Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 6 қарашадағы N 1039 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 6 тамыздағы N 1187 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының тұрақтылығын қамтамасыз ету жөніндегі бірінші кезектегі іс-қимылдар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 6 қарашадағы N 1039 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 42, 489-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының тұрақтылығын қамтамасыз ету жөніндегі бірінші кезектегі іс-қимылдар жоспарында :
"Мақсатқа қол жеткізу және қойылған міндеттерді іске асыру тетіктері" деген 2-бөлімде :
2-1-тармақта:
үшінші абзацтағы "14 айға дейінгі" деген сөздер "5 жылға дейінгі" деген сөздермен ауыстырылсын;
он үшінші абзацтағы "сүт" деген сөзден кейін ", май-тоң май өнімдерін, астық және ұн" деген сөздермен толықтырылсын;
2) көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының тұрақтылығын қамтамасыз ету жөніндегі бірінші кезектегі іс-қимылдар жоспарын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарында :
"Елдің азық-түлік нарығындағы тұрақтылықты қамтамасыз ету" деген 2-1-бөлімде:
реттік нөмірі 6-4-жолдың 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"ЕДБ-ден өтінімдердің келіп түсуіне қарай";
реттік нөмірі 6-5-жолдың 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Самұрық-Қазына" ҰӘҚ" АҚ мен ЕДБ арасында жасалған тиісті шарттарда көрсетілген мерзімдерге сәйкес";
3) көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының тұрақтылығын қамтамасыз ету жөніндегі бірінші кезектегі іс-қимылдар жоспарын іске асыру жөнінде ұсынылатын іс-шаралар жоспарында :
"Елдің азық-түлік нарығындағы тұрақтылықты қамтамасыз ету" деген 1-1-бөлімде:
реттік нөмірі 6-1-жолдың 4, 5-бағандары мынадай редакцияда жазылсын:
"АШМ, "Самұрық-Қазына" ҰӘҚ" АҚ, ЕДБ (келісім бойынша), қауымдастықтар, одақтар (келісім бойынша)";
"ЕДБ-ден өтінімдердің келіп түсуіне қарай".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 ноября 2007 года № 1039
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 августа 2009 года № 1187
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 ноября 2007 года № 1039 "Об утверждении Плана первоочередных действий по обеспечению стабильности социально-экономического развития Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 42, ст. 489) следующие изменения и дополнение:
1) в Плане первоочередных действий по обеспечению стабильности социально-экономического развития Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 2 . "Механизмы достижения цели и реализации поставленных задач":
в пункте 2-1:
в абзаце третьем слова "до 14 месяцев" заменить словами "до 5 лет";
в абзаце тринадцатом после слова "молока" дополнить словами ", масложировой продукции, зерна и муки";
2) в Плане мероприятий по реализации Плана первоочередных действий по обеспечению стабильности социально-экономического развития Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 2-1. "Обеспечение стабильности на продовольственном рынке страны":
графу 5 строки, порядковый номер 6-4, изложить в следующей редакции:
"По мере поступления заявок от БВУ";
графу 5 строки, порядковый номер 6-5, изложить в следующей редакции:
"Согласно срокам, указанным в соответствующих договорах, заключенных между АО "ФНБ "Самрук-Казына" и БВУ";
3) в Плане рекомендуемых мероприятий по реализации Плана первоочередных действий по обеспечению стабильности социально-экономического развития Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 1-1. "Обеспечение стабильности на продовольственном рынке страны":
графы 4, 5 строки, порядковый номер 6-1, изложить в следующей редакции:
"МСХ, АО "ФНБ "Самрук-Казына", БВУ (по согласованию), ассоциации, союзы (по согласованию)";
"По мере поступления заявок от БВУ".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов