Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 22 қыркүйектегі N 903 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 22 маусымдағы N 959 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 7 тамыздағы № 475 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 07.08.2017 № 475 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының сауда саясаты және халықаралық экономикалық ұйымдарға қатысу мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссиясын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 22 қыркүйектегі N 903 қаулысына мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының сауда саясаты және халықаралық экономикалық ұйымдарға қатысу мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссиясының құрамы осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының сауда саясаты және халықаралық экономикалық ұйымдарға қатысу мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссиясы туралы ереже мынадай мазмұндағы 11-1-тармақпен толықтырылсын:
"11-1. Мемлекеттік органдардың құзыретіне кіретін мәселелер қаралған жағдайда, Комиссияның отырыстарына мемлекеттік органдар басшыларының орынбасарлары шақырылады.
Комиссия отырысының материалдарына қоса тіркеу үшін мемлекеттік органның қорытындысы мемлекеттік орган басшысының немесе оның орынбасарының қолы қойылып, жазбаша түрде ұсынылуы тиіс.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 22 маусымдағы
N 959 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2006 жылғы 22 қыркүйектегі
N 903 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасының Сауда саясаты және халықаралық
экономикалық ұйымдарға қатысу мәселелері жөніндегі
ведомствоаралық комиссияның құрамы
Шөкеев - Қазақстан Республикасы
Өмірзақ Естайұлы Премьер-Министрінің бірінші
орынбасары, төраға
Исекешев - Қазақстан Республикасының Индустрия
Әсет Өрентайұлы және сауда министрі, төрағаның
орынбасары
Айтжанова - Қазақстан Республикасының Индустрия
Жанар Сейдахметқызы және сауда вице-министрі, хатшы
Бекетаев - Қазақстан Республикасының Әділет
Марат Бақытжанұлы вице-министрі
Бектұров - Қазақстан Республикасының Көлік және
Азат Ғаббасұлы коммуникация вице-министрі
Евниев - Қазақстан Республикасының Ауыл
Арман Қайратұлы шаруашылығы вице-министрі
Құсайынов - Қазақстан Республикасының Экономика
Марат Әпсеметұлы және бюджеттік жоспарлау вице-министрі
Мағауов - Қазақстан Республикасының Энергетика
Әсет Маратұлы және минералдық ресурстар
вице-министрі
Смайылов - Қазақстан Республикасының Қаржы
Әлихан Асханұлы вице-министрі
Құдайбергенов - Қазақстан Республикасы Табиғи
Ескендір Көпбосынұлы монополияларды реттеу агенттігі
төрағасының орынбасары
Қожахметов - Қазақстан Республикасы Бәселестікті
Жанат Мұратұлы қорғау агенттігі төрағасының
орынбасары
Ерғожин - Қазақстан Республикасы Қаржы
Дәулет Еділұлы министрлігі Салық комитетінің төрағасы
Тен - Қазақстан Республикасы Қаржы
Игорь Викторович министрлігінің Кедендік бақылау
комитеті төрағасының орынбасары

О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2006 года № 903
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2009 года № 959. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 августа 2017 года № 475
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 07.08.2017 № 475.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2006 года № 903 "Об образовании Межведомственной комиссии Республики Казахстан по вопросам торговой политики и участия в международных экономических организациях" следующие изменение и дополнение:
состав Межведомственной комиссии Республики Казахстан по вопросам торговой политики и участия в международных экономических организациях, утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению;
Положение о Межведомственной комиссии Республики Казахстан по вопросам торговой политики и участия в международных экономических организациях, утвержденное указанным постановлением, дополнить пунктом 11-1 следующего содержания:
"11-1. В случае рассмотрения вопросов, входящих в компетенцию государственных органов, на заседания Комиссии приглашаются заместители руководителей государственных органов.
Заключение государственного органа для приобщения к материалам заседания Комиссии должно быть представлено в письменном виде за подписью руководителя государственного органа или его заместителя.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 июня 2009 года № 959
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 22 сентября 2006 года № 903
Состав
Межведомственной комиссии Республики Казахстан
по вопросам торговой политики и участия в
международных экономических организациях
Шукеев - Первый Заместитель Премьер-Министра
Умирзак Естаевич Республики Казахстан, председатель
Исекешев - Министр индустрии и торговли
Асет Орентаевич Республики Казахстан, заместитель
председателя
Айтжанова - вице-министр индустрии и торговли
Жанар Сейдахметовна Республики Казахстан, секретарь
Бекетаев - вице-министр юстиции Республики
Марат Бакытжанович Казахстан
Бектуров - вице-министр транспорта и
Азат Габбасович коммуникаций Республики Казахстан
Евниев - вице-министр сельского хозяйства
Арман Кайратович Республики Казахстан
Кусаинов - вице-министр экономики и бюджетного
Марат Апсеметович планирования Республики Казахстан
Магауов - вице-министр энергетики и минеральных
Асет Маратович ресурсов Республики Казахстан
Смаилов - вице-министр финансов Республики
Алихан Асханович Казахстан
Кудайбергенов - заместитель Председателя Агентства
Ескендир Копбосынович Республики Казахстан по регулированию
естественных монополий
Кожахметов - заместитель Председателя Агентства
Жанат Муратович Республики Казахстан по защите
конкуренции
Ергожин - председатель Налогового комитета
Даулет Едилович Министерства финансов Республики
Казахстан
Тен - заместитель председателя Комитета
Игорь Викторович таможенного контроля Министерства
финансов Республики Казахстан