Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 29 шілдедегі N 789 және 2006 жылғы 2 наурыздағы N 145 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 8 маусымдағы N 855 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) (күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.11.29 № 1264 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен);
2) (күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.11.29 № 1263 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен);
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 29 июля 2005 года № 789 и от 2 марта 2006 года № 145
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июня 2009 года № 855
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 29.11.2010 N 1264 (вводится в действие со дня первого официального опубликования);
2) утратил силу постановлением Правительства РК от 29.11.2010 N 1263 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов