Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 14 сәуірдегі N 513 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 12 қазандағы N 1561 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 19 желтоқсандағы № 1620 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 19.12.2012 N 1620 қаулыcымен (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Байланыс туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 5 шілдедегі Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Байланыс саласында қызметтер көрсету жөніндегі қызметті лицензиялау ережесін, Байланыс саласындағы қызметті жүзеге асыруға лицензиялар алу үшін конкурстар өткізу ережесін және байланыс саласында қызметтер көрсету жөніндегі қызметті лицензиялау кезінде қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 14 сәуірдегі N 513 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., N 19, 169-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Байланыс саласында қызметтер көрсету жөніндегі қызметті лицензиялау кезінде қойылатын біліктілік талаптарында:
3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-тармақтардың 3) тармақшасының он бесінші және 12-тармақтың 3) тармақшасының сегізінші абзацындағы "қамтамасыз ететін" деген сөздер "қамтамасыз ету үшін абоненттер туралы қызметтік ақпаратты жинауды және екі жыл бойы сақтауды жүзеге асыру мүмкіндігі бар" деген сөздермен ауыстырылсын;
13 тармақтың 3) тармақшасында:
жетінші абзацтағы "тапсырып беруге" деген сөздер "жеткізгенге немесе табыс еткенге" деген сөздермен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзац "көрсеткіштері" деген сөзден кейін ", почта жөнелтілімдерін барлық бағыттар, жеткізу пункттері бойынша жіберудің бақылау мерзімдері" деген сөздермен толықтырылсын;
оныншы абзац алынып тасталсын.
2. Осы қаулы 1-тармақтың 2010 жылғы 1 қаңтарда қолданысқа енгізілетін үшінші абзацын қоспағанда, алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін жиырма бір күндік мерзім өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2009 года № 513
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 октября 2009 года № 1561. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 2012 года № 1620
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.12.2012 № 1620 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 5 июля 2004 года «О связи» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2009 года № 513 «Об утверждении Правил лицензирования деятельности по предоставлению услуг в области связи, Правил проведения конкурсов для получения лицензий на осуществление деятельности в области связи и квалификационных требований, предъявляемых при лицензировании деятельности по предоставлению услуг в области связи» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 19, ст. 169) следующие изменения и дополнение:
в Квалификационных требованиях, предъявляемых при лицензировании деятельности по предоставлению услуг в области связи, утвержденных указанным постановлением:
в абзаце пятнадцатом подпункта 3) пунктов 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 и в абзаце восьмом подпункта 3) пункта 12 слова «, обеспечивающих проведение» заменить словами «с возможностью осуществления сбора и хранения в течение двух лет служебной информации об абонентах, для обеспечения проведения»;
в подпункте 3) пункта 13:
в абзаце седьмом слово «выдачи» заменить словами «доставки или вручения»;
в абзаце восьмом слово «отправлений.» заменить словом «отправлений;»;
в абзаце девятом слово «потребителям;» заменить словами «потребителям, контрольных сроках пересылки почтовых отправлений по всем направлениям, пунктам назначения.»;
абзац десятый исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении двадцатиоднодневного срока после первого официального опубликования, за исключением абзаца третьего пункта 1, которые вводятся в действие с 1 января 2010 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов