Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 20 шілдедегі N 1101 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрі                                 К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 20 шілдедегі
N 1101 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне
енгізілетін өзгерістер
1. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі N 310 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 14, 168-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің қарамағындағы ұйымдардың тізбесінде:
"Акционерлік қоғамдар" деген 2-бөлімде:
реттік нөмірі 66-2-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"66-2. "ҚазАгро" ұлттық басқарушы холдингі".
2. "Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2007 - 2009 жылдарға арналған орта мерзімді жоспары (екінші кезең) туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 25 тамыздағы  N 822 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 33, 357-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2007 - 2009 жылдарға арналған орта мерзімді жоспарында (екінші кезең):
"Қолданыстағы және әзірленетін мемлекеттік және салалық (секторалдық) бағдарламалар бөлінісіндегі 2007 - 2009 жылдарға арналған басымды бюджеттік инвестициялық жобалардың (Бағдарламалардың) тізбесі" деген 5-бөлімде:
"Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыруға және ұлғайтуға арналған бюджеттік инвестициялар" деген кестеде:
реттік нөмірі 20-жолдың 2 және 6-бағандарында "ҚазАгро" Ұлттық холдинг" деген сөздер "ҚазАгро" ұлттық басқарушы холдингі" деген сөздермен ауыстырылсын.
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 18.04.2014 N 377 қаулысымен.
4. "Мемлекет басшысының 2005 - 2007 жылдардағы Қазақстан халқына жыл сайынғы жолдауларын іске асыру жөніндегі негізгі бағыттардың (іс-шаралардың) жалпы ұлттық жоспарын және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 - 2009 жылдарға арналған бағдарламасын орындау жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 сәуірдегі N 319 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 12, 140-құжат):

О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2009 года № 1101
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 20 июля 2009 года № 1101
Изменения, которые вносятся
в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
1. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года № 310 "Некоторые вопросы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 14, ст. 168):
в Перечне организаций, находящихся в ведении Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 2 "Акционерные общества":
строку порядковый номер 66-2 изложить в следующей редакции:
"66-2. "Национальный управляющий холдинг "КазАгро".
2. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2006 года № 822 "О Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2007-2009 годы (второй этап)" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 33, ст. 357):
в Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2007-2009 годы (второй этап), утвержденном указанным постановлением:
в разделе 5 . "Перечень приоритетных бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2007-2009 годы в разрезе действующих и разрабатываемых государственных и отраслевых (секторальных) программ":
в таблице "Бюджетные инвестиции на формирование и увеличение уставного капитала юридических лиц":
в графах 2 и 6, строки, порядковый номер 20 слова "Национальный холдинг "КазАгро" заменить словами "Национальный управляющий холдинг "КазАгро".
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 18.04.2014 № 377.
4. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2007 года № 319 "Об утверждении Плана мероприятий по исполнению Общенационального плана основных направлений (мероприятий) по реализации ежегодных 2005-2007 годов посланий Главы государства народу Казахстана и Программы Правительства Республики Казахстан на 2007-2009 годы" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 12, ст. 140):

көрсетілген қаулымен бекітілген Мемлекет басшысының 2005 - 2007 жылдардағы Қазақстан халқына жыл сайынғы жолдауларын іске асыру жөніндегі негізгі бағыттардың (іс-шаралардың) жалпы ұлттық жоспарын және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 - 2009 жылдарға арналған бағдарламасын орындау жөніндегі іс-шаралар жоспарында:
реттік нөмірлері 31, 39, 223, 258, 261, 262, 264, 265, 269, 301, 303-жолдардағы 2 және 3-бағандарда "ҚазАгро" ҰХ" деген сөздер "ҚазАгро" холдингі" деген сөздермен ауыстырылсын;
Ескертпеде: аббревиатуралардың толық жазылуында:
"ҚазАгро" ҰХ" АҚ - "ҚазАгро" ұлттық холдингі" акционерлік қоғамы" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚазАгро" холдингі" АҚ - "ҚазАгро" ұлттық басқарушы холдингі" акционерлік қоғамы".
5. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 28.08.2015 № 683 қаулысымен.
6. "Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2008 - 2010 жылдарға арналған орта мерзімді жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 тамыздағы N 753 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 32, 354-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2008 - 2010 жылдарға арналған орта мерзімді жоспарында:
"Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2008 - 2010 жылдарға арналған негізгі бағыттары" деген 1-бөлімде:
"Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2008 - 2010 жылдарға арналған басымдықтары" деген 3-тарауда:
"4-басымдық. Экономиканы жаңғырту және әртараптандыру" деген 3.4-бөлімде:
"3-шара. Агроөнеркәсіптік кешенді дамыту" деген 3.4.3-кіші бөлімде:
оныншы абзацтағы "ҚазАгро" ұлттық холдингі" деген сөздер "ҚазАгро" ұлттық басқарушы холдингі" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген "Қолданыстағы және әзірленетін мемлекеттік және салалық (секторалдық) бағдарламалар бөлінісіндегі 2008 - 2010 жылдарға арналған басымды бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тізбесі" деген 5-бөлімде:
"Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыруға және ұлғайтуға арналған бюджеттік инвестициялар" деген кестеде:
реттік нөмірі 18-жолдың 2-бағанындағы "ҚазАгро" ұлттық холдингі" деген сөздер "ҚазАгро" ұлттық басқарушы холдингі" деген сөздермен ауыстырылсын.
7. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 - 2010 жылдарға арналған орта мерзімді фискалдық саясаты туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 тамыздағы N 754 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 32, 355-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 - 2010 жылдарға арналған орта мерзімді фискалдық саясатында:
бір жүз жиырма алтыншы, бір жүз елу тоғызыншы абзацтардағы "ҚазАгро" ұлттық холдингі" деген сөздер "ҚазАгро" ұлттық басқарушы холдингі" деген сөздермен ауыстырылсын.

в Плане мероприятий по исполнению Общенационального плана основных направлений (мероприятий) по реализации ежегодных 2005-2007 годов посланий Главы государства народу Казахстана и Программы Правительства Республики Казахстан на 2007-2009 годы, утвержденном указанным постановлением:
в графах 2 и 3 строках, порядковые номера 31, 39, 223, 258, 261, 262, 264, 265, 269, 301, 303 слова "НХ "КазАгро" заменить словами "Холдинг "КазАгро";
в Примечании: в расшифровке аббревиатур:
строку "АО "НХ "КазАгро" - акционерное общество "Национальный холдинг "КазАгро" изложить в следующей редакции:
"АО "Холдинг "КазАгро" - акционерное общество "Национальный управляющий холдинг "КазАгро".
5. Утратил силу постановлением Правительства РК от 28.08.2015 № 683.
6. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 29 августа 2007 года № 753 "О Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2008-2010 годы" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 32, ст. 354):
в Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2008-2010 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 1 . "Основные направления социально-экономического развития Республики Казахстан на 2008-2010 годы":
в главе 3 "Приоритеты социально-экономического развития Республики Казахстан на 2008-2010 годы":
в разделе 3.4 . "Приоритет 4. Модернизация и диверсификация экономики":
в подразделе 3.4.3 . "Мера 3. Развитие агропромышленного комплекса":
в абзаце десятом слова "Национальный холдинг "КазАгро" заменить словами "Национальный управляющий холдинг "КазАгро";
в разделе 5 . "Перечень приоритетных бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2008-2010 годы в разрезе действующих и разрабатываемых государственных и отраслевых (секторальных) программ", утвержденном указанным постановлением:
в таблице "Бюджетные инвестиции на формирование и увеличение уставного капитала юридических лиц":
в графе 2, строки, порядковый номер 18 слова "Национальный холдинг "КазАгро" заменить словами "Национальный управляющий холдинг "КазАгро".
7. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 29 августа 2007 года № 754 "О Среднесрочной фискальной политике Правительства Республики Казахстан на 2008-2010 годы" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 32, ст. 355):
в Среднесрочной фискальной политике Правительства Республики Казахстан на 2008-2010 годы, утвержденной указанным постановлением:
в абзацах сто двадцать шестом, сто пятьдесят девятом слова "Национальный холдинг "КазАгро" заменить словами "Национальный управляющий холдинг "КазАгро".

8. "Қазіргі заманғы инфрақұрылымды дамыту жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 қазандағы N 932 қаулысында :
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазіргі заманғы инфрақұрылымды дамыту жоспарында:
Ескертпеде: аббревиатуралардың толық жазылуында:
"ҚазАгро" ұлттық холдингі" деген сөздер "ҚазАгро" ұлттық басқарушы холдингі" деген сөздермен ауыстырылсын;
9. Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.10.12 № 1052 Қаулысымен.
10. "Отандық қаржы институттарының серпінді жобаларды бірлесіп қаржыландыру жөніндегі 2008 - 2010 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 желтоқсандағы N 1334 қаулысында :
көрсетілген қаулымен бекітілген Отандық қаржы институттарының серпінді жобаларды бірлесіп қаржыландыру жөніндегі 2008 - 2010 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарында:
Ескертпеде: аббревиатуралардың толық жазылуында:
"ҚазАгро" ұлттық холдингі" деген сөздер "ҚазАгро" ұлттық басқарушы холдингі" деген сөздермен ауыстырылсын.
11. "Мемлекет басшысының 2008 жылғы 6 ақпандағы "Қазақстан халқының әл-ауқатын арттыру - мемлекеттік саясаттың басты мақсаты" атты Қазақстан халқына Жолдауын іске асыру жөніндегі жалпыұлттық іс-шаралар жоспарын орындау жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 14 наурыздағы N 246 қаулысында :
көрсетілген қаулымен бекітілген Мемлекет басшысының 2008 жылғы 6 ақпандағы "Қазақстан халқының әл-ауқатын арттыру - мемлекеттік саясаттың басты мақсаты" атты Қазақстан халқына Жолдауын іске асыру жөніндегі жалпыұлттық іс-шаралар жоспарын орындау жөніндегі іс-шаралар жоспарында:
аббревиатуралардың толық жазылуында:
"ҚазАгро" ұлттық холдингі" деген сөздер "ҚазАгро" ұлттық басқарушы холдингі" деген сөздермен ауыстырылсын.
12. "Тұрғын үй нарығындағы ахуалды тұрақтандыру жөніндегі кейбір шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 16 сәуірдегі N 348 қаулысында :
3-тармақтағы "ҚазАгро" ұлттық холдингі" деген сөздер "ҚазАгро" ұлттық басқарушы холдингі" деген сөздермен ауыстырылсын.
13. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.12.2015 № 1183 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
14. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.05.20 № 453 Қаулысымен.
15. "2009 - 2011 жылдарға арналған "Еуропаға жол" мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 4 қазандағы N 916 қаулысында :
көрсетілген қаулымен бекітілген "2009 - 2011 жылдарға арналған "Еуропаға жол" мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарында:

8. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 12 октября 2007 года № 932 "Об утверждении Плана развития современной инфраструктуры":
в Плане развития современной инфраструктуры, утвержденном указанным постановлением:
в Примечании: в расшифровке аббревиатур:
слова "Национальный холдинг "КазАгро" заменить словами "Национальный управляющий холдинг "КазАгро".
9. Утратил силу постановлением Правительства РК от 12.10.2010 № 1052.
10. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2007 года № 1334 "Об утверждении Плана мероприятий по софинансированию прорывных проектов отечественными финансовыми институтами на 2008-2010 годы":
в Плане мероприятий по софинансированию прорывных проектов отечественными финансовыми институтами на 2008-2010 годы, утвержденном указанным постановлением:
в Примечании: в расшифровке аббревиатур:
слова "Национальный холдинг "КазАгро" заменить словами "Национальный управляющий холдинг "КазАгро".
11. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2008 года № 246 "Об утверждении Плана мероприятий по исполнению Общенационального плана мероприятий по реализации Послания Главы государства народу Казахстана от 6 февраля 2008 года "Повышение благосостояния граждан Казахстана главная цель государственной политики":
в Плане мероприятий по исполнению Общенационального плана мероприятий по реализации Послания Главы государства народу Казахстана от 6 февраля 2008 года "Повышение благосостояния граждан Казахстана - главная цель государственной политики", утвержденном указанным постановлением:
в расшифровке аббревиатур:
слова "Национальный холдинг "КазАгро" заменить словами "Национальный управляющий холдинг "КазАгро".
12. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 16 апреля 2008 года № 348 "О некоторых мерах по стабилизации ситуации на рынке жилья":
в пункте 3 слова "Национальный холдинг "КазАгро" заменить словами "Национальный управляющий холдинг "КазАгро".
13. Утратил силу постановлением Правительства РК от 31.12.2015 № 1183 (вводится в действие с 01.01.2016).
14. Утратил силу постановлением Правительства РК от 20.05.2010 № 453.
15. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 4 октября 2008 года № 916 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы "Путь в Европу" на 2009-2011 годы":
в Плане мероприятий по реализации Государственной программы "Путь в Европу" на 2009-2011 годы, утвержденном указанным постановлением:

реттік нөмірі 7-жолдың 4-бағанында "ҚазАгро" ҰХ" АҚ" деген сөздер "ҚазАгро" холдингі" АҚ" деген сөздермен ауыстырылсын.
16. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің, Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің және Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігінің Экономиканы және қаржы жүйесін тұрақтандыру жөніндегі 2009 - 2010 жылдарға арналған бірлескен іс-қимыл жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 25 қарашадағы N 1085 қаулысында :
көрсетілген қаулымен мақұлданған Қазақстан Республикасы Үкіметінің, Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің және Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігінің Экономиканы және қаржы жүйесін тұрақтандыру жөніндегі 2009 - 2010 жылдарға арналған бірлескен іс-қимыл жоспарында:
"Жоспардың мақсаты мен бағыты" деген бөлімде:
он жетінші абзацта "ҚазАгро" ұлттық холдингі" деген сөздер "ҚазАгро" ұлттық басқарушы холдингі" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Жылжымайтын мүлік нарығындағы проблемаларды шешу" деген бөлімде:
4-тармақтағы "ұлттық компаниялардың және мемлекет қатысатын акционерлік қоғамдардың" деген сөздер "ұлттық басқарушы холдингтердің, ұлттық холдингтердің, ұлттық компаниялардың және мемлекет қатысатын не ұлттық басқарушы холдинг немесе ұлттық холдинг қатысатын акционерлік қоғамдардың" деген сөздермен ауыстырылсын.
17. Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.10.12 № 1052 Қаулысымен.
18. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.09.30 N 1002 Қаулысымен.
19. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.03.19 № 340 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
20. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің, Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің және Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен бақылау агенттігінің Экономиканы және қаржы жүйесін тұрақтандыру жөніндегі 2009 - 2010 жылдарға арналған бірлескен іс-қимыл жоспарын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 13 қаңтардағы N 6 қаулысында :
4-тармақтағы "ҚазАгро" ұлттық холдингі" деген сөздер "ҚазАгро" ұлттық басқарушы холдингі" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің, Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің және Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігінің Экономиканы және қаржы жүйесін тұрақтандыру жөніндегі 2009 - 2010 жылдарға арналған бірлескен іс-қимыл жоспарын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарында:
"III. Жылжымайтын мүлік нарығындағы проблемаларды шешу" деген бөлімде:
реттік нөмірі 17-жолда "Мемлекеттің қатысуы бар ұлттық компаниялар мен акционерлік қоғамдардың" деген сөздер "Ұлттық басқарушы холдингтердің, ұлттық холдингтердің, ұлттық компаниялардың және мемлекет қатысатын не ұлттық басқарушы холдинг немесе ұлттық холдинг қатысатын акционерлік қоғамдардың" деген сөздермен ауыстырылсын.
Ескертпеде: аббревиатуралардың толық жазылуында:
"ҚазАгро" ұлттық холдингі" деген сөздер "ҚазАгро" ұлттық басқарушы холдингі" деген сөздермен ауыстырылсын.

в графе 4 строки, порядковый номер 7 слова АО "НХ "КазАгро" заменить словами АО "Холдинг "КазАгро".
16. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 25 ноября 2008 года № 1085 "О Плане совместных действий Правительства Республики Казахстан, Национального Банка Республики Казахстан и Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций по стабилизации экономики и финансовой системы на 2009-2010 годы":
в Плане совместных действий Правительства Республики Казахстан, Национального Банка Республики Казахстан и Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций Республики Казахстан по стабилизации экономики и финансовой системы на 2009-2010 годы, одобренном указанным постановлением:
в разделе "Цель и направления Плана":
в абзаце семнадцатом слова "Национальный холдинг "КазАгро" заменить словами "Национальный управляющий холдинг "КазАгро";
в разделе "Решение проблем на рынке недвижимости":
в пункте 4 слова "национальных компаний и акционерных обществ с государственным участием" заменить словами "национальных управляющих холдингов, национальных холдингов, национальных компаний и акционерных обществ с государственным участием либо с участием национального управляющего холдинга или национального холдинга".
17. Утратил силу постановлением Правительства РК от 12.10.2010 № 1052.
18. Утратил силу постановлением Правительства РК от 30.09.2010 № 1002.
19. Утратил силу постановлением Правительства РК от 19.03.2012  № 340 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
20. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 13 января 2009 года № 6 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Плана совместных действий Правительства Республики Казахстан, Национального банка Республики Казахстан и Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций по стабилизации экономики и финансовой системы на 2009-2010 годы":
в пункте 4 слова "Национальный холдинг "КазАгро" заменить словами "Национальный управляющий холдинг "КазАгро";
в Плане мероприятий по реализации Плана совместных действий Правительства Республики Казахстан, Национального банка Республики Казахстан и Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций по стабилизации экономики и финансовой системы на 2009-2010 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "III. Решение проблем на рынке недвижимости":
в строке, порядковый номер 17, слова "национальными компаниями и акционерными обществами с государственным участием" заменить словами "национальными управляющими холдингами, национальными холдингами, национальными компаниями и акционерными обществами с государственным участием либо с участием национального управляющего холдинга или национального холдинга";
в Примечании : расшифровка аббревиатур:
слова "Национальный холдинг "КазАгро" заменить словами "Национальный управляющий холдинг "КазАгро".

21. "Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығын дамытудың 2015 жылға дейінгі жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 қаңтардағы N 90 қаулысында :
көрсетілген қаулымен бекітілген Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығын дамытудың 2015 жылға дейінгі жоспарында:
"3. Іске асырудың негізгі бағыттары мен тетіктері" деген тарауда:
"3.2. Эмитенттер базасын кеңейту және қаржы құралдарының түрін көбейту" деген бөлімде:
"Мемлекеттік қатысуы бар компаниялардың ұлттық холдингтердің, ұлттық басқарушы компаниялар мен ұлттық компаниялардың иелігіндегі компаниялардың республиканың қор нарығына шығуы" деген кіші бөлімде "ҚазАгро" ұлттық холдингі", "ҚазАгро" ҰХ" АҚ" деген сөздер тиісінше "ҚазАгро" ұлттық басқарушы холдингі", "ҚазАгро" холдингі" АҚ" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығын дамытудың 2015 жылға дейінгі жоспарын іске асыру бойынша 2009 - 2011 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарында:
реттік нөмірлері 21 және 22-жолдардың 2 және 4-бағандарында "ҚазАгро" ҰХ" АҚ" деген сөздер "ҚазАгро" холдингі" АҚ" деген сөздермен ауыстырылсын.

21. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 30 января 2009 года № 90 "Об утверждении Плана развития регионального финансового центра города Алматы до 2015 года":
в Плане развития регионального финансового центра города Алматы до 2015 года, утвержденном указанным постановлением:
в главе " 3. Основные направления и механизмы реализации":
в разделе " 3.2. Расширение базы эмитентов и линейки финансовых инструментов":
в подразделе "Выход компаний, принадлежащих национальным холдингам, национальному управляющему холдингу и национальным компаниям на фондовый рынок республики" слова "Национальный холдинг "КазАгро", "АО "НХ "КазАгро" заменить соответственно словами "Национальный управляющий холдинг "КазАгро", "АО "Холдинг "КазАгро";
в Плане мероприятий по реализации Плана развития регионального финансового центра города Алматы на 2009-2011 годы, утвержденном указанным постановлением:
в графах 2 и 4 в строках, порядковые номера 21 и 22 слова "АО "НХ "КазАгро" заменить словами "АО "Холдинг "КазАгро".