Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 15 мамырдағы N 728 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 29 желтоқсандағы № 904 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 29.12.2016 № 904 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 15 мамырдағы
N 728 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау қызметін жетілдіру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 11 қыркүйектегі N 1376 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж, N 40, 455-құжат):
1-тармақта:
Заң жобалау қызметі мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Түсіпбеков - Қазақстан Республикасының Әділет
Рашид Төлеутайұлы министрі, төраға
Сәдуақасова - Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны
Елдана Мәкенқызы қорғау вице-министрі
Нұрымбетов - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Біржан Бидайбекұлы халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі
Саванков - Қазақстан Республикасының Ішкі істер
Александр Михайлович вице-министрі
Дәулеталин - Қазақстан Республикасының Парламенті
Сатыбалды Телағысұлы Мәжілісінің Аппарат Басшысының орынбасары
(келісім бойынша)
Байжанов - Қазақстан Республикасы "Сырбар" сыртқы
Ғабит Жақыпбайұлы барлау қызметі директорының бірінші
орынбасары (келісім бойынша)
мына:
"Қуанғанов - Қазақстан Республикасының Білім және
Фархад Шаймұратұлы ғылым вице-министрі"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қуанғанов - Қазақстан Республикасының Білім
Фархад Шаймұратұлы және ғылым министрлігінің жауапты
хатшысы";
көрсетілген құрамнан Балиева Зағипа Яхияқызы, Бірәлиев Әлжан Хамидоллаұлы, Бекбаев Ерзат Зейноллаұлы, Ахметов Қабдығали, Әбденов Серік Сақбалдыұлы, Федоров Олег Анатольевич, Тілеухан Нәркес Түлекқызы шығарылсын.
2. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.06.23 N 632 Қаулысымен.
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.10.29 N 1707 Қаулысымен.

О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 мая 2009 года № 728. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2016 года № 904.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.12.2016 № 904.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Mинистр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 15 мая 2009 года № 728
Изменения, которые вносятся в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан
1. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2000 года № 1376 «О мерах по совершенствованию законопроектной деятельности Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 40, ст. 455):
в пункте 1:
ввести в состав Межведомственной комиссии по вопросам законопроектной деятельности:
Тусупбекова                 - Министра юстиции Республики
Рашида Толеутаевича           Казахстан, председателем
Садвакасову                 - вице-министра охраны окружающей
Элдану Макеновну              среды Республики Казахстан
Нурымбетова                 - вице-министра труда и социальной защиты
Биржана Бидайбековича         населения Республики Казахстан
Саванкова                   - вице-министра внутренних дел
Александра Михайловича        Республики Казахстан
Даулеталина                 - заместителя Руководителя Аппарата
Сатыбалды Телагисовича        Мажилиса Парламента
Республики Казахстан (по согласованию)
Байжанова                   - первого заместителя директора службы
Габита Жакипбаевича           внешней разведки Республики Казахстан
«Сырбар» (по согласованию)
строку:
«Куанганов                  - вице-министр образования и науки
Фархад Шаймуратович           Республики Казахстан»
изложить в следующей редакции:
«Куанганов                  - ответственный секретарь Министерства
Фархад Шаймуратович           образования и науки
Республики Казахстан»;
вывести из указанного состава: Балиеву Загипу Яхяновну, Бралиева Альжана Хамидуллаевича, Бекбаева Ерзата Зейнуллаевича, Ахметова Кабдыгали, Абденова Серика Сакбалдиевича, Федорова Олега Анатольевича, Тлеухан Наркес Тулековну.
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 23.06.2010 № 632.
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 29.10.2009 N 1707.