Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 13 мамырдағы N 704 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 2 маусымдағы N 816 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында (Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитетінің білім беру ұйымдарында мамандар даярлауды қоспағанда) жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар, сондай-ақ техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандар даярлауға 2009/2010 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 13 мамырдағы N 704 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында техникалық және кәсіптік білімі бар мамандар даярлауға 2009/2010 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысында:
"Барлығы" деген жолдағы "2180" деген сандар "2201" деген сандармен ауыстырылсын;
"Экономика мамандықтары"
50
-
222,8"
деген жол алынып тасталсын;
"Білім беру мамандықтары"
85
-
155,8"
деген жолдағы "85" деген сандар "156" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 2009 года № 704
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июня 2009 года № 816
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 2009 года № 704 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с высшим и послевузовским образованием, а также с техническим и профессиональным, послесредним образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета (за исключением подготовки специалистов в организациях образования Комитета национальной безопасности Республики Казахстан) на 2009/2010 учебный год" следующие изменения:
в Государственном образовательном заказе на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета на 2009/2010 учебный год, утвержденном указанным постановлением:
в строке "Всего" цифры "2180" заменить цифрами "2201";
строку: "Экономические специальности   50     -   222,8" исключить;
в строке "Специальности образования    85     -   155,8" цифры "85" заменить цифрами "156".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов