Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 17 сәуірдегі N 545 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 27 тамыздағы N 1252 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 26 мамырдағы № 541 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 26.05.2014 № 541 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Бюджеттік инвестициялық жобаларды қарау, іріктеу, іске асыруды мониторингілеу және бағалау ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 17 сәуірдегі N 545 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Бюджеттік инвестициялық жобаларды қарау, іріктеу, іске асыруды мониторингілеу және бағалау ережесінде:
8-тармақтың 2) тармақшасының бесінші абзацындағы "және олардың құны" деген сөздер алынып тасталсын, "Жобаны іске асыру үшін" деген сөздерден кейін "олардың құнын көрсете отырып (жер учаскелері үшін сондай-ақ меншік және жерді пайдалану құқығын көрсету қажет)" деген сөздермен толықтырылсын;
11-тармақтың 5) тармақшасы "және бөлінуге жоспарланған жер учаскелерінің жобаның талаптарына сәйкестігін бағалау" деген сөздермен толықтырылсын;
28-тармақтың 2) тармақшасының жетінші абзацындағы "және олардың құны" деген сөздер алынып тасталсын, "Жобаны іске асыру үшін" деген сөздерден кейін "олардың құнын көрсете отырып (жер учаскелері үшін сондай-ақ меншік және жерді пайдалану құқығын көрсету қажет)" деген сөздермен толықтырылсын;
30-тармақтың 5) тармақшасы "және бөлінуге жоспарланған жер учаскелерінің жобаның талаптарына сәйкестігін бағалау" деген сөздермен толықтырылсын;
50-тармақтың бірінші абзацындағы "жер учаскесін таңдау актісі" деген сөздер "жерге құқық беру туралы жерге орналастыру жобасы (қажет болған кезде жер учаскелерінің меншік иелері мен жер пайдаланушылар залалдарының, алып қойылатын алқаптардың түріне байланысты ауыл шаруашылығы мен орман шаруашылығы өндірісі шығындарының есебін қоса бере отырып)" деген сөздермен ауыстырылсын;
59-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Құрылыс қызметін болжайтын жобаларға жерге құқық беру туралы жерге орналастыру жобасы (қажет болған кезде жер учаскелерінің меншік иелері мен жер пайдаланушылар залалдарының, алып қойылатын алқаптардың түріне байланысты ауыл шаруашылығы мен орман шаруашылығы өндірісі шығындарының есебін қоса бере отырып) қоса беріледі.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2009 года № 545
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 августа 2009 года № 1252. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 мая 2014 года № 541
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 26.05.2014 № 541 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2009 года № 545 "Об утверждении Правил рассмотрения, отбора, мониторинга и оценки реализации бюджетных инвестиционных проектов" следующие изменения и дополнения:
в Правилах рассмотрения, отбора, мониторинга и оценки реализации бюджетных инвестиционных проектов, утвержденных указанным постановлением:
в абзаце пятом подпункта 2) пункта 8 слова "и их стоимость" заменить словами "с указанием их стоимости (для земельных участков также необходимо указание права собственности и землепользования)";
подпункт 5) пункта 11 дополнить словами "и оценку соответствия планируемых к выделению земельных участков требованиям проекта";
в абзаце седьмом подпункта 2) пункта 28 слова "и их стоимость" заменить словами "с указанием их стоимости (для земельных участков также необходимо указание права собственности и землепользования)";
подпункт 5) пункта 30 дополнить словами "и оценку соответствия планируемых к выделению земельных участков требованиям проекта";
в абзаце первом пункта 50 слова "акт выбора земельного участка" заменить словами "землеустроительный проект о предоставлении права на землю (с приложением при необходимости расчетов убытков собственников земельных участков и землепользователей, потерь сельскохозяйственного и лесохозяйственного производства в зависимости от вида изымаемых угодий)";
пункт 59 дополнить абзацем следующего содержания:
"К проектам, предполагающим строительную деятельность, прилагаются землеустроительный проект о предоставлении права на землю (с приложением при необходимости расчетов убытков собственников земельных участков и землепользователей, потерь сельскохозяйственного и лесохозяйственного производства в зависимости от вида изымаемых угодий).".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов