Алматы облысының Талдықорған қаласындағы облыстық наркологиялық диспансердегі өрттің себептерін тексеру жөнінде үкіметтік комиссия құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 13 қыркүйектегі N 1365 Қаулысы
2009 жылғы 13 қыркүйекте болған Алматы облысының Талдықорған қаласындағы облыстық наркологиялық диспансердегі өрттің себептерін тексеру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес құрамда Алматы облысының Талдықорған қаласындағы облыстық наркологиялық диспансердегі өрттің себептерін тексеру және өрттің салдарын жою жөніндегі үкіметтік комиссия (бұдан әрі - комиссия) құрылсын.
2. Комиссия жедел жұмысқа кіріссін, өрттің себептерін жан-жақты тексеруді қамтамасыз етсін, келтірілген залалдың көлемін анықтасын, зардап шеккендерге және қайтыс болғандардың отбасыларына бірінші кезекте көмек көрсету жөнінде шаралар қабылдасын.
3. Комиссияның жетекшісі С.Н. Ахметов өрттің себептерін тексеру нәтижелері мен зардап шеккендерге және қайтыс болғандардың отбасыларына бірінші кезекте көмек көрсету жөнінде қабылданған шаралар туралы баяндасын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 К.  Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 14 қыркүйектегі
N 1365 қаулысына
қосымша
Алматы облысының Талдықорған қаласындағы облыстық наркологиялық
диспансердегі өрттің себептерін тексеру жөніндегі үкіметтік
комиссия
Ахметов                  - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Серік Нығметұлы            орынбасары, төраға
Божко                    - Қазақстан Республикасының Төтенше
Владимир Карпович          жағдайлар министрі, төрағаның орынбасары
Үмбетов                  - Алматы облысының әкімі, төрағаның
Серік Әбікенұлы            орынбасары
Тәкенов                  - Алматы облысы әкімінің орынбасары, хатшы
Болат Долдайұлы
Досқалиев                - Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау
Жақсылық Ақмырзаұлы        министрі
Жөргенбаев               - Қазақстан Республикасы Бас прокурорының
Мұхтар Әкебайұлы           орынбасары
Сабдалин                 - Қазақстан Республикасының Төтенше
Абылай Қиялұлы             жағдайлар вице-министрі
Вощенкова                - Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау
Тамара Анатольевна         вице-министрі
Шолпанқұлов              - Қазақстан Республикасының Қаржы
Берік Шолпанқұлұлы         вице-министрі
Сүлейменов               - Қазақстан Республикасының Экономика және
Тимур Мұратұлы             бюджеттік жоспарлау вице-министрі
Әубәкіров                - Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар
Серік Ғабдоллаұлы          министрлігі Өртке қарсы қызмет комитетінің
төрағасы
Бисақаев                 - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты
Серікқали Ғұмарұлы         әлеуметтік қорғау министрлігі Бақылау және
әлеуметтік қорғау комитетінің төрағасы
Әміров                   - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Мұхарам Серікұлы           министрлігі Тергеу комитетінің төрағасы

Об образовании правительственной комиссии по расследованию причин пожара в областном наркологическом диспансере в городе Талдыкоргане Алматинской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 сентября 2009 года № 1365
В целях расследования причин пожара в областном наркологическом диспансере в городе Талдыкоргане Алматинской области, произошедшего 13 сентября 2009 года, Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Образовать правительственную комиссию по расследованию причин пожара и ликвидации последствий пожара в областном наркологическом диспансере в городе Талдыкоргане Алматинской области (далее - комиссия) в составе согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Комиссии незамедлительно приступить к работе, обеспечить всестороннее расследование причин пожара, установить объемы причиненного ущерба, принять меры по оказанию первоочередной помощи пострадавшим и семьям погибших.
3. Руководителю комиссии Ахметову С.Н. доложить о результатах расследования причин пожара и принятых мерах по оказанию первоочередной помощи пострадавшим и семьям погибших.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 13 сентября 2009 года № 1365
Правительственная комиссия
по расследованию причин пожара в областном наркологическом
диспансере в городе Талдыкоргане Алматинской области
Ахметов                      - Заместитель Премьер-Министра
Серик Ныгметович               Республики Казахстан, председатель
Божко                        - Министр по чрезвычайным ситуациям
Владимир Карпович              Республики Казахстан, заместитель
председателя
Умбетов                      - аким Алматинской области, заместитель
Серик Абикенович               председателя
Такенов                      - заместитель акима Алматинской области,
Болат Долдаевич                секретарь
Доскалиев                    - Министр здравоохранения Республики
Жаксылык Акмурзаевич           Казахстан
Жоргенбаев                   - заместитель Генерального прокурора
Мухтар Акебаевич               Республики Казахстан
Сабдалин                     - вице-министр по чрезвычайным ситуациям
Аблай Киялович                 Республики Казахстан
Вощенкова                    - вице-министр здравоохранения
Тамара Анатольевна             Республики Казахстан
Шолпанкулов                  - вице-министр финансов Республики
Берик Шолпанкулович            Казахстан
Сулейменов                   - вице-министр экономики и бюджетного
Тимур Муратович                планирования Республики Казахстан
Аубакиров                    - председатель Комитета противопожарной
Серик Габдулович               службы Министерства по чрезвычайным
ситуациям Республики Казахстан
Бисакаев                     - председатель Комитета по контролю и
Сериккали Гумарович            социальной защиты Министерства труда и
социальной защиты населения Республики
Казахстан
Амиров                       - председатель Следственного комитета
Мухарам Серикович              Министерства внутренних дел Республики
Казахстан