О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 августа 2009 года № 1188
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "О республиканском бюджете на 2009 - 2011 годы", постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2009 года № 220 "Об утверждении Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить Министерству финансов Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2009 год на исполнение обязательств по решениям судов, 124345,50 (сто двадцать четыре тысячи триста сорок пять тенге пятьдесят тиын) для исполнения судебных актов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 августа 2009 года № 1188
Перечень
судебных решений, подлежащих исполнению
п/п
Наименование судебного
органа и дата решения
Истец
Сумма за
вычетом
госпошлины в
доход
государства
(тенге)
Госпошлина в
доход
государства
(тенге)
1
2
3
4
5
1
Решение Алмалинского
районного суда города
Алматы от 14.08.1997 г.,
определение Алмалинского
районного суда города
Алматы от 08.03.2002 г.,
постановление надзорной
коллегии Алматинского
городского суда от
23.02.2004 г.,
определение
Сарыаркинского районного
суда города Астаны от
14.09.2007 г.
Пак Е.И.
За период с
января по март
2009 года
включительно - 17280
2
Решение Алмалинского
районного суда города
Алматы от 10.09.1997 г.,
определение Алмалинского
районного суда города
Алматы от 11.04.2002 г.,
определение Алматинского
районного суда города
Астаны от 24.12.2003 г.,
определение Алматинского
районного суда города
Астаны от 10.06.2005 г.
Литвиненко Ю.И.
За период с
января по март
2009 года
включительно -
13333,50
3
Решение Сарыаркинского
районного суда города
Астаны от 15.09.2003 г.,
постановление коллегии по
гражданским делам суда
города Астаны от
09.12.2003 г.,
постановление надзорной
коллегии суда города
Астаны от 30.06.2005 г.
Каримов Ф.М.
За период с
января по март
2009 года
включительно -
93732
Общая сумма
124345,50

Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 6 тамыздағы N 1188 Қаулысы
"2009 - 2011 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Заңына , "Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 ақпандағы N 220 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігіне осы қаулыға қосымшаға сәйкес сот актілерін орындау үшін 2009 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің соттар шешімдері бойынша міндеттемелерді орындауға арналған резервінен 124345,50 (бір жүз жиырма төрт мың үш жүз қырық бес теңге елу тиын) бөлінсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 6 тамыздағы
N 1188 қаулысына
қосымша
Орындауға жататын сот шешімдерінің тізбесі
Р/с
N
Сот органының атауы мен шешімнің шығарылған күні
Талапкер
Мемлекеттің кірісіне түсетін мемлекеттік баж шегерілген сома (теңге)
Мемлекеттің кірісіне түсетін мемлекетік баж (теңге)
1
2
3
4
5
1
Алматы қаласы Алмалы аудандық сотының 1997 жылғы 14.08. шешімі, Алматы қаласы Алмалы аудандық сотының 2002 жылғы 08.03. ұйғарымы, Алматы қалалық сотының қадағалау алқасының 2004 жылғы 23.02. қаулысы, Астана қаласы Сарыарқа аудандық сотының 2007 жылғы 14.09. ұйғарымы
Е.И. Пак
2009 жылғы қаңтардан бастап наурызды қоса алғандағы кезең ішінде - 17280
2
Алматы қаласы Алмалы аудандық сотының 1997 жылғы 10.09. шешімі, Алматы қаласы Алмалы аудандық сотының 2002 жылғы 11.04. ұйғарымы, Астана қаласы Алматы аудандық сотының 2003 жылғы 24.12. ұйғарымы, Астана қаласы Алматы аудандық сотының 2005 жылғы 10.06. ұйғарымы.
Ю.И. Литвиненко
2009 жылғы қаңтардан бастап наурызды қоса алғандағы кезең ішінде - 13333,50
3
Астана қаласы Сарыарқа аудандық сотының 2003 жылғы 15.09. шешімі, Астана қалалық сотының азаматтық істер алқасының 2003 жылғы 09.12. қаулысы, Астана қалалық сотының қадағалау алқасының 2005 жылғы 30.06. қаулысы.
Ф.М. Кәрімов
2009 жылғы қаңтардан бастап наурызды қоса алғандағы кезең ішінде - 93732
Жалпы сомасы:                                 124345,50