Байланысты гранттарды тартуға арналған өтінімдер беру ережесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 7 мамырдағы N 665 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 10 наурыздағы № 119 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 10.03.2015 № 119 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 167-бабының 2-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Байланысты гранттарды тартуға арналған өтінімдер беру ережесі бекітілсін.
2. "Байланысты гранттарды тартуға арналған өтінімдерді беру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 28 сәуірдегі N 396 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 18, 217-құжат) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 7 мамырдағы
N 665 қаулысымен
бекітілген
Байланысты гранттарды тартуға
арналған өтінімдер беру
ережесі
1. Осы Байланысты гранттарды тартуға арналған өтінімдер беру ережесі (бұдан әрі - Ереже) орталық мемлекеттік органдардың жергілікті өкілді және атқарушы органдардың өтінімдерін ескере отырып, мемлекеттік жоспарлау жөніндегі орталық уәкілетті органға (бұдан әрі - уәкілетті орган) байланысты гранттарды тартуға арналған өтінімдер (бұдан әрі - өтінімдер) беру тәртібін айқындайды.
2. Орталық мемлекеттік органдар уәкілетті органның қарауына жергілікті өкілді және атқарушы органдардың өтінімдерін ескере отырып, мынадай ақпаратты қамтитын өтінім береді:
1) байланысты грантты алушы;
2) болжамды донор;
3) гранттың сомасы;
4) байланысты грантты іске асырудың әрбір жылына валютамен және теңгемен қаржыландыру көздерін (грант қаражатын және оны бірлесіп қаржыландыруды) бөліп көрсете отырып, байланысты грантты қаржыландырудың жиынтық кестесі;
5) мемлекеттік, салалық бағдарламаларға немесе аумақтарды дамыту бағдарламаларына сәйкес әрбір өтінімге жеке мақсатын, жоспарланатын іс-шараларын, күтілетін нәтижелерін көрсете отырып, түсіндірме жазба (негіздеме).
3. Орталық мемлекеттік органдар тиісті қаржы жылына бірнеше өтінім берген жағдайда өтінімдер олардың басымдылық тәртібімен көрсетіледі.
4. Осы Ережеге сәйкес жасалған өтінімдерді орталық мемлекеттік органдар кезекті қаржы жылының алдындағы қаржы жылының 1 ақпанынан кешіктірмей уәкілетті органға жібереді.

Об утверждении Правил представления заявок на привлечение связанных грантов
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 мая 2009 года № 665. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 марта 2015 года № 119
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 10.03.2015 № 119.
В соответствии с пунктом 2 статьи 167 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые Правила представления заявок на привлечение связанных грантов.
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 2005 года № 396 «Об утверждении Правил представления заявок на привлечение связанных грантов» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 18, ст. 217).
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 7 мая 2009 года № 665
Правила
представления заявок на привлечение
связанных грантов
1. Настоящие Правила представления заявок на привлечение связанных грантов (далее — Правила) определяют порядок представления заявок на привлечение связанных грантов центральными государственными органами с учетом заявок местных представительных и исполнительных органов (далее - заявки) в центральный уполномоченный орган по государственному планированию (далее - уполномоченный орган).
2. Центральные государственные органы с учетом заявок местных представительных и исполнительных органов представляют заявку на рассмотрение в уполномоченный орган, содержащую следующую информацию:
1) получателя связанного гранта;
2) предполагаемого донора;
3) сумму гранта;
4) сводную таблицу финансирования связанного гранта с разбивкой на источники финансирования (средства гранта и софинансирования к нему) на каждый год реализации связанного гранта в валюте и в тенге;
5) пояснительную записку (обоснование) к каждой заявке в отдельности, с указанием цели, планируемых мероприятий, ожидаемых результатов в соответствии государственными, отраслевыми программами или программами развития территорий.
3. В случае представления центральными государственными органами нескольких заявок на соответствующий финансовый год, заявки указываются в порядке их приоритетности.
4. Заявки, составленные в соответствии с настоящими Правилами, направляются центральными государственными органами в уполномоченный орган не позднее 1 февраля финансового года, предшествующего очередному финансовому году.