«Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 25 желтоқсандағы № 530 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 2140 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 25 желтоқсандағы № 530 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы Қазақстан Республикасы Президентінің
2000 жылғы 25 желтоқсандағы № 530 Жарлығына
өзгерістер енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «Астана қаласының жаңа орталығын салу барысын бақылау жөніндегі мемлекеттік комиссия құру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 25 желтоқсандағы № 530 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., № 56, 620-құжат; 2002 ж., № 6, 36-құжат; 2003 ж., № 34, 332-құжат; 2006 ж., № 48, 507-құжат; 2007 ж., № 10, 114-құжат, № 36, 402-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен құрылған Астана қаласының жаңа орталығын салу барысын бақылау жөніндегі мемлекеттік комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Тасмағамбетов            - Астана қаласының әкімі, төрағаның
Иманғали Нұрғалиұлы        орынбасары
Нокин                    - Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын
Серік Кеңесұлы             үй-коммуналдық шаруашылық істері
агенттігінің төрағасы
Жәмішев                  - Қазақстан Республикасының Қаржы министрі;
Болат Бидахметұлы
мына:
«Жүнісов                 - «Астана қаласының Сәулет және қала
Сәрсембек Ендібайұлы       құрылысы департаменті» мемлекеттік
мекемесінің директоры»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«Жүнісов                 - «Астана қаласының Сәулет және қала
Сәрсембек Ендібайұлы       құрылысы басқармасы» мемлекеттік
мекемесінің бастығы»;
көрсетілген комиссияның құрамынан: А.Ү. Мамин, Қ.О. Омаров, Н.А. Коржова, Ғ.І. Оразбақов шығарылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                         Н. Назарбаев

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 25 декабря 2000 года № 530"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2009 года № 2140
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 25 декабря 2000 года № 530".
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан
от 25 декабря 2000 года № 530
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 25 декабря 2000 года № 530 "Об образовании Государственной комиссии по контролю за ходом строительства нового центра города Астаны" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 56, ст. 620; 2002 г., № 6, ст. 36; 2003 г., № 34, ст. 332; 2006 г., № 48, ст. 507; 2007 г., № 10, ст. 114, № 36, ст. 402) следующие изменения:
ввести в состав Государственной комиссии по контролю за ходом строительства нового центра города Астаны, образованной вышеназванным Указом:
Тасмагамбетова              - акима города Астаны,
Имангали Нургалиевича         заместителем председателя
Нокина                      - Председателя Агентства Республики
Серика Кенесовича             Казахстан по делам строительства и
жилищно-коммунального хозяйства
Жамишева                    - Министра финансов
Болата Бидахметовича          Республики Казахстан;
строку:
"Жунусов                    - директор государственного
Сарсембек Ендибаевич          учреждения "Департамент архитектуры
и градостроительства города Астаны"
изложить в следующей редакции:
"Жунусов                    - начальник Государственного
Сарсембек Ендибаевич          учреждения "Управление архитектуры
и градостроительства города Астаны";
вывести из состава указанной комиссии: Мамина А.У., Омарова К.О., Коржову Н.А., Оразбакова Г.И.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н.Назарбаев