Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 3 қарашадағы N 997 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 24 қыркүйектегі N 1437 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мемлекетаралық валюта комитетіне Қазақстан Республикасының өкілетті өкілдерін тағайындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 3 қарашадағы N 997 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақта "Сартбаев Медет Мақсұтұлы - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Төрағасының орынбасары" деген сөздер "Ақышев Данияр Талғатұлы - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Төрағасының орынбасары" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 ноября 2008 года № 997
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 сентября 2009 года № 1437
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 ноября 2008 года № 997 "О назначении полномочных представителей Республики Казахстан в Межгосударственный валютный комитет" следующее изменение:
в пункте 1 слова "Сартбаева Медета Максутовича - заместителя Председателя Национального Банка Республики Казахстан" заменить словами "Акишева Данияра Талгатовича - заместителя Председателя Национального Банка Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов