Шекті тарифтерді бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 25 наурыздағы N 392 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 7 қыркүйектегі № 750 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 07.09.2015 № 750 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Электр энергетикасы туралы» Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шілдедегі Заңының 4-бабының 6) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении предельных тарифов
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 марта 2009 года № 392. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 сентября 2015 года № 750
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 07.09.2015 № 750 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 6) статьи 4 Закона Республики Казахстан от 9 июля 2004 года «Об электроэнергетике» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2011.12.29 № 1628 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
"Электр энергетикасы туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шілдедегі Заңының 4-бабының 3-3) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған шекті тарифтер бекітілсін.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                             К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 25 наурыздағы
N 392 қаулысымен
бекітілген
Шекті тарифтер
Ескерту. Шекті тарифтерге өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2011.12.29 № 1628 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
теңге/кВтс
Тобы
Жылдар бойынша шекті тарифтер

Сноска. Преамбула в редакции постановления Правительства РК от 29.12.2011 № 1628 (вводится в действие с 01.01.2012).
1. Утвердить прилагаемые предельные тарифы.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 25 марта 2009 года № 392
Предельные тарифы
Сноска. Предельные тарифы с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 29.12.2011 № 1628 (вводится в действие с 01.01.2012).
тенге/кВтч
Группа
Предельные тарифы по годам