Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 25 ақпандағы N 202 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 2 шілдедегі N 1021 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 3 мамырдағы № 265 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 03.05.2016 № 265 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Экономикалық саясат жөніндегі кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 25 ақпандағы N 202 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 9, 101-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Экономикалық саясат жөніндегі кеңестің құрамына:
Бишімбаев             - Қазақстан Республикасы Президентінің
Қуандық Уәлиханұлы      көмекшісі (келісім бойынша)
енгізілсін;
мына:
"Исекешев             - Қазақстан Республикасы Президентінің
Әсет Өрентайұлы         көмекшісі (келісім бойынша)"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Исекешев             - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Әсет Өрентайұлы         сауда министрі";
көрсетілген құрамнан Владимир Сергеевич Школьник шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2003 года № 202
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2009 года № 1021. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 мая 2016 года № 265
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 03.05.2016 № 265.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2003 года № 202 "О создании Совета по экономической политике" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 9, ст. 101) следующие изменения:
ввести в состав Совета по экономической политике, утвержденный указанным постановлением:
Бишимбаева               - помощника Президента Республики Казахстан
Куандыка Валихановича      (по согласованию);
строку:
"Исекешев                - помощник Президента Республики Казахстан
Асет Орентаевич            (по согласованию)"
изложить в следующей редакции:
"Исекешев               - Министр индустрии и торговли Республики
Асет Орентаевич           Казахстан";
вывести из указанного состава Школьника Владимира Сергеевича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов