд "Hermann-Gmeiner-Fonds e. V. Deutschland"
109. Германское общество "Aquila"
110. Германский фонд "Christliche Brudergemeinede Fulda"
111. Германская неправительственная организация "DAHW"
112. Германская педагогическая служба обменов
113. Германская служба академических обменов
114. Германский фонд "Internationaler Hilfsfonds e. V."
115. Евангельский центр помощи развития ФРГ
116. Европейское бюро Международной ассоциации тюремных служб (Prison Fellowship International)
117. Институт Открытое общество
118. Институт Сервантеса (Instituto Cervantes)
119. Ирламская организация по образованию, науке и культуре (ИСЕСКО)
120. Испанский институт "Интер Национес"
121. Испанский фонд "Культура за мир" (Fundacion "Cultura de Paz")
122. Испанский Красный Крест (CRE)
123. Канадская программа местных инициатив (Local Initiative Program)
124. Канадский фонд поддержки инициатив по изменению климата
125. Корпус мира США "U.S. Peace Corps"
126. Корейский международный клуб "Чистая вода"
127. Корейская служба восточной медицины за рубежом
128. Корейское общество дружбы "Казахстан-Корея"
129. Международный центр торговли
130. Неправительственная организация Великобритании "International NGO Training and Research Center (INTRAC)"
131. Неправительственная организация Испании "Социальное сотрудничество" (ONG Cooperacion Social)
132. Неправительственная организация Испании "Ассоциация Миссий в Казахстане" (Asociacion Mision Kazakhstan ONG)
133. Неправительственная организация Испании "Адали" (ONG "AAdali")
134. Нидерландская организация по сотрудничеству в сфере высшего образования "NUFFIC"

135. "НІVOS" дамушы елдермен ынтымақтастықтың Нидерланды гуманитарлық институты
136. "ІАС" Нидерланды халықаралық ауыл шаруашылығы орталығы
137. Иран Ислам Республикасы Қызыл жарты ай қоғамы
138. "Аралды құтқарудың халықаралық қоры" қоғамдық қоры (ІҒАS)
139. Түрік мәдениеті мен өнері мәселелері жөніндегі біріккен комитет (ТМӨБК)
140. "Әлеуметтік реформалар қоғамы" қайырымдылық ұйымының қоғамдық қоры
141. Біріккен Араб Әмірліктерінің Қызыл жарты ай қоғамы
142. ГФР мәдениет және білім министрлері тұрақты конференциясы
143. "САRІТАS РОLSКА" Польша қоры
144. Ислам жастары дүниежүзілік ассамблеясының өкілдігі
145. АҚШ Үкіметінің гуманитарлық көмек бағдарламасы (СНАР)
146. Саскачеван сауда және экспорт серіктестігі (SТЕР, Канада)
147. "Франция - Қазақстан" достық федерациясы
148. Александр Гумбольдт атындағы қор
149. Конрад Аденауэр атындағы қор
150. Фридрих Науманн атындағы қор
151. Ганс Зайдель атындағы қор
152. Генрих Белль атындағы қор
153. Дамуды азаматтық зерттеулерді қолдау қоры (СDRҒ)
154. Абу Даби даму қоры
155. Әйелдердің даму қоры
156. "Сорос - Қазақстан" қоры
157. Фридрих Эберт қоры (Германия) (ФЭҚ/ҒЕS)
158. ГФР Халықаралық көші-қон және даму орталығы
159. "НІLКА (НІLҒ Каzакhstаn)" Швейцария қоры
160. "Unіtеd Wау Іntеrnаtіоnаl" корпоративтік қоры
161. "ІССО" Нидерланды қоры (Дамушы елдермен ынтымақтастыққа арналған шіркеуаралық ұйым)
162. Заид бен Сұлтан Әл Нахаян атындағы қайырымдылық-ізгілік ұйымы
163. "Бота" қоғамдык қоры
164. Шейх Халиф Бен Заид Әл Нахаян қоры
165. "International Fund for Houbara Conservation – Kazakhstan" (Интернешнл Фанд Фо Хубара Консервейшн - Казахстан)" корпоративтік қоры
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 20 наурыздағы
N 376 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Гранттар беретін халықаралық және мемлекеттік ұйымдардың, шетелдік үкіметтік емес қоғамдық ұйымдардың және қорлардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 28 желтоқсандағы N 1753 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., N 49-50, 589-құжат).
2. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 28 желтоқсандағы N 1753 қаулысына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 16 қыркүйектегі N 1009 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 30, 331-құжат).
3. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 28 желтоқсандағы N 1753 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 29 қарашадағы N 1201 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 45, 494-құжат).

135. Нидерландский гуманитарный институт сотрудничества с развивающимися странами "HIVOS"
136. Нидерландский международный сельскохозяйственный центр "IAC"
137. Общество Красного полумесяца Исламской Республики Иран
138. Общественный фонд "Международный фонд спасения Арала" (IFAS)
139. Объединенный комитет по вопросам тюркской культуры и искусства (ТЮРКСОЙ)
140. Общественный фонд благотворительной организации "Общество социальных реформ"
141. Организация Красного полумесяца Объединенных Арабских Эмиратов
142. Постоянная конференция министров культуры и образования ФРГ
143. Польский фонд "CARITAS POLSKA"
144. Представительство Всемирной ассамблеи исламской молодежи
145. Программа гуманитарной помощи Правительства США (CHAP)
146. Саскачеванское товарищество торговли и экспорта (STEP, Канада)
147. Федерация дружбы "Франция-Казахстан"
148. Фонд имени Александра Гумбольдта
149. Фонд имени Конрада Аденауэра
150. Фонд имени Фридриха Науманна
151. Фонд имени Ганса Зайделя
152. Фонд имени Генриха Белля
153. Фонд поддержки гражданских исследований развития (CDRF)
154. Фонд развития Абу Даби
155. Фонд развития женщин
156. Фонд "Сорос - Казахстан"
157. Фонд Фридриха Эберта (Германия) (ФФЭ/FES)
158. Центр международной миграции и развития ФРГ
159. Швейцарский фонд "HILKA (HILF Kazakhstan)"
160. Корпоративный фонд "United Way International"
161. Нидерландский фонд "ICCO" (Межцерковная организация для сотрудничества с развивающими странами)
162. Благотворительно-гуманитарная организация имени Заида бен Султан Аль-Нахаяна
163. Общественный фонд "Бота"
164. Фонд Шейха Халифа Бен Заид Аль Нахаяна
165. Корпоративный фонд "International Fund for Houbara Conservation - Kazakhstan" (Интернешнл Фанд фо Хубара Консервейшн-Казахстан)
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 20 марта 2009 года № 376
Перечень
утративших силу некоторых решений Правительства
Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2001 года № 1753 "Об утверждении Перечня международных и государственных организаций, зарубежных неправительственных общественных организаций и фондов, предоставляющих гранты" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 49-50, ст. 589).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 сентября 2002 года № 1009 "О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2001 года № 1753" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 30, ст. 331).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2003 года № 1201 "О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2001 года № 1753" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 45, ст. 494).

4. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 28 желтоқсандағы N 1753 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 8 мамырдағы N 367 қаулысы.

4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 мая 2007 года № 367 "О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2001 года № 1753".