"Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамының "Қазақстан халық жинақ банкі" акционерлік қоғамының акцияларын сатып алуы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 наурыздағы N 416 Қаулысы
"Ұлттық әл-ауқат қоры туралы" Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 13 ақпандағы Заңының 9-бабы 3-тармағының 15) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамы заңнамада белгіленген тәртіппен "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамы, "Алмэкс" холдинг тобы" акционерлік қоғамы және "Қазақстан халық жинақ банкі" акционерлік қоғамы арасында 2009 жылғы 15 қаңтарда жасалған "Қазақстан халық жинақ банкі" акционерлік қоғамына қатысты Қазақстан Республикасының Үкіметі бастамашылық жасаған Тұрақтандыру бағдарламасын іске асыру туралы келісімде айқындалатын санда және баға бойынша "Қазақстан халық жинақ банкі" акционерлік қоғамының акцияларын сатып алсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов

О приобретении акционерным обществом "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына" акций акционерного общества "Народный сберегательный банк Казахстана"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 марта 2009 года № 416
В соответствии с подпунктом 15) пункта 3 статьи 9 Закона Республики Казахстан от 13 февраля 2009 года "О Фонде национального благосостояния" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Акционерному обществу "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына" в установленном законодательством порядке приобрести акции акционерного общества "Народный сберегательный банк Казахстана" в количестве и по цене, определяемых Соглашением о реализации программы стабилизации, инициированной Правительством Республики Казахстан в отношении акционерного общества "Народный сберегательный банк Казахстана", между акционерным обществом "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына", акционерным обществом "Холдинговая группа "Алмэкс" и акционерным обществом "Народный сберегательный банк Казахстана", заключенным 15 января 2009 года.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов