Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 6 маусымдағы N 544 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 20 сәуірдегі N 553 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Нәтижеге бағдарланған бюджетті енгізу жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 6 маусымдағы N 544 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Нәтижеге бағдарланған бюджетті енгізу жөніндегі іс-шаралар жоспарында:
реттік нөмірі 5-жолдың 2 және 3 бағандар мынадай редакцияда жазылсын:
"Өңірлердің 2010 - 2014 жылдарға" арналған әлеуметтік-экономикалық дамуының және 2010 - 2012 жылдарға арналған бюджеттік параметрлерінің болжамдарын мақұлдау
Әкімдіктер отырыстарының хаттамалары";
реттік нөмірлері 13, 14 және 15-жолдар алынып тасталсын;
реттік нөмірі 17-жолдың 2-бағанында "оларға қол қою" деген сөздер "оларды бекіту" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірлері 21, 27, 28 және 29-жолдар алынып тасталсын;
реттік нөмірі 31-жолдың 2-бағанында "және аудит" деген сөздер алынып тасталсын;
реттік нөмірі 32-жолдың 5-бағанында "2010" деген цифрлар "2009" цифрлармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                              К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июня 2008 года № 544
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2009 года № 553
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июня 2008 года № 544 "Об утверждении Плана мероприятий по внедрению бюджета, ориентированного на результат" следующие изменения:
в Плане мероприятий по внедрению бюджета, ориентированного на результат, утвержденном указанным постановлением:
графы 2 и 3 строки, порядковый номер 5, изложить в следующей редакции:
"Одобрение Прогнозов социально-экономического развития регионов на 2010 - 2014 годы и бюджетных параметров на 2010 - 2012 годы
Протоколы заседаний акиматов";
строки, порядковые номера 13, 14 и 15, исключить;
в графе 2 строки, порядковый номер 17, слово "подписание" заменить словом "утверждение";
строки, порядковые номера 21, 27, 28 и 29, исключить;
в графе 2 строки, порядковый номер 31, слова "и аудита" исключить;
в графе 5 строки, порядковый номер 32, цифры "2010" заменить цифрами "2009".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов