"2010 - 2012 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 2162 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2010 - 2012 жылдарға арналған республикалық бюджет мынадай көлемде атқарылуға қабылдансын, оның ішінде 2010 жылға:
1) кірістер - 3 413 771 966 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1 886 864 566 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 59 711 418 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 26 378 092 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 1 440 817 890 мың теңге;
2) шығындар - 3 897 666 677 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 35 467 864 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 138 985 636 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 103 517 772 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 284 278 703 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 284 778 703 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 500 000 мың теңге;
5) тапшылық - -803 641 278 мың теңге немесе елдің жалпы ішкі өніміне 4,2 пайыз;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру - 803 641 278 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2010.03.01 № 150, 2010.03.31 № 250, 2010.10.12 № 1053 Қаулыларымен.
2. Қоса беріліп отырған:
1) осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес республикалық бюджеттен қаржыландырылатын бюджеттік инвестициялық жобалардың тізбесі;
2) осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес (қызмет бабында пайдалану үшін) Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің бюджеттік инвестициялық жобаларының тізбесі бекітілсін.
3. Мыналар:
1) осы қаулыға 3-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жаңадан іске қосылатын денсаулық сақтау объектілерін күтіп-ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
2) осы қаулыға 4-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін күтіп-ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
3) осы қаулыға 5-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне "Өзін-өзі тану" пәнін енгізу үшін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу:
"Өзін-өзі тану" кабинеттері үшін жабдықтар сатып алуға;
мектепке дейінгі ұйымдарды, орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарын, біліктілік арттыру институттарын "Өзін-өзі тану" пәні бойынша оқу материалдарымен қамтамасыз етуге;

О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2010-2012 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2009 года № 2162
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Принять к исполнению республиканский бюджет на 2010-2012 годы, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы - 3 413 771 966 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1 886 864 566 тысяча тенге;
неналоговые поступления - 59 711 418 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала - 26 378 092 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 1 440 817 890 тысячи тенге;
2) затраты - 3 897 666 677 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 35 467 864 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 138 985 636 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 103 517 772 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 284 278 703 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 284 778 703 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства - 500 000 тысяч тенге;
5) дефицит - -803 641 278 тысяч тенге, или 4,2 процента к валовому внутреннему продукту страны;
6) финансирование дефицита бюджета - 803 641 278 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 01.03.2010 № 150; от 31.03.2010 № 250; от 12.10.2010 № 1053.
2. Утвердить прилагаемые:
1) перечень бюджетных инвестиционных проектов, финансируемых из республиканского бюджета согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) перечень бюджетных инвестиционных проектов Министерства обороны Республики Казахстан согласно приложению 2 к настоящему постановлению (для служебного пользования).
3. Утвердить:
1) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на содержание вновь вводимых объектов здравоохранения согласно приложению 3 к настоящему постановлению;
2) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на содержание вновь вводимых объектов образования согласно приложению 4 к настоящему постановлению;
3) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы для внедрения предмета "Самопознание" согласно приложению 5 к настоящему постановлению на:
приобретение оборудования для кабинетов "Самопознание";
обеспечение учебными материалами дошкольных организаций, организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, институтов повышения квалификации по предмету "Самопознание";

4) осы қаулыға 6-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жаңадан іске қосылатын әлеуметтік қамсыздандыру объектілерін күтіп-ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
5) осы қаулыға 7-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне дәрілік заттарды, вакциналарды және басқа да иммундық-биологиялық препараттарды сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
6) осы қаулыға 8-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
7) осы қаулыға 9-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне медициналық-әлеуметтік мекемелерде күндіз емделу бөлімшелері желісін дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
8) осы қаулыға 10-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
9) осы қаулыға 11-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне медициналық-әлеуметтік мекемелерде тамақтану нормаларын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
10) осы қаулыға 12-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек және 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
11) осы қаулыға 13-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген адамдарға; 1941 жылғы 22 маусым - 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде майдандағы армия құрамына кірмеген әскери бөлімдерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызмет өткерген, "1941 - 1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгені үшін" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, оның ішінде запасқа (отставкаға) шыққандарға, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызмет өткерген) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеуге, сонымен қатар Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының елдері, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;

4) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы, на содержание вновь вводимых объектов социального обеспечения согласно приложению 6 к настоящему постановлению;
5) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на закуп лекарственных средств, вакцин и других иммунобиологических препаратов согласно приложению 7 к настоящему постановлению;
6) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на введение стандартов специальных социальных услуг согласно приложению 8 к настоящему постановлению;
7) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие сети отделений дневного пребывания в медико-социальных учреждениях согласно приложению 9 к настоящему постановлению;
8) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе согласно приложению 10 к настоящему постановлению;
9) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение норм питания в медико-социальных учреждениях согласно приложению 11 к настоящему постановлению;
10) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на выплату государственной адресной социальной помощи и на выплату государственных пособий на детей до 18 лет, согласно приложению 12 к настоящему постановлению;
11) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним; военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За Победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", лицам, проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны и на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москве, Астане к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне согласно приложению 13 к настоящему постановлению;

11-1) осы қаулыға 13-1-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне "Мак" операциясын жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
12) осы қаулыға 14-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне ветеринария саласындағы жергілікті атқарушы органдардың бөлімшелерін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер сомасын бөлу;
13) осы қаулыға 15-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер сомасын бөлу;
14) осы қаулыға 16-қосымшаға облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне "жалғыз терезе" қағидаты бойынша халыққа қызмет көрсетуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер сомасын бөлу;
15) осы қаулыға 17-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көзі болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды топтық және оқшау жүйелерінен ауыз су беру бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
15-1) осы қаулыға 17-1-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
16) осы қаулыға 18-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне облыстық, аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және Астана және Алматы қалаларының көшелерін күрделі және орташа жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
17) осы қаулыға 19-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне тұқым шаруашылығын қолдауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
18) осы қаулыға 20-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне асыл тұқымды мал шаруашылығын қолдауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
19) осы қаулыға 21-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағар май материалдарын және басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
20) осы қаулыға 22-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне өндірілетін ауыл шаруашылығы дақылдарының шығымдылығын және сапасын арттыруды қолдауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;

11-1) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проведение операции "Мак" согласно приложению 13-1 к настоящему постановлению;
12) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии согласно приложению 14 к настоящему постановлению;
13) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проведение противоэпизоотических мероприятий согласно приложению 15 к настоящему постановлению;
14) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы для обслуживания населения по принципу "одного окна" согласно приложению 16 к настоящему постановлению;
15) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения согласно приложению 17 к настоящему постановлению;
15-1) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования согласно приложению 17-1 к настоящему постановлению;
16) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного, районного значения и улиц городов Астаны и Алматы согласно приложению 18 к настоящему постановлению;
17) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на поддержку семеноводства согласно приложению 19 к настоящему постановлению;
18) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на поддержку племенного животноводства согласно приложению 20 к настоящему постановлению;
19) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ согласно приложению 21 к настоящему постановлению;
20) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на поддержку повышения урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур согласно приложению 22 к настоящему постановлению;

21) осы қаулыға 23-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
22) осы қаулыға 24-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық екпелерін отырғызу мен өсіруді қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
23) осы қаулыға 25-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мал шаруашылығы өнімділігін және өнімінің сапасын арттыруды субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
24) осы қаулыға 26-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне қазақстандық мақта талшығының сапасына сараптама жасауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
25) осы қаулыға 27-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
26) осы қаулыға 28-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттердің сомасын бөлу;
27) осы қаулыға 29-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2005 - 2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға:
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға берілетін ағымдағы трансферттердің сомасын бөлу;
28) осы қаулыға 30-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Қазақстан Республикасында кәсіптік және техникалық білім беруді дамытудың 2008 - 2012 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру шеңберінде кәсіптік лицейлер үшін шетелдік ағылшын тілі оқытушыларын тартуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
29) осы қаулыға 31-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау ісін реформалау мен дамытудың 2005 - 2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға:
жергілікті деңгейде медициналық денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға;
тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз етуге және кеңейтуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;

21) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям согласно приложению 23 к настоящему постановлению;
22) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда согласно приложению 24 к настоящему постановлению;
23) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства согласно приложению 25 к настоящему постановлению;
24) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на экспертизу качества казахстанского хлопка-волокна согласно приложению 26 к настоящему постановлению;
25) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов согласно приложению 27 к настоящему постановлению;
26) распределение сумм бюджетных кредитов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов согласно приложению 28 к настоящему постановлению;
27) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2005 - 2010 годы согласно приложению 29 к настоящему постановлению на:
оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования;
28) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на привлечение зарубежных преподавателей английского языка для профессиональных лицеев в рамках реализации Государственной программы развития технического и профессионального образования в Республике Казахстан на 2008 - 2012 годы согласно приложению 30 к настоящему постановлению;
29) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на реализацию Государственной программы реформирования и развития здравоохранения Республики Казахстан на 2005 - 2010 годы согласно приложению 31 к настоящему постановлению на:
материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения на местном уровне;
обеспечение и расширение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи;

30) осы қаулыға 32-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік білім беру тапсырысы негізінде техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында білім алушыларға стипендиялардың мөлшерін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
31) осы қаулыға 33-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттердің аражігін ажырату шеңберінде қоршаған ортаны қорғау саласында берілетін функцияларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
32) осы қаулыға 34-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне 2009 - 2011 жылдарға арналған "Нұрлы көш" бағдарламасын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттерінің сомасын бөлу;
33) осы қаулыға 35-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне 2009 - 2011 жылдарға арналған "Нұрлы көш" бағдарламасын іске асыру шеңберінде тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға берілетін бюджеттік кредиттердің сомасын бөлу;
34) осы қаулыға 36-қосымшаға облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй құрылысының 2008 - 2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасына сәйкес инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттерінің сомасын бөлу;
35) осы қаулыға 37-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй құрылысының 2008 - 2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасына сәйкес мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттерінің сомасын бөлу;
36) осы қаулыға 38-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй құрылысының 2008 - 2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасына сәйкес тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға сыйақының нөлдік ставкасы бойынша берілетін бюджеттік кредиттердің сомасын бөлу;
36-1) осы қаулыға 38-1-қосымшаға сәйкес Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне коммуналдық техниканы сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
37) осы қаулыға 39-қосымшаға сәйкес жергілікті атқарушы органдардың өкілеттіктерін беруге байланысты облыстық бюджеттерден, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерінен түсетін трансферттер түсімдерінің сомасын бөлу;

30) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение размера стипендий обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования на основании государственного образовательного заказа местных исполнительных органов согласно приложению 32 к настоящему постановлению;
31) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на реализацию передаваемых функций в области охраны окружающей среды в рамках разграничения полномочий между уровнями государственного управления согласно приложению 33 к настоящему постановлению;
32) распределение сумм целевых трансфертов на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках реализации Программы "Нұрлы көш" на 2009-2011 годы согласно приложению 34 к настоящему постановлению;
33) распределение сумм бюджетных кредитов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и (или) приобретение жилья в рамках реализации Программы "Нұрлы көш" на 2009-2011 годы согласно приложению 35 к настоящему постановлению;
34) распределение сумм целевых трансфертов на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы согласно приложению 36 к настоящему постановлению;
35) распределение сумм целевых трансфертов на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы согласно приложению 37 к настоящему постановлению;
36) распределение сумм бюджетных кредитов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы по нулевой ставке вознаграждения на строительство и (или) приобретение жилья в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы согласно приложению 38 к настоящему постановлению;
36-1) распределение сумм целевых текущих трансфертов бюджетам городов Астаны и Алматы на приобретение коммунальной техники согласно  приложению 38-1 к настоящему постановлению;
37) распределение сумм поступлений трансфертов из областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы в связи с передачей полномочий местных исполнительных органов согласно приложению 39 к настоящему постановлению;

38) осы қаулыға 40-қосымшаға сәйкес жалпы сипаттағы трансферттерді есептеу кезінде көзделген әлеуметтік салық пен жеке табыс салығының салық салынатын базасының өзгеруін ескере отырып бюджет саласындағы еңбекақы төлеу қорының өзгеруіне байланысты облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерінен түсетін трансферттер түсімдерінің сомасын бөлу;
38-1) осы қаулыға 40-1-қосымшаға сәйкес көлік құралдарына мемлекеттік техникалық байқау жүргізу жөніндегі функцияларды беруге байланысты облыстық бюджеттерден, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерінен түсетін трансферттер түсімдерінің сомасын бөлу;
39) осы қаулыға 41-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі резервінің сомасын бөлу;
40) осы қаулыға 41-1-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне халықаралық маңызы бар іс-шараларды өткізу кезінде қоғамдық тәртіпті сақтау және қауіпсіздікті қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
41) осы қаулыға 41-2-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне "Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке меншік кәсіпкерлікті қолдауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
42) осы қаулыға 41-3-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне "Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттерінің сомасын бөлу;
43) осы қаулыға 41-4-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне көші-қон полициясының қосымша штат санын ұстауға, материалдық-техникалық жарақтандыруға, оралмандарға құжат беруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;";
44) осы қаулыға 41-5-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және Оралмандарды бейімдеу және кіріктіру орталығын ұстауға және материалдық-техникалық жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
Ескерту. 3-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2010.03.31 № 250, 2010.05.12 № 406 (2010.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі), 2010.10.12 № 1053, 2010.11.29 № 1274 (2010.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулыларымен.
4. 2010 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген қаражаттан өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде жұмыспен қамтамасыз етуге облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мынадай іс-шараларды қаржыландыруға ағымдағы нысаналы трансферттерді және нысаналы даму трансферттерін аудару үшін 101 634 921 мың теңге мөлшерінде сома бөлінсін:

38) распределение сумм поступлений трансфертов из областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы в связи с изменением фонда оплаты труда в бюджетной сфере с учетом изменения налогооблагаемой базы социального налога и индивидуального подоходного налога, предусмотренных при расчете трансфертов общего характера, согласно приложению 40 к настоящему постановлению;
38-1) распределение сумм поступлений трансфертов из областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы в связи с передачей функций по проведению государственного технического осмотра транспортных средств согласно приложению 40-1 к настоящему постановлению;
39) распределение сумм резерва Правительства Республики Казахстан согласно приложению 41 к настоящему постановлению;
40) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на обеспечение охраны общественного порядка во время проведения мероприятий международного значения согласно приложению 41-1 к настоящему постановлению;
41) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020" согласно приложению 41-2 к настоящему постановлению;
42) распределение сумм целевых трансфертов на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020" согласно приложению 41-3 к настоящему постановлению;
43) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции, документирование оралманов согласно приложению 41-4 к настоящему постановлению;
44) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на содержание и материально-техническое оснащение Центра временного размещения оралманов и Центра адаптации и интеграции оралманов согласно приложению 41-5 к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 31.03.2010 № 250; от 12.05.2010 № 406 (вводится в действие с 01.01.2010); от 12.10.2010 № 1053; от 29.11.2010 № 1274(вводится в действие с 01.01.2010).
4. Выделить из средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2010 год на обеспечение занятости в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров, сумму в размере 101 634 921 тысяч тенге для перечисления целевых текущих трансфертов и целевых трансфертов на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы для финансирования следующих мероприятий:

мектептерді, ауруханаларды және басқа да әлеуметтік объектілерді күрделі және ағымдағы жөндеуге, сондай-ақ білім беру объектілерінің сейсмотұрақтылығын күшейтуге 32 897 630 мың теңге, оның ішінде мынадай республикалық бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігіне 2 217 076 мың теңге;
Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігіне 2 688 724 мың теңге;
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігіне 17 695 641 мың теңге;
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігіне 1 455 991 мың теңге;
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне 8 761 648 мың теңге;
Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігіне 78 550 мың теңге.
Осы қаулыға 42-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мектептерді, ауруханаларды және басқа да әлеуметтік объектілерді күрделі және ағымдағы жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын, сондай-ақ Алматы қаласының және Алматы облысының бюджетіне білім беру объектілерінің сейсмотұрақтылығын күшейтуге берілетін нысаналы даму трансферттерінің сомасын бөлу бекітілсін;
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігіне - облыстық және аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалардың және елді мекендердің көшелерін жөндеуге және ұстауға, сондай-ақ салуға және реконструкциялауға 19 490 848 мың теңге.
Осы қаулыға 43-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне облыстық және аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалардың және елді мекендердің көшелерін жөндеуге және күтіп-ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын, сондай-ақ облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне облыстық және аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалардың және елді мекендердің көшелерін салуға және қайта жаңартуға берілетін ағымдағы даму трансферттерінің сомасын бөлу бекітілсін;
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігіне - кенттердегі, ауылдардағы (селолардағы), ауылдық (селолық) округтердегі әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға 3 607 890 мың теңге.
Осы қаулыға 44-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне кенттердегі, ауылдардағы (селолардағы), ауылдық (селолық) округтердегі әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу бекітілсін;
Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі - инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және дамытуға және қалалар мен елді мекендерді жайластыруға 32 962 031 мың теңге.

на капитальный и текущий ремонт школ, больниц и других социальных объектов, а также сейсмоусиление объектов образования 32 897 630 тысяч тенге, в том числе по следующим администраторам республиканских бюджетных программ:
Министерству туризма и спорта Республики Казахстан - 2 217 076 тысяч тенге;
Министерству культуры Республики Казахстан - 2 688 724 тысяч тенге;
Министерству образования и науки Республики Казахстан - 17 695 641 тысяч тенге;
Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан - 1 455 991 тысяч тенге;
Министерству здравоохранения Республики Казахстан - 8 761 648 тысяч тенге;
Министерству связи и информации Республики Казахстан - 78 550 тысяч тенге;
Утвердить распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на капитальный и текущий ремонт школ, больниц и других социальных объектов, а также сумм целевых трансфертов на развитие бюджету города Алматы и Алматинской области для сейсмоусиления объектов образования согласно приложению 42 к настоящему постановлению;
на ремонт и содержание, а также строительство и реконструкцию автомобильных дорог областного и районного значения, улиц городов и населенных пунктов - Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан 19 490 848 тысяч тенге.
Утвердить распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на ремонт и содержание автомобильных дорог областного и районного значения, улиц городов и населенных пунктов, а также сумм целевых трансфертов на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию автомобильных дорог областного и районного значения, улиц городов и населенных пунктов согласно приложению 43 к настоящему постановлению;
на финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах - Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан 3 607 890 тысячи тенге.
Утвердить распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах согласно приложению 44 к настоящему постановлению;
на ремонт и развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство городов и населенных пунктов - Агентству Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства 32  962 031 тысяч тенге.

Осы қаулыға 45, 46-қосымшаларға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне қалалар мен елді мекендердің инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын жөндеуге және жайластыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын, сондай-ақ облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне қалалар мен елді мекендердің инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын дамытуға және жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттерінің сомасын бөлу бекітілсін;
Қазақстан Республикасы Ғылым және білім министрлігіне кадрларды даярлауға және қайта даярлауға 4 553 265 мың теңге.
Осы қаулыға 47-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне кадрларды даярлауға және қайта даярлауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу бекітілсін;
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігіне әлеуметтік жұмыс орындары және жастар практикасы бағдарламасын кеңейтуге 6 284 965 мың теңге.
Осы қаулыға 48-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне әлеуметтік жұмыс орындары мен жастар практикасы бағдарламасын кеңейтуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу бекітілсін;
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне мемлекеттік санитариялық-эпидемиологиялық қызметтің денсаулық сақтау объектілерін күрделі және ағымды жөндеуге 1 000 000 мың теңге.
Осы қаулыға 49-қосымшаға сәйкес мемлекеттік санитариялық-эпидемиологиялық қызметтің денсаулық сақтау объектілерін күрделі және ағымды жөндеуге берілетін соманы бөлу бекітілсін;
Қазақстан Республикасы Мәдениет министірлігіне мәдениет объектілерін күрделі және ағымды жөндеуге 838 292 мың теңге.
Осы қаулыға 50-қосымшаға сәйкес мәдениет объектілерін күрделі және ағымды жөндеуге берілетін соманы бөлу бекітілсін.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2010.03.25 № 233, 2010.05.12 № 406 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі), 2010.08.23 № 827, 2010.09.27 № 980, 2010.10.12 № 1053, 2010.11.29 № 1274 (2010.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулыларымен.
5. Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі уәкілетті орталық мемлекеттік органдармен бірлесіп, облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру үшін бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттерді және нысаналы даму трансферттерін аударуды қамтамасыз етсін.
6. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігімен және уәкілетті орталық және жергілікті мемлекеттік органдармен бірлесіп, өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыруға бөлінген қаражаттың мақсатты әрі тиімді пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсін.

Утвердить распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство городов и населенных пунктов, а также сумм целевых трансфертов на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство городов и населенных пунктов согласно приложениям 45, 46 к настоящему постановлению;
на подготовку и переподготовку кадров - Министерству образования и науки Республики Казахстан 4 553 265 тысяч тенге.
Утвердить распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на подготовку и переподготовку кадров согласно приложению 47 к настоящему постановлению;
на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики - Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан 6 284 965 тысяч тенге.
Утвердить распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики согласно приложению 48 к настоящему постановлению;
на капитальный и текущий ремонт объектов здравоохранения государственной санитарно-эпидемиологической службы - Министерству здравоохранения Республики Казахстан 1 000 000 тысяч тенге.
Утвердить распределение сумм на капитальный и текущий ремонт объектов здравоохранения государственной санитарно-эпидемиологической службы согласно приложению 49 к настоящему постановлению;
на капитальный и текущий ремонт объектов культуры - Министерству культуры Республики Казахстан 838 292 тысяч тенге.
Утвердить распределение сумм на капитальный и текущий ремонт объектов культуры согласно приложению 50 к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 25.03.2010 № 233; от 12.05.2010 № 406 (вводится в действие с 01.01.2010); от 23.08.2010 № 827; от 27.09.2010 № 980; от 12.10.2010 № 1053; от 29.11.2010 № 1274 (вводится в действие с 01.01.2010).
5. Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан совместно с уполномоченными центральными государственными органами обеспечить перечисление целевых текущих трансфертов и целевых трансфертов на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы, выделяемых для реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров.
6. Министерству финансов Республики Казахстан совместно с Министерством труда и социальной защиты населения и уполномоченными центральными и местными государственными органами обеспечить контроль за целевым и эффективным использованием средств, выделенных на реализацию стратегии региональной занятости и переподготовки кадров.

7. Осы қаулыға 51-қосымшаға сәйкес мемлекеттік тапсырмалардың тізбесі бекітілсін.
8. Республикалық бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігімен келісім бойынша 2010 жылғы 1 ақпанға дейінгі мерзімде осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес инвестициялық жобалар мен 42 - 48-қосымшаларға сәйкес өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде қаржыландырылатын инвестициялық жобалар бойынша заңнамада белгіленген тәртіппен бекітілген жобалау-сметалық құжаттаманы бекітіп беру туралы шешімді бекітсін.
9. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі 2010 жылғы 15 қаңтарға дейінгі мерзімде:
1) ауыл шаруашылығы өнімін қайта өңдеу кәсіпорындарына олардың негізгі және айналым қаражатын толықтыруға қаржы институттары беретін кредиттер бойынша, жабдықтар лизингі бойынша сыйақы ставкасын субсидиялау;
2) облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы қалалары бюджеттерінің осы қаулының 3-тармағының 13), 17), 18), 19), 20), 21), 22), 23), 24) тармақшаларында көрсетілген ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану тәртібі туралы ережелердің жобаларын әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
10. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі 2010 жылғы 15 қаңтарға дейінгі мерзімде "ҚазАгро" ұлттық басқарушы холдингі" акционерлік қоғамына бюджеттік кредит беру шарттарын айқындау туралы шешімнің жобасын әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
11. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігімен бірлесіп, 2010 жылғы 1 маусымға дейінгі мерзімде 2009 жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес таратылған қарыз алушыларға Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы мен Қазақстан Республикасы Үкіметінің жекелеген актілерінің негізінде бұрын "Ауыл шаруашылығын қаржылық қолдау қоры" акционерлік қоғамының теңгеріміне берілген кредиттер бойынша Қазақстан Республикасы Үкіметінің талаптарын тоқтату туралы шешімнің жобасын заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
12. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі:
2010 жылғы 15 қаңтарға дейінгі мерзімде облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы қалалары бюджеттерінің осы қаулының 3-тармағының 1), 5), 29) тармақшаларында көрсетілген ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану тәртібі туралы шешімнің жобасын әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.

7. Утвердить перечень государственных заданий согласно приложению 51 к настоящему постановлению.
8. Администраторам республиканских бюджетных программ по согласованию с Министерством экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан в срок до 1 февраля 2010 года утвердить решения о закреплении утвержденной, в установленном законодательством порядке, проектно-сметной документации по инвестиционным проектам согласно приложению 1 и инвестиционным проектам, финансируемых в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров согласно приложениям 42-48 к настоящему постановлению.
9. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан в срок до 15 января 2010 года разработать и в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан проекты Правил о порядке:
1) субсидирования ставки вознаграждения по кредитам, выдаваемым финансовыми институтами предприятиям по переработке сельскохозяйственной продукции на пополнение их основных и оборотных средств, по лизингу оборудования;
2) использования целевых текущих трансфертов областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы, указанных в подпунктах 13), 17), 18), 19), 20), 21), 22), 23), 24) пункта 3 настоящего постановления.
10. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан в срок до 15 января 2010 года разработать и внести в Правительство Республики Казахстан проект решения об определении условий предоставления бюджетного кредита акционерному обществу "Национальный управляющий холдинг "КазАгро".
11. Министерству финансов Республики Казахстан совместно с Министерством сельского хозяйства Республики Казахстан в срок до 1 июня 2010 года в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан проект решения о прекращении требований Правительства Республики Казахстан к заемщикам, ликвидированным в соответствии с законодательством Республики Казахстан по состоянию на 1 января 2010 года, по кредитам, переданным ранее на баланс акционерного общества "Фонд финансовой поддержки сельского хозяйства" на основании Указа Президента Республики Казахстан и отдельных актов Правительства Республики Казахстан.
12. Министерству здравоохранения Республики Казахстан разработать и в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан:
в срок до 15 января 2010 года проект решения о порядке использования целевых текущих трансфертов областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы, указанных в подпунктах 1), 5), 29) пункта 3 настоящего постановления.

Ескерту. 12-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2010.03.31 № 250 Қаулысымен.
13. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі:
2010 жылғы 15 сәуірге дейінгі мерзімде жергілікті атқарушы органдармен бірлесіп, 012 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға, Алматы облысының облыстық бюджетіне және Алматы қаласының бюджетіне білім беру объектілерінің сейсмотұрақтылығын күшейту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері" бюджеттік бағдарламасы бойынша жергілікті бюджеттерден бірлесіп қаржыландыруды ескере отырып, жаңа білім беру объектілерін салуға көзделген қаражатты бөлу туралы шешімнің жобасын;
2010 жылғы 15 қаңтарға дейінгі мерзімде облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы қалалары бюджеттерінің осы қаулының 3-тармағының 2), 3), 27), 28) тармақшаларында көрсетілген ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану тәртібі туралы шешімнің жобасын;
2010 жылғы 15 сәуірге дейінгі мерзімде облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы қалалары бюджеттерінің осы қаулының 3-тармағының 15-1) тармақшасында көрсетілген ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану тәртібін анықтау бөлігінде "Облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы қалалары бюджеттерінің білім беруге 2010 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 5 наурыздағы № 177 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы шешімнің жобасын әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
Ескерту. 13-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2010.03.31 № 250 Қаулысымен.
14. Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі:
2010 жылғы 15 қаңтарға дейінгі мерзімде облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жаңадан іске қосылатын әлеуметтік қамсыздандыру объектілерін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану тәртібі туралы шешімнің жобасын;
2010 жылғы 15 ақпанға дейінгі мерзімде облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген адамдарға; 1941 жылғы 22 маусым - 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде майдандағы армия құрамына кірмеген әскери бөлімдерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызмет өткерген, "1941 - 1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгені үшін" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, оның ішінде запасқа (отставкаға) шыққандарға, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызмет өткерген) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеуге, сонымен қатар Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының елдері, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің пайдалану тәртібі туралы шешімнің жобасын әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.

Сноска. Пункт 12 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 31.03.2010 № 250.
13. Министерству образования и науки Республики Казахстан разработать и в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан:
в срок до 15 апреля 2010 года совместно с местными исполнительными органами проект решения о распределении средств, предусмотренных по бюджетной программе 012 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию объектов образования и областному бюджету Алматинской области и бюджету города Алматы для сейсмоусиления объектов образования" на строительство новых объектов образования с учетом софинансирования из местных бюджетов;
в срок до 15 января 2010 года проект решения о порядке использования целевых текущих трансфертов областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы, указанных в подпунктах 2), 3), 27), 28) пункта 3 настоящего постановления;
в срок до 15 апреля 2010 года проект решения о внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 марта 2010 года № 177 "Об утверждении Правил использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на 2010 год областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы на образование" в части определения порядка использования целевых текущих трансфертов областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы, указанных в подпункте 15-1) пункта 3 настоящего постановления.
Сноска. Пункт 13 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 31.03.2010 № 250.
14. Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан разработать и в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан:
в срок до 15 января 2010 года проект решения о порядке использования целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на содержание вновь вводимых объектов социального обеспечения;
в срок до 15 февраля 2010 года проект решения о порядке использования целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За Победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", лицам, проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны и на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москве, Астане к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне.

Ескерту. 14-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2010.03.31 № 250 Қаулысымен.
15. Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау және Қаржы министрліктерімен бірлесіп, 2010 жылғы 1 сәуірге дейінгі мерзімде облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне 2009 - 2011 жылдарға арналған "Нұрлы көш" бағдарламасын іске асыру шеңберінде тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға кредиттер беру тәртібі туралы шешімнің жобасын белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2010.03.31 № 250 Қаулысымен.
15-1. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі жергілікті атқарушы органдармен бірлесіп 2010 жылғы 1 шілдеге дейінгі мерзімде облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерінің осы қаулының 3-тармағының 14) тармақшасында көрсетілген ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану тәртібі туралы шешімнің жобасын әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
Ескерту. Қаулы 15-1-тармақпен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2010.03.31 № 250 Қаулысымен.
15-2. Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігі жергілікті атқарушы органдармен бірлесіп 2010 жылғы 30 мамырға дейінгі мерзімде:
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікке мемлекеттік қаржылай қолдау көрсету тәртібі шешімінің жобасын;
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде көзделген қаражатты пайдалану тәртібі шешімінің жобасын әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
Ескерту. Қаулы 15-2-тармақпен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2010.03.31 № 250, өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2010.05.12 № 406 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулыларымен.
16. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2010.05.12 № 406 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
17. Жергілікті атқарушы органдар 2010 жылғы 15 қаңтарға дейінгі мерзімде осы қаулыға 1-қосымшада көзделген объектілерді салуға және реконструкциялауға арналған конкурстық рәсімдерді заңнамада белгіленген тәртіппен жариялауды қамтамасыз етсін.
18. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2010.03.31 № 250 Қаулысымен.
19. Орталық атқарушы органдар 2010 жылғы 1 ақпанға дейінгі мерзімде Қазақстан Республикасы Үкіметінің бұрын қабылданған шешімдерін осы қаулыға сәйкес келтіру туралы Қазақстан Республикасының Үкіметіне ұсыныстар енгізсін.

Сноска. Пункт 14 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 31.03.2010 № 250.
15. Агентству Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства совместно с министерствами труда и социальной защиты населения и финансов Республики Казахстан в срок до 1 апреля 2010 года в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан проект решения о порядке кредитования областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы на строительство и (или) приобретение жилья в рамках Программы "Нұрлы - көш" на 2009-2011 годы.
Сноска. Пункт 15 в редакции постановления Правительства РК от 31.03.2010 № 250.
15-1. Министерству юстиции Республики Казахстан совместно с местными исполнительными органами в срок до 1 июля 2010 года разработать и в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан проект решения о порядке использования целевых текущих трансфертов областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы, указанных в подпункте 14) пункта 3 настоящего постановления.
Сноска. Постановление дополнено пунктом 15-1 в соответствии с постановлением Правительства РК от 31.03.2010 № 250.
15-2. Министерству экономического развития и торговли Республики Казахстан совместно с местными исполнительными органами в срок до 30 мая 2010 года разработать и в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан проекты решения о порядке:
оказания государственной финансовой поддержки предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020";
использования финансовых средств, предусмотренных в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020".
Сноска. Постановление дополнено пунктом 15-2 в соответствии с постановлением Правительства РК от 31.03.2010 № 250; в редакции постановления Правительства РК от 12.05.2010 № 406 (вводится в действие с 01.01.2010).
16. Исключен постановлением Правительства РК от 12.05.2010 № 406 (вводится в действие с 01.01.2010).
17. Местным исполнительным органам в срок до 15 января 2010 года обеспечить объявление в установленном законодательством порядке конкурсных процедур на строительство и реконструкцию объектов, предусмотренных в приложении 1 к настоящему постановлению.
18. Исключен постановлением Правительства РК от 31.03.2010 № 250.
19. Центральным исполнительным органам в срок до 1 февраля 2010 года внести в Правительство Республики Казахстан предложения о приведении в соответствие с настоящим постановлением ранее принятые решения Правительства Республики Казахстан.

155 480
1 991 009
Күршім ауданының Барақбатыр ауылында 132 орынға арналған мектеп салу
285 023
Тарбағатай аудандық Жантікей ауылында 180 орынға арналған мектеп салу
392 111
Астана қаласы
Астана қаласындағы дарынды балаларға арналған республикалық мектеп-интернат
75 775
Л.Н.Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті үшін Астана қаласы А. Иманов және А. Пушкин көшелерінің қиылысы аймағында (А. Янушкевич көшесі, 6-үй) жатақхана салу
517 834
Ломоносов атындағы ММУ-нің Қазақстан филиалы үшін Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университетінің 500 орынға арналған жатақханасы бойынша жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
41 420
Алматы қаласы
"Қазақстан Республикасының орталық ғылыми кітапханасы" РМҚК ғимараттарының кешенін реконструкциялау
951 636
Алматы қаласында Қазақ мемлекеттік қыздар педагогикалық университетінің 450 орындық жатақханасын салу
24 470
Алматы қаласындағы Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университетінің университеттік қалашығының екінші кезектегі объектілерін салу
1 600 297
Батыс Қазақстан облысы
Орал қаласындағы Жәнгір-хан атындағы БҚАТУ аймағында 560 орынға 9-қабатты жатақхана салу
282 762
671 445
Қарағанды облысы
Қарағанды облысының Қарағанды қаласында көру қабілетінің проблемалары бар балаларға арналған 250 орындық мектеп-интернат салу
86 125
Қызылорда облысы
Қызылорда қаласындағы Қорқыт-Ата атындағы ҚМУ-нің мұнай және газ факультетінің оқу кешені. Спорттық сауықтыру кешенін салу.
226 563
Маңғыстау облысы
Ақтау қаласындағы Ш.Есенов атындағы Каспий технология университетінің жатақхана құрылысы
750 000
Павлодар облысы
Беркімбаев-Московская көшелерінің қиылысында орналасқан көлемі 8,0 гектар (Екібастұз қаласындағы 700 орынды отын-энергетика саласына арналған) техникалық және қызмет көрсететін еңбек кадрларын даярлау бойынша регионаралық кәсіби орталығын салу
1 707 541
1 788 591
Оңтүстік Қазақстан облысы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласында өңдеу саласы үшін қызмет көрсететін және техникалық мамандарды даярлау және қайта даярлауға арналған 700 орындық өңіраралық кәсіби орталық салу
155 006
872 072
Түркістан қаласындағы Қ.А. Яссауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университетінің медициналық оқу корпусын салу
925 000
1 575 000
Түркістан қаласындағы Қ.А Яссауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университетінің медицина мамандарына арналған 500 орындық жатақхана салу
6 000
215 750
226
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
31 398
026
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
31 398
Оңтүстік Қазақстан облысы
Шымкент қаласындағы мемлекеттік медициналық академиясының Әл-Фараби, 3б алаңындағы бұрын бөлінген жер учаскесіндегі спорт және лекция залдарының құрылысы және Шымкент қаласындағы мемлекеттік медициналық академиясының Әл-Фараби, 3б алаңындағы төрт қабатты оқу корпусын салу
31 398
05
Денсаулық сақтау

155 480
1 991 009
Строительство школы на 132 места в
селе Барак Батыра Курчумского района
285 023
Строительство школы на 180 мест в
селе Жантикей Тарбагатайского района
392 111
г. Астана
Республиканская школа-интернат для
одаренных детей в городе Астане
75 775
Строительство общежития Евразийского
национального университета имени Л.Н.
Гумилева в районе пересечения улиц
А. Иманова и А. Пушкина (ул.
А. Янушкевича, дом 6) в г. Астане
517 834
Разработка ПСД на строительство
общежития на 500 мест Евразийского
национального университета имени Л.Н.
Гумилева для Казахстанского филиала
МГУ им. Ломоносова в г. Астане
41 420
г. Алматы
Реконструкция комплекса зданий РГКП
"Центральная научная библиотека"
951 636
Строительство общежития на 450 мест
Казахского государственного женского
педагогического университета в городе
Алматы
24 470
Строительство объектов второй очереди
университетского городка Казахского
национального университета имени
Аль-Фараби в городе Алматы
1 600 297
Западно-Казахстанская область
Строительство 9-ти этажного общежития
на 560 мест на территории ЗКАТУ имени
Жангир-хана в г. Уральске
282 762
671 445
Карагандинская область
Строительство школы-интерната для
детей с проблемами зрения на 250 мест
в городе Караганде Карагандинской
области
86 125
Кызылординская область
Строительство учебного корпуса
нефтегазового факультета КГУ им.
Коркыт-Ата в г. Кызылорда.
Спортивно-оздоровительный комплекс
226 563
Мангистауская область
Строительство общежития Каспийского
технологического университета имени
Ш. Есенова г. Актау
750 000
Павлодарская область
Строительство Межрегионального
профессионального центра по
подготовке и переподготовке кадров
технического и обслуживающего труда
(для топливно-энергетической отрасли
на 700 мест в городе Экибастузе
Павлодарской области), расположенный
на пересечении улиц Беркимбаева-
Московская, площадью 8,0 гектаров
1 707 541
1 788 591
Южно-Казахстанская область
Строительство Межрегионального
профессионального центра по
подготовке и переподготовке кадров
технического и обслуживающего труда
для обрабатывающей отрасли на 700
мест в городе Шымкенте
Южно-Казахстанской области
155 006
872 072
Строительство учебного медицинского
корпуса Международного
казахско-турецкого университета имени
Х.А. Ясави в городе Туркестане
925 000
1 575 000
Строительство общежития для студентов
медицинских специальностей на 500
мест для Международного
казахско-турецкого университета имени
Х.А. Ясави в городе Туркестане
6 000
215 750
226
Министерство здравоохранения
Республики Казахстан
31 398
026
Строительство и реконструкция
объектов образования
31 398
Южно-Казахстанская область
Строительство спортивного и
лекционного зала на ранее отведенном
земельном участке на площади
Аль-Фараби, № 3б Южно-Казахстанской
государственной медицинской академии
в г. Шымкенте и строительство 4-х
этажного учебного корпуса на своей
территории, пл. Аль-Фараби, № 3б
Южно-Казахстанской государственной
медицинской академии в г. Шымкенте
31 398
05
Здравоохранение

550 000
1 746 964
Қызылорда облысы Шиелі ауданындағы Жиделі топтық суқұбырын, бас сутартқыш имараттарын, №3-№5 сорғы станцияларын, Байсын, Жахаев елді мекендерінің Жиделі топтық суқұбырына қосылу тармақтарын қайта құрылымдау
700 000
753 461
Қызылорда облысының Арал-Сарыбұлақ су құбыры тобының құрылысы (V кезек)
712 670
Қызылорда облысы Арал ауданы ПК 433+45 тен ПК 601+03 ке дейін Бердікөл-Сексеуіл учаскесінде АСТСҚ 1-кезегін қайта жаңартуға жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
3 500
Қызылорда облысы Арал ауданы ПК 722+03 ПК 1127+44 ке дейін Сексеуіл-Арал учаскесінде АСТСҚ 1-кезегін қайта жаңартуға жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
5 000
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Талап топтық су құбырының құрылысына жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
25 000
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Сырдария топтықсу құбырының құрылысына жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
25 000
Павлодар облысы
Павлодар облысы Беловод топтық су құбырын қайта жаңарту
200 000
600 000
1 562 465
Павлодар облысы Май ауданы Май топтық су құбырын жұмыс жобасын өңдеу
200 000
600 000
2 000 000
Солтүстік Қазақстан облысы
Солтүстік Қазақстан облысында Есіл топтық су құбырын қайта жаңарту жобалық-сметалық құжаттарын дайындау
270 000
291 436
1 614 495
Солтүстік Қазақстан облысында Преснов топтық су құбырын қайта жаңарту жобалық-сметалық құжаттарын дайындау
207 000
140 207
1 515 330
Солтүстік Қазақстан облысында Соколов топтық су құбырын қайта жаңарту жобалық-сметалық құжаттарын дайындау
352 828
Солтүстік Қазақстан облысының Булаев топтық су құбырын қайта жаңғырту
1 432 993
591 340
5 000 000
"Булаев топтық су құбырын қайта жаңғырту және қосылған ауылдық елді мекендердің таратушы желілерін салу" объекті бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
45 000
"Есіл топтық су құбырын қайта жаңғырту және қосылған ауылдық елді мекендердің таратушы желілерін салу" объекті бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
45 000
"Преснов топтық су құбырын қайта жаңғырту және қосылған ауылдық елді мекендердің таратушы желілерін салу" объекті бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
45 000
"Соколов топтық су құбырын қайта жаңғырту және қосылған ауылдық елді мекендердің таратушы желілерін салу" объекті бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
45 000
Оңтүстік Қазақстан облысы
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш қ. Дарбаза және Жылға ауылдық округтері тұрғындарын сумен қамтамасыз ету үшін "Келес" су жинақтаушы имаратын қайта құру (1-кезең. Дарбаза ауылын және №51 және №52 разъездерді сумен қамтамасыз ету)

550 000
1 746 964
Реконструкция ЖГВ, ГВС, НС № 3-НС № 5
населенного пункта Байсын и
населенного пункта Жахаева и веток
подключения Шиелийского района
Кызылординской области
700 000
753 461
Строительство Арало-Сарыбулакского
группового водопровода (V очередь) в
Кызылординской области
712 670
Разработка проектно-сметной
документации «Реконструкция АСГВ
1-ой очереди на участке
Бердиколь-Саксаульск с ПК 433+45 по
ПК 601+03 Аральского района
Кызылординской области»
3 500
Разработка проектно-сметной
документации «Реконструкция АСГВ 1-ой
очереди на участке Саксаульск-Аральск
с ПК 722+03 по ПК 1127+44 Аральского
района Кызылординской области»
5 000
Разработка проектно-сметной
документации "Строительство
Талапского группового водопровода
Жанакорганского района,
Кызылординской области"
25 000
Разработка проектно-сметной
документации "Строительство
Сырдарьинского группового водопровода
Жанакорганского района,
Кызылординской области"
25 000
Павлодарская область
Реконструкция Беловодского группового
водопровода Павлодарской области
200 000
600 000
1 562 465
Реконструкция Майского группового
водопровода Майский район
Павлодарской области
200 000
600 000
2 000 000
Северо-Казахстанская область
Разработка проектно-сметной
документации реконструкции Ишимского
группового водопровода
Северо-Казахстанской области
270 000
291 436
1 614 495
Разработка проектно-сметной
документации реконструкции
Пресновского группового водопровода
Северо-Казахстанской области
207 000
140 207
1 515 330
Разработка проектно-сметной
документации реконструкции
Соколовского группового водопровода
Северо-Казахстанской области
352 828
Реконструкция Булаевского группового
водопровода в Северо-Казахстанской
области
1 432 993
591 340
5 000 000
Разработка проектно-сметной
документации по объекту
"Реконструкция Булаевского группового
водопровода и строительство
разводящих сетей сельских населенных
пунктов с подключением"
45 000
Разработка проектно-сметной
документации по объекту
"Реконструкция Ишимского группового
водопровода и строительство
разводящих сетей сельских населенных
пунктов с подключением"
45 000
Разработка проектно-сметной
документации по объекту
"Реконструкция Пресновского
группового водопровода и
строительство разводящих сетей
сельских населенных пунктов с
подключением"
45 000
Разработка проектно-сметной
документации по объекту
"Реконструкция Соколовского
группового водопровода и
строительство разводящих сетей
сельских населенных пунктов с
подключением"
45 000
Южно-Казахстанская область
Реконструкция водозаборных сооружений
"Келес" для водоснабжения населения
Дарбазинского и Жилгинского сельских
округов в городе Сарыагаш
Южно-Казахстанской области (1 этап.
Водоснабжение поселка Дарбаза и
разъездов № 51 и № 52)

72 395
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы Кендірлік суландыру жүйесі құрылымдарымен Бас құрылымын және Сол жақ магистралды каналын жаңарту
49 529
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Қандысу өзені су қоймасы құрылысын қайта құру
54 165
Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданындағы Шар су қоймасы имараттары гидроторабымен және "Центральный" магистралды каналын қайта жаңарту. ЖСҚ әзірлеу
18 000
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы Қаракөл өзеніндегі су қоймасы имараттарын қайта жаңғырту, 2-ші кезең. ЖСҚ әзірлеу
25 000
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданындығы Келді-Мұрат өзеніндегі бөгеттік гидроторабын "Ақтоғай" магистралды каналымен қайта жаңарту. ЖСҚ әзірлеу
17 426
Жамбыл облысы
Жамбыл облысы Шу ауданы шу өзенінде жағалауын күшейту және арнасын түзету жұмыстары
461 684
Жамбыл облысы Меркі ауданындағы ҮШКБ тармағын қосымша ағын сумен толықтырып отыратын Аспара каналын ПК 77+76-да қайта құру
300 000
466 087
Жамбыл облысындағы Тасөткел бөгенінің су торабын қайта жаңғырту
72 262
Жамбыл облысы Жуалы ауданы Бурно-Октябрьское ауылындығы Теріс-Ащыбұлақ бөгетінің сейсмикалық тұрақтылығын жоғарылатудың екінші кезеңі және сорғы станциясын қайта құру, 2-ші кезең
40 000
Батыс Қазақстан облысы
Үлкен Өзен өзенінде айдархан суқоймасын қалпына келтіру
108 969
Батыс Қазақстан облысы Орал-Көшім жүйесінен Қараөзен өзеніне бассейнаралық су айдайтын арнаны жаңарту 2-ші кезең
118 873
Қарағанды облысы
Қ. Сатпаев атындағы байланыс канал жүйесінің модернизациялары
250 000
250 000
Қарағанды облысы Абай ауданының Жартас суару жүйесінің "Б" каналы, "Жартасский" және "Малокомспайский" МК қайта құру
253 900
367 655
Қаныш Сатпаев атындағы арнаның №№1 (2 агрегат), 8(3), 15(1), 22(1) насостық стансасының негізгі технологиялық жабдықтарын қалпына келтіру
237 000
159 483
Карағанды облысындағы Самарқан су қоймасының гидроторабын техникалық қайта жарақтандыру және қайта құру. ЖСҚ әзірлеу
30 000
Қызылорда облысы
Қызылорда облысы Шиелі ауданының 0-1, 0-2, Р-7, Р-8, Р-10, Р-12 каналдарын қайта құрылымдау
248 199
159 541
Қызылорда облысы Қазалы ауданыдағы Оң жағалау магистральды каналын қайта құрылымдау
163 978
214 217
Қызылорда облысы Жалағаш ауданындағы сол жағалау магистральды каналының сол тармағын қайта құрылымдау
280 159
265 639
Қызылорда облысы Қармақшы ауданындағы сол жағалау магистральды каналын (оң тармағы, Балажарма, Құрайлы, Наурызбай) қайта құрылымдау
195 910
293 517
Қызылорда облысы Қазалы ауданы К-2, К-2-1, К-2-2 қашыртқыларын қайта құрылымдау

72 395
Реконструкция Головного сооружения и
Левой ветки магистрального канала с
сооружениями Кендерлыкской
оросительной системы Зайсанского
района Восточно-Казахстанской области
49 529
Реконструкция сооружений
водохранилища на реке Кандысу
Тарбагатайского района
Восточно-Казахстанской области
54 165
Реконструкция сооружений Чарского
водохранилища с гидроузлом и
магистральным каналом "Центральный"
Жарминского района Восточно-
Казахстанской области. Разработка ПСД
18 000
Реконструкция сооружений
водохранилища на реке Каракол
Урджарского района Восточно-
Казахстанской области, 2-я очередь.
Разработка ПСД
25 000
Реконструкция плотинного гидроузла на
р. Кельды-Мурат с МК "Актоган"
Урджарского района Восточно-
Казахстанской области. Разработка ПСД
17 426
Жамбылская область
Берегоукрепительные и
русловыпрямительные работы на реке Шу
в Шуском районе Жамбылской области
461 684
Реконструкция Аспаринского
подпитывающего тракта на ПК 77+76 в
канале ЗБЧК Меркенского района
Жамбылской области
300 000
466 087
Реконструкция гидроузла
Тасоткельского водохранилища
Жамбылской области
72 262
Повышение сейсмоустойчивости плотины
Терс-Ащибулакского водохранилища с
реконструкцией дренажно-насосной
станции в с. Бурно-Октябрьское в
Жуалинском районе Жамбылской области,
2-очередь
40 000
Западно-Казахстанская область
Реконструкция Айдарханского
водохранилища на реке Большой Узень
Западно-Казахстанской области
108 969
Реконструкция водопроводящего тракта
межбассейновой переброски воды из
Урало-Кушумской системы в реке
Большой Узень Западно-Казахстанской
области 1 очередь
118 873
Карагандинская область
Модернизация системы связи канала
имени Каныша Сатпаева
250 000
250 000
Реконструкция МК "Жартасский",
"Малокомспайский" и канала "Б"
Жартасской оросительной системы
Абайского района Карагандинской
области
253 900
367 655
Реконструкция основного
технологического оборудования
насосных станций №№ 1 (2-й агрегат),
8(3), 15(1), 22(1) канала имени
Каныша Сатпаева
237 000
159 483
Реконструкция и техническое
перевооружение гидроузла
Самаркандского водохранилища
Карагандинской области. Разработка
ПСД
30 000
Кызылординская область
Реконструкция каналов О-1, О-2, Р-7,
Р-8, Р-10, Р-12 Шиелийского района
Кызылординской области
248 199
159 541
Реконструкция Правобережного
магистрального канала в Казалинском
районе Кызылординской области
163 978
214 217
Реконструкция Левой ветки
Левобережного магистрального канала
Жалагашского района Кызылординской
области
280 159
265 639
Реконструкция ЛМК (Правая ветка
Балжарма, Курайлы, Наурызбай)
Кармакшинского района Кызылординской
области
195 910
293 517
Реконструкция коллекторов К-2, К-2-1,
К-2-2 Казалинского района
Кызылординской области

014
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне "Бизнестің 2020 жылға дейінгі жол картасы" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды жетілдіруге берілетін нысаналы даму трансферттері
4 800 000
оның ішінде аумақтар бойынша:
Өзгелер
4 800 000
233
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі
18 803 000
051
Ұлттық экономиканың бәсекеге қабілеттілігі мен тұрақтылығын қамтамасыз ету үшін "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" АҚ кредит беру
18 803 000
оның ішінде аумақтар бойынша:
Өзгелер
18 803 000
Қызметте пайдалану үшін
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2009 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 2162 қаулысына
2-қосымша
РҚАО-ның ескертпесі: "ҚБПҮ" грифімен берілген құжаттар "Заң" деректер базасына енгізілмейді. Қосымша жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2010.10.12 № 1053 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2009 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 2162 қаулысына
3-қосымша
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының
бюджеттеріне жаңадан іске қосылатын денсаулық сақтау
объектілерін күтіп-ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы
трансферттердің сомасын бөлу

014
Целевые трансферты на развитие областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и
Алматы на развитие индустриальной
инфраструктуры в рамках программы
«Дорожная карта бизнеса до 2020 года»
4 800 000
в том числе по регионам:
Прочие
4 800 000
233
Министерство индустрии и новых
технологий Республики Казахстан
18 803 000
051
Кредитование АО «Фонд национального
благосостояния «Самрук-Казына» для
обеспечения конкурентоспособности и
устойчивости национальной экономики
18 803 000
в том числе по регионам:
Прочие
18 803 000
Для служебного пользования
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2009 года № 2162
Примечание РЦПИ. Документы с грифом "Для служебного пользования" не вводятся в БД "Закон". Приложение 2 в редакции постановления Правительства РК от 12.10.2010 № 1053.
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2009 года № 2162
Распределение
сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на содержание вновь
вводимых объектов здравоохранения

әскери қызмет өткерген, "1941 - 1945 жж. Ұлы Отан соғысында
Германияны жеңгені үшін" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені
үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, оның ішінде
запасқа (отставкаға) шыққандарға, Ұлы Отан соғысы жылдарында
тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызмет өткерген) адамдарға
біржолғы материалдық көмек төлеуге, сонымен қатар Тәуелсіз
Мемлекеттер Достастығының елдері, Қазақстан Республикасының
аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге
жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік
іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне
арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы
нысаналы трансферттердің сомасын бөлу

над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или
медалью "За победу над Японией", лицам, проработавшим
(прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой
Отечественной войны и на обеспечение проезда участникам и
инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества
Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а
также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание,
проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в
городах Москве, Астане к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне

81 900
№ 164 орта мектепті қалпына келтіру жұмыстарымен бірге сейсмикалық күшейту
55 270
№ 120 орта мектепті қалпына келтіру жұмыстарымен бірге сейсмикалық күшейту
42 220
№ 51 орта мектепті қалпына келтіру жұмыстарымен бірге сейсмикалық күшейту
133 260
№ 28 орта мектепті қалпына келтіру жұмыстарымен бірге сейсмикалық күшейту
208 840
№ 126 орта мектепті қалпына келтіру жұмыстарымен бірге сейсмикалық күшейту
117 830
№ 88 орта мектепті қалпына келтіру жұмыстарымен бірге сейсмикалық күшейту
59 110
Алматы облысы Іле ауданының Боралдай кентіңдегі 220 орындық "Балдәурен" балабақшасы ғимаратын қалпына келтіру жұмыстарымен бірге сейсмикалық күшейту
63 000
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2009 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 2162 қаулысына
43-қосымша
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының
бюджеттеріне облыстық және аудандық маңызы бар автомобиль
жолдарын, қалалардың және елді мекендердің көшелерін жөндеуге
және күтіп-ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің
сомасын бөлу
Ескерту. 43-қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2010.03.25 № 233, 2010.08.23 № 827, 2010.09.27 № 980, 2010.10.12 № 1053, 2010.11.29 № 1274 (2010.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулыларымен.
Р/с
Облыстар мен қаланың атауы
Сомасы,
мың теңге
Барлығы

81 900
Сейсмоусиление с восстановительными работами средней школы № 164
55 270
Сейсмоусиление с восстановительными работами средней школы № 120
42 220
Сейсмоусиление с восстановительными работами средней школы № 51
133 260
Сейсмоусиление с восстановительными работами средней школы № 28
208 840
Сейсмоусиление с восстановительными работами средней школы № 126
117 830
Сейсмоусиление с восстановительными работами средней школы № 88
59 110
Сейсмоусиление с восстановительными работами зданий детского сада
"Балдаурен" на 220 мест в п. Боралдай Илийского района Алматинской
области
63 000
Приложение 43
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2009 года № 2162
Распределение сумм целевых текущих трансфертов областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на ремонт и
содержание автомобильных дорог областного и районного
значения, улиц городов и населенных пунктов
Сноска. Приложение 43 с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 25.03.2010 № 233; от 23.08.2010 № 827; от 27.09.2010 № 980; от 12.10.2010 № 1053; от 29.11.2010 № 1274 (вводится в действие с 01.01.2010).
п/п
Наименование областей и городов
Сумма, тыс. тенге
Всего:

797 878
соның ішінде инвестициялық жобалар бойынша:
Таран көшесі - Гагарин көшесі шекараларында Дзержинский көшесін қайта құрылымдау
147 346
Краснопартизанская көшесі - Мәуленов көшесі шекараларында Л. Беда көшесін қайта құрылымдау
233 420
Герцен көшесі - Узкоколейная көшесі шекараларындағы Киевская көшесін қайта құрылымдау
417 112
5.
Оңтүстік Қазақстан облысы
141 695
соның ішінде инвестициялық жобалар бойынша:
ОҚО жалпы пайдаланымдағы маңызы бар КХ-56 "Тараз-Ақкөл-Шолақкорған-Кентау" автокөлік жолын қайта құру" 253-275 шақырым учаскесі
141 695
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2009 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 2162 қаулысына
44-қосымша
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының
бюджеттеріне кенттердегі, ауылдардағы (селолардағы),
ауылдық (селолық) округтердегі әлеуметтік жобаларды
қаржыландыруға берілетін ағымдағы нысаналы
трансферттердің сомасын бөлу
Ескерту. 44-қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2010.03.25 № 233, 2010.08.23 № 827, 2010.11.29 № 1274 (2010.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулыларымен.
мың теңге
Р/с
Облыстардың атауы
Шығыстар сомасы
соның ішінде:
Мәдениет объектілерін күрделі жөндеу
Мәдениет объектілерін ағымдағы жөндеу
Кент ішіндегі жолдарды ағымдағы жөндеу
Ауылдық елді мекендерді жайластыру
Суару каналдарын ағымдағы жөндеу
Барлығы

797 878
в том числе по инвестиционным проектам:
Реконструкция улицы Дзержинского в границах ул. Тарана -
ул. Гагарина
147 346
Реконструкция ул. Л. Беды в границах ул. Краснопартизанская -
ул. Мауленова
233 420
Реконструкция улицы Киевская в границах ул. Герцана -
ул. Узкоколейная
417 112
5.
Южно-Казахстанская область
141 695
в том числе по инвестиционным проектам:
Реконструкция автодороги областного значения общего
пользования ЮКО КХ-56 "Тараз-Акколь-Шолаккорган-Кентау"
участок км 253 - км 275"
141 695
Приложение 44
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2009 года № 2162
Распределение сумм целевых текущих трансфертов областным
бюджетам на финансирование социальных проектов в поселках,
аулах (селах), аульных (сельских) округах
Сноска. Приложение 44 с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 25.03.2010 № 233; от 23.08.2010 № 827; от 29.11.2010 № 1274 (вводится в действие с 01.01.2010).
тыс. тенге
п/п
Наименование
областей
Сумма
расходов
в том числе:
Капитальный
ремонт
объектов
культуры
Текущий
ремонт
объектов
культуры
Текущий
ремонт
внутрипо-
селковых
дорог
Благоуст-
ройство
сельских
населенных
пунктов
Текущий
ремонт
оросительных
каналов
Всего:

17 894 345
1.
Ақмола облысы
395 345
соның ішінде инвестициялық жобалар бойынша:
Сумен жабдықтау
Жарқайың ауданының Львовск (Қаракемір) ауылындағы сумен жабдықтау жүйесін қайта құру
140 500
Астрахань ауданының Астрахань ауылындағы су құбыры желілерін қайта құру 3-кезек.
39 017
Ақмола облысы Астрахань ауданының Зеленое селосының су өткізгіш желісін қайта құру
107 561
Жылумен жабдықтау
Ақмола облысы Ақкөл ауданының Ақкөл қаласында Привокзальный көшесі бойындағы "Железнодорожная" қазандығынан бастап жылумен қамтудың сыртқы желілерін қайта құру (II кезең)"
21 671
Ерейментау қаласындағы № 5 қазандықты және жылу тораптарын қалпына келтіру. Су-сулы жылытқыштарды орнату
62 254
Электрмен жабдықтау
Ақмола облысы Целиноград ауданының Талапкер ауылындағы 70 тұрғын үйді электрмен жабдықтау
24 342
2.
Ақтөбе облысы
299 740
соның ішінде инвестициялық жобалар бойынша:
Сумен жабдықтау
Ақтөбе облысы Байғанин ауданының Қарауылкелді селосындағы су құбыры жолдарын қайта жаңарту
21 432
Ақтөбе облысы Ырғыз ауданының Ырғыз селосындағы магистралды су тартқышты және су желілерін қайта жаңарту
54 608
Кәріз
Ақтөбе облысы Алға қаласының кәріз желілерінің арынды коллекторын және биологиялық тазалау имараттарын қайта жаңарту
77 807
Ақтөбе облысы Қарғалы ауданының Бадамша селосының кәріз құбырларын қайта жаңарту
74 323
Ақтөбе облысы Қобда ауданының Қобда кенті кәріз жүйелерін және тазалау имараттарын қайта жаңарту
29 306
Электрмен жабдықтау
Ақтөбе облысы Темір ауданының Кенкияқ кенті Сазды-2 шағын ауданының электр желілерін қайта жаңарту
31 717
Ақтөбе облысы Темір ауданы Шұбарқұдық кенті Қызылжар шағын ауданының электр желілерін қайта жаңарту
9 890
Ақтөбе облысы Қарғалы ауданы Бадамша селосындағы "Айгөлек" балабақшасына жылу трассасын салу
657
3.
Алматы облысы
1 537 587
соның ішінде инвестициялық жобалар бойынша:
Сумен жабдықтау
Алматы облысы Райымбек ауданының Текес ауылындағы ішкі ауылдық жүйелерді сумен жабдықтау жүйесінің құрылысы және қайта жаңғырту
44 721
Алматы облысы Талдықорған қаласының № 1 сорғы станциясын қайта жаңғырту
68 313
Кәріз
Алматы облысындағы Қаскелең қысымды-өзі ағатын коллекторды тазарту имаратының құрылысы
276 896
Алматы облысы Балқаш ауданының Бақанас ауылындағы кәріз жүйесін қайта жаңғырту
19 966
Алматы облысы Панфилов ауданының Жаркент қаласындағы кәріз жүйесінің құрылысы және қайта жаңғырту
177 684
Алматы облысы Ұйғыр ауданының Шонжа ауылындағы кәріз жүйесінің құрылысы және қайта жаңғырту
242 521
Алматы облысы Қаратал ауданының Үштөбе қаласындағы кәріз жүйені қайта жаңғырту (кәріз сорғы станциясынан сүзгі даласына дейінгі қысымды коллектор)

17 894 345
1.
Акмолинская область
395 345
в том числе по инвестиционным проектам:
Водоснабжение
Реконструкция системы водоснабжения в с. Львовское (Каракемир)
Жаркаинского района
140 500
Реконструкция сетей водопровода 3-очередь с. Астраханка
Астраханского района
39 017
Реконструкция сетей водопровода в селе Зеленое Астраханского
района Акмолинской области
107 561
Теплоснабжение
Реконструкция наружных сетей теплоснабжения по ул. Привокзальной
от котельной "Железнодорожная" (2-ой этап) в г. Акколь
21 671
Реконструкция котельной № 5 и тепловых сетей в г. Ерейментау.
Установка водоводяных подогревателей Ерейментауского района
62 254
Электроснабжение
Электроснабжение 70 жилых домов в с. Талапкер Целиноградского
района
24 342
2.
Актюбинская область
299 740
в том числе по инвестиционным проектам:
Водоснабжение
Реконструкция водопровода в с. Карауылкельды Байганинского
района Актюбинской области
21 432
Реконструкция магистрального водовода и водопроводных сетей
с. Иргиз Иргизского района Актюбинской области
54 608
Канализация
Реконструкция напорного коллектора канализационных сетей и
биоочистных сооружений города Алга Актюбинской области
77 807
Реконструкция системы канализации в с. Бадамша Каргалинского
района Актюбинской области
74 323
Реконструкция центральной системы канализации и очистных
сооружений в п. Кобда Кобдинского района Актюбинской области
29 306
Электроснабжение
Реконструкция электролинии мкр. Сазды-2 в п. Кенкияк Темирского
района Актюбинской области
31 717
Реконструкция электролинии мкр. Кызылжар в п. Шубаркудук
Темирского района Актюбинской области
9 890
Строительство теплотрассы к детскому саду "Айголек" в
с. Бадамша Каргалинского района Актюбинской области
657
3.
Алматинская область
1 537 587
в том числе по инвестиционным проектам:
Водоснабжение
Реконструкция и строительство системы водоснабжения с. Текес
Райымбекского района Алматинской области (2 очередь)
44 721
Реконструкция насосной станции № 1 г. Талдыкорган Алматинской
области
68 313
Канализация
Строительство очистных сооружений Каскеленского напорно-
самотечного коллектора Алматинской области
276 896
Реконструкция системы канализации с. Баканас Балхашского района
Алматинской области
19 966
Реконструкция и строительство канализационных сетей г. Жаркент
Панфиловского района
177 684
Реконструкция и строительство системы канализации с. Чунджа
Уйгурского района Алматинской области
242 521
Реконструкция и строительство канализационных сетей г. Уштобе
Каратальского района Алматинской области

180 616
Алматы облысы Райымбек ауданының Кеген ауылындағы ауыліші кәріз жүйелерін қайта жаңғырту
70 844
Жылумен жабдықтау
Алматы облысының Ескелді ауылындағы жылу жүйелерін қайта жаңғырту
23 907
Алматы облысы Қарасай ауданының Мерей ауылындағы жылумен жабдықтау жүйесін қайта жаңғырту. (Қазандық және жылу жүйесі)
127 070
Алматы қаласы Көксу ауданындағы Балпық би ауылын жылумен жабдықтау (қазандық және жылу жүйесі) жүйесін қайта жаңғырту
283 524
Алматы облысы Қаратал ауданының Үштөбе қаласындағы Железнодорожная көшесіндегі жылу трассасының құрылысы және қайта жаңарту
21 525
4.
Атырау облысы
1 901 336
соның ішінде инвестициялық жобалар бойынша:
Сумен жабдықтау
Атырау қаласының оң жағалауындағы су жинау және су тазартқыш ғимараттарының құрылысы (№ 5 сүзгіш станциясы)
1 234 584
Газбен жабдықтау
Атырау облысының Қызылқоға ауданының елді мекендерін газдандыру (Қосқұлақ кенті, Бүйрек, Айдын, Қарабау, Сармайшағыл, Қарақол, Тайсойған ауылдары)
666 752
5.
Шығыс Қазақстан облысы
114 635
соның ішінде инвестициялық жобалар бойынша:
Сумен жабдықтау
Шығыс Қазақстан облысы Глубокий ауданының (Киргородок кіші ауданының) Глубокое а. Сумен қамтамасыз ету желілерін қайта құру
23 552
ШҚО Ұржар ауданы Қарақол ауылындағы су құбыры желілерін қайта жаңғырту
91 083
6.
Жамбыл облысы
1 861 926
соның ішінде инвестициялық жобалар бойынша:
Сумен жабдықтау
Тараз қаласы "Қаратау" (2) мөлтек ауданының ішкі квартал су құбыры желілерін қайта жаңғырту
101 597
Тараз қаласы "Бурыл А, Б. В" алқабының су құбыры желілері құрылысын салу"
102 975
Тараз қаласы "Шалғай Қарасу" тұрғын алқабында су құбыры желілерінің құрылысын салу
79 450
Тараз қаласы Төле би даңғылы №№ 9, 9а, 11, 11а су құбыры желісін қайта жаңғырту
3 087
Жылумен жабдықтау
Жамбыл облысы Тараз қаласының "Сатпаев", "Тонкуруш" және "Телецентр" аймағындағы ішкікварталдық жылу желілерін қайта жаңғырту"
267 616
Тараз қаласы "Қаратау" (2) мөлтек ауданының № 2 тұрғын үйдің жылу жүйесінен № 14 тұрғын үйдің жылу жүйесіне дейінгі жылу желілерін қайта жаңғырту
66 252
Тараз қаласындағы "Күйіктерді емдеу орталығының (№ 2 Қалалық аурухана)" қазандығы мен жылу коммуникация желілерін қайта жаңғырту"
155 125
Тараз қаласындағы "Облыстық балалар жұқпалы аурулар ауруханасының" қазандығымен жылу коммуникация желілерін қайта жаңғырту
117 794
Тараз қаласындағы Қарасу тұрғын айлағының № 18 тұрғын үйдің жылу жүйесінен № 4 тұрғын үйдің жылу жүйесіне дейінгі жылу желілерін қайта жаңғырту
39 301
Жамбыл облысы Талас ауданының Қаратау қаласының ішкі квартал жылу желілерін қайта жаңғырту және ауыстыру
434 943
Жамбыл облысы Шу ауданының Шу қаласындағы магистральді жылу желісін қайта жаңғырту

180 616
Реконструкция внутрипоселковых сетей канализации с. Кеген
Райымбекского района Алматинской области
70 844
Теплоснабжение
Реконструкция тепловых сетей п. Карабулак Ескельдинского района
Алматинской области
23 907
Реконструкция системы теплоснабжения (котельная и тепловые сети)
в п. Мерей Карасайского района Алматинской области
127 070
Реконструкция теплоснабжения (котельной и тепловых сетей)
п. Балпык би Коксуского района Алматинской области
283 524
Строительство теплотрассы по ул. Железнодорожная г. Уштобе
Каратальского района Алматинской области
21 525
4.
Атырауская область
1 901 336
в том числе по инвестиционным проектам:
Водоснабжение
Строительство водозаборной и водоочистных сооружений в
правобережной части г. Атырау (фильтровальная станция № 5)
1 234 584
Газоснабжение
Газификация населенных пунктов Кзылкогинского района
(с. Сармайшагыл, Карабау, Айдын, Каракол, Коскулак, Тайсойган,
Буйрек)
666 752
5.
Восточно-Казахстанская область
114 635
в том числе по инвестиционным проектам:
Водоснабжение
Реконструкция сетей водоснабжения п. Глубокое (микрорайон
Киргородок) Глубоковского района
23 552
Реконструкция сетей водопровода в с. Каракол Урджарского района
ВКО
91 083
6.
Жамбылская область
1 861 926
в том числе по инвестиционным проектам:
Водоснабжение
Реконструкция внутриквартальных водопроводных сетей микрорайона
"Каратау" (2) в г. Тараз.
101 597
Строительство водовода и водопроводных сетей массива "Бурыл А,
Б, В" в г. Тараз
102 975
Строительство водопроводных сетей массива "Дальнее Карасу"
г. Тараз
79 450
Реконструкция водопроводной сети по проспекту Толе би №№ 9, 9а,
11, 11а в г. Тараз
3 087
Теплоснабжение
Реконструкция внутриквартальных тепловых сетей массивов
"Сатпаева", "Тонкуруш" и "Телецентр" в г. Тараз Жамбылской
области
267 616
Реконструкция внутриквартальных тепловых сетей микрорайона
Каратау от ТК жилого дома № 2 до ТК жилого дома № 14 в г. Тараз
66 252
Реконструкция теплокоммуникационных сетей и котельной "Ожоговый
центр" города Тараз
155 125
Реконструкция теплокоммуникационных сетей и котельной "Детская
инфекционная больница" города Тараз
117 794
Реконструкция внутриквартальных тепловых сетей массива Карасу
от ТК жилого дома № 18 до ТК жилого дома № 4 в г. Тараз
39 301
Реконструкция и замена внутриквартальных тепловых сетей
г. Каратау Таласского района
434 943
Реконструкция тепловых сетей в г. Шу Шуского района

152 046
Тараз қаласындағы Қарасу тұрғын айлағының № 1 тұрғын үйдің жылу жүйесінен № 11 тұрғын үйдің № 26 балабақшаның жанындағы жылу жүйесіне дейінгі және № 8 тұрғын үйдің жылу жүйесінен № 8 тұрғын үйдің № 26 тұрғын үйдің жанындағы жылу жүйесіне дейінгі жылу желілерін қайта жаңғырту
44 012
Кәріз
Жамбыл облысы Шу ауданының Шу қаласының кәріз желілерін және тазарту имараттарын қайта жаңғырту
297 728
7.
Батыс Қазақстан облысы
1 013 493
соның ішінде инвестициялық жобалар бойынша:
Сумен жабдықтау
Орал қаласындағы № 2 жинағыштан толық таза емес су айдау трассасы құрылымын қалпына келтіру
191 029
Орал қаласында солтүстік-шығыс бөлігінде Самал көше бойындағы ПДП-5 аз қабатты қосымша құрылыспен толтыруларын сумен жабдықтау
17 331
Электрмен жабдықтау
БҚО Зеленов ауданының Трекино ауылындағы тұрғын үйлерді электрмен жабдықтау
12 502
БҚО Зеленов ауданының Достық ауылындағы тұрғын үйлерді электрмен жабдықтау
11 518
БҚО Жаңақала ауданының Жаңақала ауылындағы тұрғын үй кешенін электрмен жабдықтау
6 795
Жылумен жабдықтау
Орал қаласында Маметов көшесіндегі № 2 жылу магистралын қалпына келтіру
114 394
Орал қаласындағы 15-ЖК-нан 16-ЖК-на дейінгі Магистральная көшесіндегі № 3 жылу магистралын қалпына келтіру
18 388
Орал қаласында Алмазов көшесінде жер асты түсірілімінен 15-ЖК-на дейінгі № 2 жылу магистралын қалпына келтіру
181 488
Орал қаласында Ашхабадская көшесіндегі 11-ЖК-нан Исатай Батыр, Мусин көшелеріндегі 20-ЖК-на дейін № 5 жылу магистралын қалпына келтіру
211 986
Орал қаласының Жүнісов көшесінде, Молдағалиев көшесінен Савичев көшесіне дейін № 7 жылу магистралын қалпына келтіру
185 587
Кәріз
Дерқұл ауылындағы канал жүргізу жүйе құрылысы
62 475
8.
Қарағанды облысы
455 114
соның ішінде инвестициялық жобалар бойынша:
Жылумен жабдықтау
Қарағанды қаласының жылу желісінің жылу оқшаулағышын қайта құру (1-кезек)
245 356
Қарағанды қаласының М-1 жылу магистралін қайта құру
209 758
9.
Қостанай облысы
1 052 164
соның ішінде инвестициялық жобалар бойынша:
Сумен жабдықтау
"Текстильщик" шағын ауданының инженерлік коммуникацияларының құрылысы". Сумен қамту.
69 677
Рудный қаласының 23, 28, 29 шағын қабатты құрылыс ықшам аудандарын сумен жабдықтау
68 846
Рудный қаласының 22, 26, 27 шағын қабатты құрылыс ықшам аудандарын сумен жабдықтау
140 843
Жітіқара қаласының "Желтоқсан" шағын ауданында сумен қамту тораптарының құрылысы
24 971
Кәріз
"Текстильщик" шағын ауданының инженерлік коммуникацияларының құрылысы". Кәріз
93 988
Рудный қаласының 23, 28, 29 шағын қабатты құрылыс ықшам аудандарының кәрізі
50 361
Арқалық қаласының кәріз коллекторларын кәріз тазарту ғимараттарынан (А түйіні) ағын сулардың жинақтағышына дейін қайта құрылымдау

152 046
Реконструкция тепловых сетей микрорайона "Карасу" от ТК жилого
дома № 1 до ТК жилого дома № 11 возле детского сада № 26 и от
ТК № 8 до ТК № 6 возле жилого дома № 26 в г. Тараз
44 012
Канализация
Реконструкция канализационных сетей и очистных сооружений города
Шу Шуского района
297 728
7.
Западно-Казахстанская область
1 013 493
в том числе по инвестиционным проектам:
Водоснабжение
Реконструкция сооружений трассы сброса условно-чистых вод из
накопителя № 2 г. Уральска
191 029
Водоснабжение малоэтажных застроек ПДП-5 по ул. Самал
северо-восточной части г. Уральска
17 331
Электроснабжение
Электроснабжение жилых домов в п. Трекино Зеленовского района
ЗКО
12 502
Электроснабжение жилых домов в п. Достык Зеленовского района ЗКО
11 518
Электроснабжение жилого массива в п. Жангала Жангалинского
района ЗКО
6 795
Теплоснабжение
Реконструкция ТМ-2 по ул. Маметовой от ул. Х. Чурина до
ТК-2-2 10 ул. Ескалиева
114 394
Реконструкция ТМ-3 по ул. Магистральной от ТК-15 до ТК-16
18 388
Реконструкция ТМ-2 по ул. Алмазова до ТК-15
181 488
Реконструкция ТМ-5 по ул. Исатай Батыра, по ул. Мусина от ТК-11
до ТК-20 ул. Ашхабадская
211 986
Реконструкция ТМ-7 по ул. Жунусова от Ж. Молдагалиева до
ул. Савичева
185 587
Канализация
Строительство системы канализации п. Деркул
62 475
8.
Карагандинская область
455 114
в том числе по инвестиционным проектам:
Теплоснабжение
Реконструкция участков тепловых сетей. Восстановление
теплоизоляции г. Караганды
245 356
Реконструкция тепломагистрали M1 от ТК-6 до УП-3 г. Караганда
209 758
9.
Костанайская область
1 052 164
в том числе по инвестиционным проектам:
Водоснабжение
Строительство инженерных коммуникаций микрорайона "Текстильщик".
Водоснабжение
69 677
Водоснабжение микрорайонов 23, 28, 29 малоэтажной застройки
города Рудного
68 846
Водоснабжение микрорайонов 22, 26, 27 малоэтажной застройки
города Рудного
140 843
Строительство сетей водоснабжения микрорайона Желтоксан
г. Житикара
24 971
Канализация
Строительство инженерных коммуникаций микрорайона "Текстильщик".
Канализация
93 988
Канализация микрорайонов 23, 28, 29 малоэтажной застройки города
Рудного
50 361
Реконструкция канализационных коллекторов от канализационных
очистных сооружений (Узел А) до накопителя сточных вод города
Аркалык

223 640
Рудный қаласының 22, 26, 27 шағын қабатты құрылыс ықшам аудандарының кәрізі
155 172
Газбен жабдықтау
Қостанай облысы Қарабалық ауылында Чапаев, Космонавттар, Рабочая, Павлов, К. Маркс, Комсомольская көшелерінің 2-қабатты көп пәтерлі және жеке тұрғын үйлеріне газ өткізу
38 601
Қостанай облысы Қарабалық ауылы Нечипуренко көшесінде № 1 мектепке, әкімшілік ғимараттарға және Рабочая, Первомайская, Лермонтов, Сералин көшелеріндегі дара тұрғын үйлерге газ өткізу
62 805
Таран ауданының Тобол ауылындағы шағын көп қабатты құрылыстар үшін газ өткізгіштер салу
30 300
Қостанай қаласында Бородин-Баймағамбетов, Гагарин-Сай көшелері шекараларындағы газ үлестіру тораптарының құрылысы
92 960
10.
Маңғыстау облысы
527 100
соның ішінде инвестициялық жобалар бойынша:
Сумен жабдықтау
Маңғыстау облысы Ақтау қаласының 3-ОСҚТ-тан 28 ықшамаудан 25 үйге және 29 ықшамаудан 3 үйге дейінгі имараттар мен сумен қамту торабтар трассасын қайта құрылымдау (магистралдардың диаметрін үлкейту) II кезең (1 мен 2 кезегі)
360 000
Маңғыстау облысы Ақтау қаласының 4-ОСҚТ-тан жаңа ықшамаудандарға (16, 17, 19, 19а, 30, 31, 32, 33, 34, 35) дейінгі сумен қамтудың тарату торабтары
96 986
Электрмен жабдықтау
Форт-Шевченко-Баутино, Форт-Шевченко-Аташ көше жарығының құрылысы
26 220
Форт-Шевченко қаласы орталық көшелерінің сыртқы жарығын қайта құрылымдау
24 890
Түпқараған ауданының Қызыл-Өзен селосының сыртқы жарығын қайта құрылымдау
7 851
Боранқұл селосындағы электржелілері құрылысы
11 153
11.
Павлодар облысы
648 993
соның ішінде инвестициялық жобалар бойынша:
Сумен жабдықтау
Павлодар облысы Ақсу қ. су құбырын күрделі жөндеу
200 000
Майкайын к. су құбырын қайта құрылымдау
50 000
Павлодар облысы Павлодар ауданының Чернорецк к. сумен қамту жүйесін қайта жаңарту
45 842
Павлодар облысы Качир ауданының Фрументьевка с. су құбырлар имараттарын және су құбырын қайта құралымдау
49 755
Кәріз
Павлодар қаласы Лермонтов диаметрі 1000 мм кәріз коллекторын қайта жаңарту
285 384
Жылумен жабдықтау
Павлодар облысы Железин ауданының Железин селосының қазандықтарын және жылу желілерін қайта құрылымдау. № 2 қазандықтың жылу трассасы
18 012
12.
Солтүстік Қазақстан облысы
1 117 711
соның ішінде инвестициялық жобалар бойынша:
Сумен жабдықтау
Петропавл қаласында коммуналды желілерді қайта жаңғырту және жетілдіру - ыстық сумен жабдықтау желілерін жөндеу
50 408
Мүсірепов атындағы ауданының Новоишимск селосында 2-ші көтергіштің сорғы станциясының тазарту имараттарына дейін су құбыр желілерін қайта жаңғырту
53 677
Солтүстік Қазақстан облысының Петропавл қаласында сумен жабдықтаудың инженерлік желілерін қайта жаңғырту

223 640
Канализация микрорайонов 22, 26, 27 малоэтажной застройки города
Рудного
155 172
Газоснабжение
Газопровод к 2-этажным многоквартирным и индивидуальным жилым
домам ул. Чапаева, Космонавтов, Рабочая, Павлова, К. Маркса,
Комсомольская в п. Карабалык Костанайской области
38 601
Газопровод к школе № 1 административным зданиям по
ул. Нечипуренко и индивидуальным жилым домам ул. Рабочая,
Первомайская, Лермонтова, Сералина в п. Карабалык Костанайской
области
62 805
Строительство газопровода для малоэтажных застроек в поселке
Тобол Тарановского района Костанайской области
30 300
Строительство газораспределительных сетей в границах
ул. Бородина-Баймагамбетова, Гагарина-ЛОГ г. Костанай
92 960
10.
Мангистауская область
527 100
в том числе по инвестиционным проектам:
Водоснабжение
Реконструкция трассы сетей водоснабжения и сооружений от ЦУВС-3
до точек 28-25 и 29-3 с увеличением диаметра магистралей II этап
(1 очередь)
360 000
Строительство разводящих сетей водоснабжения от ЦУВС-4 до новых
микрорайонов (16, 17, 19, 19а, 30, 31, 32, 33, 34, 35)
96 986
Электроснабжение
Строительство уличного освещения Форт-Шевченко-Баутино,
Форт-Шевченко-Аташ
26 220
Реконструкция наружного освещения Форт-Шевченко Тупкараганский
район
24 890
Реконструкция наружного освещения села Кызыл-Узень
Тупкараганский район
7 851
Строительство электролиний в селе Боранкул
11 153
11.
Павлодарская область
648 993
в том числе по инвестиционным проектам:
Водоснабжение
Реконструкция водопровода в г. Аксу (2-очередь пос. Черемушки)
200 000
Реконструкция водопровода в п. Майкаин
50 000
Реконструкция водопровода п. Чернорецк Павлодарского района
45 842
Реконструкция водопровода и водопроводных сооружений в
с. Фурментьевка
49 755
Канализация
Реконструкция канализационного коллектора по ул. Лермонтова
г. Павлодара диам. 1000 мм.
285 384
Теплоснабжение
Реконструкция котельных и тепловых сетей с. Железинка
Железинского района Павлодарской области. Теплотрасса от
котельной № 2
18 012
12.
Северо-Казахстанская область
1 117 711
в том числе по инвестиционным проектам:
Водоснабжение
Реконструкция и модернизация коммунальных сетей - ремонт сетей
горячего водоснабжения в г. Петропавловске
50 408
Реконструкция водопровода от насосной станции 2-го подъема до
очистных сооружений в п. Новоишимский район им. Г. Мусрепова
53 677
Реконструкция инженерных сетей водоснабжения в г. Петропавловске

134 762
Солтүстік Қазақстан облысының Петропавл қаласында сумен жабдықтаудың желілерін қайта жаңғырту (Крепостная көшесіндегі суағызғы, су құбырлық тазарту имараттары аумағындағы суағызғы, су құбырлық тазарту имараттарын қайта жаңғырту)
124 112
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының Қайранкөл селосында сумен жабдықтау жүйесін қайта жаңғырту
62 322
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының Талшық селосында сумен қамтудың тарату торабтарын қайта құру
37 669
Кәріз
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласында кәріз инженерлік желілерін қайта жаңғырту
216 903
Петропавл қаласындағы Шал ақын ауданында кәріз желілерін қайта жаңғырту (Интернационал көшесі бойындағы кәріз коллекторы)
205 259
Электрмен жабдықтау
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының коммуналды меншігіндегі кабель желілерін және трансформаторлық шағын станцияларын қайта жаңғырту
17 016
Петропавл қаласының электр желілерін қайта жаңғырту
47 112
СҚО Петропавл қаласының трансформаторлық шағын станцияларын қайта жаңғырту
56 939
Петропавл қаласының коммуналды меншігіндегі көше жарықтандырудың желілерін қайта жаңғырту
111 532
13.
Оңтүстік Қазақстан облысы
4 155 066
соның ішінде инвестициялық жобалар бойынша:
Сумен жабдықтау
ОҚО Отырар ауданының Ш. Қалдаяқов елді мекенін сумен жабдықтау
186 000
ОҚО Сарыағаш ауданының Жабай Төбе елді мекеніндегі тұрғын үйлерді сумен қамтамасыз ету
200 145
ОҚО Сарыағаш ауданының Ақжар ауылдық округі Ақжар елді мекеніндегі су алғыш
33 000
ОҚО Сарыағаш ауданының Жамбыл ауылдық округі Ашыкөл елді мекеніндегі су алғыш
67 500
ОҚО Сарыағаш ауданының Жартытөбе ауылдық округі Бостандық елді мекеніндегі су алғыш
82 790
ОҚО Сарыағаш ауданының Біртілек ауылдық округі Жолбасшы елді-мекеніндегі су алғыш
73 000
ОҚО Сарыағаш ауданының Жамбыл ауылдық округі Калғансыр елді мекеніндегі су алғыш
53 700
ОҚО Сарыағаш ауданының Жүзімдік ауылдық округі Сатбаев елді мекеніндегі су алғыш
83 000
ОҚО Сарыағаш ауданының Жылға ауылдық округі Шайхана елді-мекеніндегі су алғыш
79 700
ОҚО Сарыағаш ауданының Біртілек ауылдық округі Амангелді елді мекеніндегі су алғыш
81 000
ОҚО Сарыағаш ауданының Біртілек ауылдық округі Біртілек елді-мекеніндегі су алғыш
98 300
ОҚО Сарыағаш ауданы Дербісек ауылдық округі Дербісек елді мекеніндегі су алғыш
117 000
ОҚО Сарыағаш ауданының Біртілек ауылдық округі Игілік елді-мекеніндегі су алғыш
82 674
ОҚО Сарыағаш ауданының Біртілек ауылдық округі Көлтоған елді-мекеніндегі су алғыш
78 800
ОҚО Сарыағаш ауданының Дарбаза ауылдық округі Тасқұдық елді-мекеніндегі су алғыш
95 700
ОҚО Созақ ауданының Жыныс ауылын сумен жабдықтау

134 762
Реконструкция сетей водоснабжения в г. Петропавловске (водовод
по ул. Крепостной, водовод на территории водопроводных очистных
сооружений, реконструкция водопроводных очистных сооружений)
124 112
Реконструкция системы водоснабжения в с. Кайранколь Жамбылского
района
62 322
Реконструкция разводящих сетей водопровода в с. Талшик
(п. Бестерек) Акжарского района Северо-Казахстанской области
37 669
Канализация
Реконструкция инженерных сетей канализации в г. Петропавловске
Северо-Казахстанской области
216 903
Реконструкция сетей канализации в г. Петропавловск района Шал
акына (канализ. коллектор по ул. Интернациональной)
205 259
Электроснабжение
Реконструкция кабельных линий, трансформаторных подстанций
находящиеся в коммунальной собственности г. Петропавловск
17 016
Реконструкция электрических сетей г. Петропавловска
47 112
Реконструкция трансформаторных подстанций в г. Петропавловск
56 939
Реконструкция сетей уличного освещения, находящихся в
коммунальной собственности г. Петропавловска
111 532
13.
Южно-Казахстанская область
4 155 066
в том числе по инвестиционным проектам:
Водоснабжение
Водоснабжение сельского населенного пункта Ш. Калдаякова
186 000
Водоснабжение населенного пункта Жабай-Тобе Сарыагашского
района
200 145
Водоснабжение села Акжар Акжарского с/о
33 000
Водоснабжение села Ащыколь Жамбылского с/о
67 500
Водоснабжение села Бостандык Жартытюбинского с/о
82 790
Водоснабжение села Жолбасшы Биртилекского с/о
73 000
Водоснабжение села Калгансыр Жамбылского с/о
53 700
Водоснабжение села Сатбаев Жузимдикского с/о
83 000
Водоснабжение села Шайхана Жылгинского с/о
79 700
Водоснабжение села Амангельды Биртилекского с/о
81 000
Водоснабжение села Биртилек Биртилекского с/о
98 300
Водоснабжение села Дербисек Дербисекского с/о
117 000
Водоснабжение села Игилик Биртилекского с/о
82 674
Водоснабжение села Кольтоган Биртилекского с/о
78 800
Водоснабжение села Таскудук Дарбазинского с/о
95 700
Водоснабжение села Жыныс, 14 км

161 800
ОҚО Созақ ауданының Жарты-төбе ауылын сумен қамтамасыз етуді қайта өңдеу
182 471
ОҚО Созақ ауданының Аққолтық ауылын сумен қамтамасыз етуді қайта өңдеу
127 100
ОҚО, Қазығұрт ауданының, Қыдыр Мамбетұлы елді мекенін сумен қамтамасыз ету
119 725
ОҚО, Қазығұрт ауданының, Еңбекші ауылын ауыз сумен қамтамасыз ету
30 000
ОҚО, Қазығұрт ауданының, Ақжар және Шанақ елді мекендерін сумен қамтамасыз ету
196 869
Шымкент қаласы, Достық-2 ауылының тарату жүйелерін тармақтарына қосу және су өткізгішінің құрылысы
84 100
Шымкент қаласы Куйбышев ауылының (шығыс бөлігін) тарату жүйесіне қосылу тармақтарының және су құбырының құрылысы
17 100
Газбен жабдықтау
ОҚО Сарыағаш ауданының Ұшқын ауыл округі Ұшқын ауылын газбен жабдықтау
137 144
ОҚО Сарыағаш ауданының Жабай Төбе елді мекеніндегі тұрғын үйлерді газбен жабдықтау
90 831
ОҚО, Төле би ауданының Қаратөбе ауылын газбен қамтамасыз ету
70 534
ОҚО Қазығұрт ауданының Шарапхана ауыл округі Шарапхана елді мекеніндегі көшелерді газбен жабдықтау
24 100
ОҚО Қазығұрт ауданының Шарбұлақ ауыл округі Шарбұлақ елді мекеніндегі көшелерді газбен жабдықтау
4 000
ОҚО Қазығұрт ауданының Қызылқия ауыл округі Қызылқия елді мекеніндегі көшелерді газбен жабдықтау
10 000
ОҚО, Қазығұрт ауданының Қазығұрт ауылдық округі Қазығұрт елді мекеніндегі көшелерді газбен қамтамасыз ету
66 315
ОҚО, Қазығұрт ауданының Рабат ауылдық округі Рабат елді мекеніндегі көшелерді газбен қамтамасыз ету
42 551
Шардара ауданын газбен қамтамасыз ету үшін "Шардара" ГРС-18 және "Ұзын-Ата" ГРС-17 және газ құбырларына бұру" және газ құбырларын бұру"
165 277
ОҚО Шардара ауданын "Ұзын-Ата" ГРС-нан Ұзын-Ата ауылына дейін жоғарғы қысымды газ жеткізгіш құбыры"
117 964
ОҚО Түлкібас ауданының Аманкелді және Жаскешу ауылындағы тұрғын үйлерді газбен жабдықтау
236 740
ОҚО Сарыағаш қаласы Самал, ТҚБ ВАЗ, Жаңақұрылыс, Көктөбе, Учхоз, Қапланбек және А. Омарова (Л. Чайкина) көшесін газбен қамтамасыз ету
297 118
ОҚО Түлкібас ауданының Кершетас, Келтемашат, Келтемашат-2 ауылындағы тұрғын үйлерді газбен қамтамасыз ету. 2 кезең. Орта газ өткізгіші шкафты реттеу пунктінің қондырғысымен
20 741
Ордабасы ауданы Боржар селолық округының Ұялы жар, Ынтымақ селоларын газбен жабдықтау
101 987
Кәріз
"Шымкент қаласының 77-ші камерасынан тазалағыш қондырғының бөлгішіне дейінгі кәріз коллекторды қайта құру" (ашық каналды жабық каналға ауыстыру)
172 500
Жылумен жабдықтау
ОҚО Төлеби ауданының Леңгір қаласындағы 1-ші мөлтек ауданының жылу жүйесімен қазандықты қайта құру
81 450
Шымкент қаласының Оңтүстік бөлігіндегі жылумен жабдықтау жүйелерін реконструкциялау
176 384
Электрмен жабдықтау
Шардара ауданының Жаушықұм ауылдық округі Құйған елді мекенінде орналасқан тұрғын үйлерге электр желісі құрылысы
7 956
14.
Алматы қаласы
164 640
соның ішінде инвестициялық жобалар бойынша:
Жылумен жабдықтау
Алматы қаласындағы таратқыш жылу желілерін қайта құрылымдау. ТК-2-79-дан бастап ТК-2-84-ке дейінгі трасса учаскесі
83 923
Алматы қаласындағы таратқыш жылу желілерін қайта құрылымдау. ТК-2-66-дан бастап ТК-2-66/2-ге дейінгі Рыспаев көшесіндегі трасса учаскесі
14 766
Алматы қаласындағы таратқыш жылу желілерін қайта құрылымдау. Түркебаев көшесіндегі ТМ9-ден ТК-2Сол-6-ға дейінгі трасса учаскесі
29 840

161 800
Водоснабжение с. Жартытобе
182 471
Водоснабжение с. Акколтык
127 100
Водоснабжение населенного пункта К. Маметулы (Мамбетулы)
Кызыгуртского района ЮКО
119 725
Водоснабжение населенного пункта Енбекши Кызыгуртского района
ЮКО
30 000
Водоснабжение сельского населенного пункта Шанак и Акжар
Кызыгуртского района
196 869
Строительство водопровода и веток подключения разводящих сетей
пос. Достык-2 г. Шымкент
84 100
Строительство водопровода и веток подключения разводящих сетей
пос. Куйбышева (Восточная часть) г. Шымкент
17 100
Газоснабжение
Газоснабжение поселка Ушкын Ушкынского сельского округа
Сарыагашского района
137 144
Газоснабжение жилых домов в пос. Жабай тобе Сарыагашского района
ЮКО
90 831
Газоснабжение с. Каратобе Толебийского района
70 534
Газоснабжение села Шарапхана с/о Шарапхана
24 100
Газоснабжение села Кезенбулак с/о Шарбулак
4 000
Газоснабжение села Кызылкия с/о Кызылкия
10 000
Газоснабжение села Казыгурт с/о Казыгурт
66 315
Газоснабжение села Рабат с/о Рабат
42 551
Строительство ГРС № 17 для газоснабжения с. Узын Ата
Шардаринского района
165 277
Газоснабжение села Узын Ата Шардаринского района
117 964
Газоснабжение жилых домов в пос. Жаскешу Амангельдинского с/о
236 740
Газоснабжение мик-она Самал, СТО, ВАЗ, Жана Курлыс, Коктобе,
Учхоз, Кабланбек, ул. А. Омарова (Л. Чайкина) г. Сарыагаш
297 118
Газоснабжение населенных пунктов Кершитас, Кельтемашат,
Кальтемашат-2. 2 этап Тюлькубаский район
20 741
Газоснабжение сел Уялы Жар, Ынтымак с/о Боржар Ордабасынского
района
101 987
Канализация
Реконструкция канализационного коллектора от камеры № 77 до
распределительного узла очистного сооружения (замена открытого
канала на закрытый) г. Шымкента
172 500
Теплоснабжение
Реконструкция котельной с тепловыми сетями в 1-ом микрорайоне
г. Ленгер Толебийского района
81 450
Реконструкция сетей теплоснабжения Южной части г. Шымкент
176 384
Энергоснабжение
Строительство электрических сетей для жилых домов в с. Куйган
с/о Жаушыкум
7 956
14.
г. Алматы
164 640
в том числе по инвестиционным проектам:
Теплоснабжение
Реконструкция распределительных тепловых сетей в г. Алматы.
Участок трассы от ТК-2-79 до ТК-2-84
83 923
Реконструкция распределительных тепловых сетей в г. Алматы.
Участок трассы по ул. Рыспаева от ТК-2-66 до ТК-2-66/2
14 766
Реконструкция распределительных тепловых сетей в г. Алматы.
Участок трассы по ул. Туркебаева от ТМ-9 до ТК-2Сол-6
29 840
Реконструкция распределительных тепловых сетей в г. Алматы.

Алматы қаласындағы таратқыш жылу желілерін қайта құрылымдау. Абай даңғылындағы ТК-2-61-ден бастап ТК-1 Кз-17А-ға дейінгі трасса учаскесі
36 111
15.
Астана қаласы
2 649 495
соның ішінде инвестициялық жобалар бойынша:
Электрмен жабдықтау
Астана қаласындағы жұмыс істеп тұрған "Промзона" 110/35/10 кВ қосалқы станциясын реконструкциялау (аяқтау)
391 502
Астана қаласындағы жұмыс істеп тұрған "Насосная" 110/6 кВ қосалқы станциясын реконструкциялау (аяқтау)
195 893
Жайластыру
"Қазақ Елі" монументін реконструкциялау
2 062 100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2009 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 2162 қаулысына
47-қосымша
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының
бюджеттеріне кадрларды даярлауға және қайта даярлауға
берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
Ескерту. 47-қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2010.10.12 № 1053, 2010.11.29 № 1274 (2010.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулыларымен.
Р/с
Облыстар мен қалалардың атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы

Участок трассы по пр. Абая от ТК-2-61 до ТК-1 КЗ-17а
36 111
15.
г. Астана
2 649 495
в том числе по инвестиционным проектам:
Энергоснабжение
Реконструкция существующей ПС 110/10кВ "Промзона" (завершение)
391 502
Реконструкция существующей ПС 110/10кВ "Насосная" (завершение)
195 893
Благоустройство
Реконструкция Монумента "Қазақ Елі"
2 062 100
Приложение 47
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2009 года № 2162
Распределение сумм целевых текущих трансфертов областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на подготовку и
переподготовку кадров
Сноска. Приложение 47 с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 12.10.2010 № 1053; от 29.11.2010 № 1274 (вводится в действие с 01.01.2010).
№ п/п
Наименование областей и городов
Сумма, тыс. тенге
Всего:

18 950
Санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталықтары
427 587
Ақмола облысы Жақсы ауданы бойынша санитарлық-эпидемиологиялық орталықтың ғимаратын күрделі жөндеу
17 119
ҚР ДСМ МСЭҚК "Ақмола облыстық СЭСО" РМҚК Ерейментау аудандық филиалының ғимаратын күрделі жөндеу
13 808
Ақтөбе облысы Қарғалы ауданының "АОСЭСО" РМҚК филиалының ғимаратын күрделі жөндеу
20 067
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы "АОСЭСО" РМҚК филиалының ғимаратын күрделі жөндеу
27 640
Ақтөбе облысы Байғанин ауданы "АОСЭСО" РМҚК филиалының ғимаратын күрделі жөндеу
27 640
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай а. Бесқарағай ауданы бойынша "Шығыс Қазақстан облыстық санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" РМҚК филиалының ғимаратын күрделі жөндеу
15 247
Осакаровка кенті, Мостовая көшесі, 5, "ҚОСЭСО" РМҚК филиалының ғимаратын күрделі жөндеу
32 091
Қаражал қаласы "ҚОСЭСО" РМҚК ғимаратын күрделі жөндеу
20 007
Приозерск қаласы "ҚОСЭСО" РМҚК ғимаратын күрделі жөндеу
27 587
Қарағанды қаласы, Кривогуз көшесі, 17/3 "ҚОСЭСО" РМҚК ғимаратын күрделі жөндеу
111 555
Жалағаш ауданы Жалағаш кентіндегі Қызылорда облыстық санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығының аудандық филиалының ғимаратын күрделі жөндеу
6 927
Қызылорда қаласындағы облыстық санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы ғимаратын күрделі жөндеу
9 619
Қызылорда қаласындағы облыстық санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығының қалалық филиалы ғимаратын күрделі жөндеу
6 224
Қызылорда облысы Арал қаласындағы облыстық санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығының аудандық филиалы ғимаратын күрделі жөндеу
16 478
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының Саумалкөл селосындағы "Айыртау ауданы бойынша санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" ММ-нің ғимаратына күрделі жөндеу
19 427
Солтүстік Қазақстан облысы "Шал ақын ауданының мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Солтүстік Қазақстан облыстық санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" РМҚК ғимараттарын күрделі жөндеу
21 772
Оңтүстік Қазақстан облысы Шәуілдір ауылындағы Отырар ауданының орталық санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығының ғимаратын күрделі жөндеу
18 328
Оңтүстік Қазақстан облысы Жетісай қаласындағы Мақтаарал ауданының санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығының ғимаратын күрделі жөндеу
16 051
Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау департаменттері
3 300
Ақтөбе қаласы 8 Март к-сі, 3 орналасқан темір жол көлігіндегі Батыс аймақаралық мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау департаменті ғимаратының шатырын күрделі жөндеу
3 300
2.
Ағымдағы жөндеу
456 989
Обаға қарсы станциялар

18 950
Центры санитарно-эпидемиологической экспертизы
427 587
Капитальный ремонт здания центра
санитарно-эпидемиологической экспертизы по
Жаксынскому району Акмолинской области
17 119
Капитальный ремонт здания Ерейментауского
районного филиала РГКП "Акмолинский областной
ЦСЭЭ" КГСЭН МЗ РК
13 808
Капитальный ремонт здания филиала РГКП "АОЦСЭЭ"
Каргалинского района Актюбинской области
20 067
Капитальный ремонт здания филиала РГКП "АОЦСЭЭ"
Уилского района Актюбинской области
27 640
Капитальный ремонт здания филиала РГКП "АОЦСЭЭ"
Байганинского района Актюбинской области
27 640
Капитальный ремонт здания филиала РГКП
"Восточно-Казахстанский областной центр
санитарно-эпидемиологической экспертизы" по
Бескарагайскому району в с. Бескарагай
Восточно-Казахстанской области
15 247
Капитальный ремонт здания филиала РГКП "КОЦСЭЭ"
в п. Осакаровка, улица Мостовая, 5
32 091
Капитальный ремонт здания РГКП "КОЦСЭЭ" г. Каражал
20 007
Капитальный ремонт здания РГКП "КОЦСЭЭ"
г. Приозерск
27 587
Капитальный ремонт здания РГКП "КОЦСЭЭ" в
г. Караганда, ул. Кривогуза, 17/3
111 555
Капитальный ремонт здания районного филиала
Кызылординского областного центра
санитарно-эпидемиологической экспертизы в
п. Жалагаш Жалагашского района
6 927
Капитальный ремонт здания областного центра
санитарно-эпидемиологической экспертизы в
г. Кызылорда
9 619
Капитальный ремонт здания городского филиала
областного центра санитарно-эпидемиологической
экспертизы в г. Кызылорда
6 224
Капитальный ремонт здания районного филиала
областного центра санитарно-эпидемиологической
экспертизы в г. Аральске Кызылординской области
16 478
Капитальный ремонт здания ГУ "Центр
санитарно-эпидемиологической экспертизы по
Айыртаускому району" в с. Саумалколь Айыртауского
района Северо-Казахстанской области
19 427
Капитальный ремонт зданий РГКП "СКО ЦСЭЭ Комитета
Госсанэпиднадзора района Шал Акына"
Северо-Казахстанской области
21 772
Капитальный ремонт здания ЦСЭЭ Отырарского района в
с. Шаульдер Южно-Казахстанской области
18 328
Капитальный ремонт здания ЦСЭЭ Мактааральского
района Южно-Казахстанской области в г. Жетысай
16 051
Департаменты государственного
санитарно-эпидемиологического надзора
3 300
Капитальный ремонт кровли здания Западного
межрегионального департамента ГСЭН на
железнодорожном транспорте по улице 8 Марта, 3
в городе Актобе
3 300
2.
Текущий ремонт
456 989
Противочумные станции

49 658
Ақтөбе облысы Байғанин ауданының Оймауыт базасы зертханасының ғимаратын ағымдағы жөндеу
888
"Ақтөбе обаға қарсы станциясы" ММ-нің Шұбарқұдык обаға қарсы станциясының ғимаратын ағымдағы жөндеу
4 069
Қазалы ауданының Әйтеке би кентіндегі Қазалы обаға қарсы бөлімшесі ғимаратының жылу беру жүйесін ағымдағы жөндеу
3 695
Қазалы обаға қарсы бөлімшесінің Сарбұлақ обаға қарсы зертханасын ағымдағы жөндеу
4 711
Жамбыл обаға қарсы станциясының Қияқты эпидемиологиялық жасағы зертханасының ғимаратын ағымдағы жөндеу
2 000
Жамбыл обаға қарсы станциясының Қияқты эпидемиологиялық жасағы жатақханасының ғимаратын ағымдағы жөндеу
2 000
Жаңадария эпидожасағы, Жаңақорған эпидожасағы, Қарарым эпиджасағы станцияларының ғимараттары мен құрылыстарын ағымдағы жөндеу
1 911
"Алматы қаласы обаға қарсы станциясы" объектісі бойынша ғимараттар мен құрылыстарды ағымдағы жөндеу
5 451
Орал қаласындағы эпидемиологиялық зертханалардың үй-жайларын ағымдағы жөндеу
5 045
Батыс Қазақстан облысы Жаңғала ауданының Қызылқапқан кентіндегі эпидемиологиялық зертханасының үй-жайларын ағымдағы жөндеу
4 605
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданының Чапаев кентіндегі эпидемиологиялық зертханасының үй-жайларын ағымдағы жөндеу
5 088
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданының Тайпақ кентіндегі эпидемиологиялық зертханасының үй-жайларын ағымдағы жөндеу
5 150
Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданының Жымпитыдағы эпидемиологиялық зертханасының үй-жайларын ағымдағы жөндеу
5 045
Санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталықтары
272 178
ҚР ДСМ МСЭҚК Ақмола облыстық СЭСО РМҚК ағымдағы жөндеу
10 316
Ақмола облысының Жақсы ауданы бойынша санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығының ғимаратын ағымдағы жөндеу
1 800
ҚР ДСМ МСЭҚК "Ақмола облыстық СЭСО" РМҚК Ерейментау аудандық филиалының ғимаратын ағымдағы жөндеу
9 500
ҚР ДСМ МСЭҚК Ақмола облыстық СЭСО РМҚК баклабораториясын ағымдағы жөндеу
4 322
Мұғалжар ауданының "АОСЭСО" РМҚК филиалы ғимаратының үй-жайларын ағымдағы жөндеу
7 926
Алға ауданының "АОСЭСО" РМҚК филиалы ғимаратының үй-жайларын ағымдағы жөндеу
7 983
Мәртөк ауданының "АОСЭСО" РМҚК филиалы ғимаратының үй-жайларын ағымдағы жөндеу
7 950
ҚР ДСМ МСЭҚК "АОСЭСО" РМҚК Ойыл филиалының ғимаратын ағымдағы жөндеу
2 361
ҚР ДСМ МСЭҚК "АОСЭСО" РМҚК Байғанин филиалының ғимаратын ағымдағы жөндеу
2 361
ҚР ДСМ МСЭҚК "АОСЭСО" РМҚК Қарғалы филиалының ғимаратын ағымдағы жөндеу
1 085
Ақтөбе облысы Қобда ауданының Қобда селосындағы "АОСЭСО" РМҚК филиалының ғимаратын ағымдағы жөндеу
5 434
"ҚР ДСМ МСЭҚК Ақтөбе ОСЭСО" РМҚК ғимаратын ағымдағы жөндеу
16 296
Алматы облысының Еңбекшіқазақ ауданы Аудандық санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығын ағымдағы жөндеу

49 658
Текущий ремонт здания лаборатории Оймаутской базы
Байганинского района Актюбинской области
888
Текущий ремонт здания Шубаркудукского отделения ПЧС
ГУ "Актюбинская противочумная станция"
4 069
Текущий ремонт системы отопления зданий
Казалинского противочумного отделения в кенте
Айтеке би Казалинского района
3 695
Текущий ремонт Сарбулакской противочумной
лабораторий Казалинского ПЧО
4 711
Текущий ремонт здания лаборатории Кияхтинского
эпидотряда Жамбылской противочумной станции
2 000
Текущий ремонт здания общежития Кияхтинского
эпидотряда Жамбылской противочумной станции
2 000
Текущий ремонт зданий и сооружений станций
Жанадарьинского эпидотряда, Жанакорганского
эпидотряда, Карарымского эпидотряда
1 911
Текущий ремонт зданий и сооружений по объекту
"Противочумная станция г. Алматы"
5 451
Текущий ремонт помещений эпидемиологической
лабораторий г. Уральск
5 045
Текущий ремонт помещений эпидемиологической
лаборатории в п. Кзылкапкан Жангалинского района,
Западно-Казахстанской области
4 605
Текущий ремонт помещений эпидемиологической
лаборатории в п. Чапаево Акжайыкского района,
Западно-Казахстанской области
5 088
Текущий ремонт помещений эпидемиологической
лаборатории в п. Тайпак Акжайыкского района,
Западно-Казахстанской области
5 150
Текущий ремонт помещений эпидемиологической
лаборатории в Жымпиты, Сырымского района,
Западно-Казахстанской области
5 045
Центры санитарно-эпидемиологической экспертизы
272 178
Текущий ремонт РГКП Акмолинского областного ЦСЭЭ
КГСЭН МЗ РК
10 316
Текущий ремонт здания центра
санитарно-эпидемиологической экспертизы по
Жаксынскому району Акмолинской области
1 800
Текущий ремонт здания Ерейментауского районного
филиала РГКП "Акмолинский областной ЦСЭЭ" КГСЭН МЗ РК
9 500
Текущий ремонт Баклаборатории РГКП Акмолинского
областного ЦСЭЭ КГСЭН МЗ РК
4 322
Текущий ремонт помещений здания филиала РГКП
"АОЦСЭЭ" Мугалжарского района
7 926
Текущий ремонт помещений здания филиала РГКП
"АОЦСЭЭ" Алгинского района
7 983
Текущий ремонт помещений здания филиала РГКП
"АОЦСЭЭ" Мартукского района
7 950
Текущий ремонт здания Уилского филиала РГКП "АОЦСЭЭ"
КГСЭН МЗ РК
2 361
Текущий ремонт здания Байганинского филиала РГКП
"АОЦСЭЭ" КГСЭН МЗ РК
2 361
Текущий ремонт здания Каргалинского филиала РГКП
"АОЦСЭЭ" КГСЭН МЗ РК
1 085
Текущий ремонт здания филиала РГКП "АОЦСЭЭ" в
с. Кобда Кобдинского района Актюбинской области
5 434
Текущий ремонт здания РГКП "Актюбинский ОЦСЭЭ КГСЭН
МЗ РК"
16 296
Текущий ремонт Районного центра
санитарно-эпидемиологической экспертизы,
Енбекшиказахского района, Алматинской области

23 702
Алматы облысының Қарасай ауданы бойынша санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығының ғимаратын ағымдағы жөндеу
3 800
ҚР ДСМ МСЭҚК Шығыс Қазақстан облысының СЭСО РМҚК шатырын және үй-жайларын ағымдағы жөндеу
2 510
Глубокое кентіндегі Шығыс Қазақстан СЭСО ағымдағы жөндеу
5 514
Тәуелсіздік даңғылы, 17 бойындағы Шығыс Қазақстан СЭСО РМҚК ғимаратын ағымдағы жөндеу
2 695
Жамбыл ауданының санитарлық-гигиеналық зертханасының ғимаратын ағымдағы жөндеу
2 298
Шу ауданы бойынша ҚР ДСМ МСЭҚК "Жамбыл облыстық санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" РМҚК филиалының ғимаратын ағымдағы жөндеу
2 698
Мерке ауданының ҚР ДСМ МСЭҚК "ЖОСЭСО" РМҚК филиалының ғимаратын ағымдағы жөндеу
2 498
Қордай СЭСО ағымдағы жөндеу
2 598
Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданының СЭС ғимаратын ағымдағы жөндеу
5 000
Ақсай қаласы Бөрілі аудандық СЭСО ғимаратын ағымдағы жөндеу
4 970
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданының СЭС орталығының ғимаратын ағымдағы жөндеу
4 085
"Қаратөбе АСЭСО" РМҚК ғимаратын ағымдағы жөндеу
3 970
"Қазталов АСЭСО" РМҚК ғимаратын ағымдағы жөндеу
3 930
Сәтпаев қаласының "ҚОСЭСО" РМҚК ғимаратын ағымдағы жөндеу
3 000
Қарағанды облысы Саран қаласының "ҚОСЭСО" РМҚК ғимаратын ағымдағы жөндеу
3 800
Жезқазған қаласының ҚО СЭСО РМҚК ғимаратын ағымдағы жөндеу
15 627
Шет ауданы ҚО СЭСО РМҚК ғимаратын ағымдағы жөндеу
4 746
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Ботақара кентіндегі "ҚОСЭСО" РМҚК ғимаратын ағымдағы жөндеу
4 150
Қарағанды қаласы Гоголь 46/3 көшесі Қазыбек би ауданы бойынша "ҚОСЭСО" РМҚК ғимаратын ағымды жөндеу
9 616
Қарағанды қаласы Зеленский 23 көшесі Октябрьский ауданының "ҚОСЭСО" РМҚК ғимаратын ағымдағы жөндеу
3 400
Амангелді селосындағы СЭС ғимаратын ағымдағы жөндеу
10 150
Арқалық қаласы бойынша "ҚР ДСМ МСЭҚК Қостанай облыстық санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" РМҚК филиалының ғимаратын ағымдағы жөндеу
4 000
"Маңғыстау облыстық санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" РМҚК Жаңа өзен филиалының ғимаратын ағымдағы жөндеу
16 745
"ПОСЭСО" РМҚК Железин ауданы филиалының үй-жайларын ағымдағы жөндеу
3 031
"ПОСЭСО" РМҚК Ақтоғай ауданы филиалының үй-жайларын ағымдағы жөндеу
2 869
"ПОСЭСО" РМҚК Қашыр ауданын филиалының үй-жайларын ағымдағы жөндеу
3 150
"ПОСЭСО" РМҚК Ертіс ауданы филиалының үй-жайларын ағымдағы жөндеу
2 533
"ПОСЭСО" РМҚК Баянауыл ауданының ғимаратының үй-жайларын ағымдағы жөндеу
3 000
"ПОСЭСО" РМҚК Май филиалы ғимаратының үй-жайларын ағымдағы жөндеу
2 069
"ПОСЭСО" РМҚК Лебяжье филиалы ғимаратының үй-жайларын ағымдағы жөндеу
3 167
"ПОСЭСО" РМҚК Шарбақты филиалы ғимаратының үй-жайларын ағымдағы жөндеу

23 702
Текущий ремонт здания Центра
санитарно-эпидемиологической экспертизы по
Карасайскому району Алматинской области
3 800
Текущий ремонт кровли и помещений РГКП ВКО ЦСЭЭ
КГСЭН МЗ РК
2 510
Текущий ремонт здания Восточно-Казахстанского ЦСЭЭ,
п. Глубокое
5 514
Текущий ремонт РГКП Восточно-Казахстанского ЦСЭЭ по
пр. Независимости, 17
2 695
Текущий ремонт здания Санитарно-гигиенической
лаборатории Жамбылского района
2 298
Текущий ремонт здания Филиала РГКП "Жамбылский
областной центр санитарно-эпидемиологической
экспертизы" Комитета ГСЭН МЗ РК по Шускому району
2 698
Текущий ремонт здания ФРГКП "ЖОЦСЭЭ" КГСЭН МЗ РК
Меркенского района
2 498
Текущий ремонт Кордайского ЦСЭЭ
2 598
Текущий ремонт здании СЭС Зеленовского района
Западно-Казахстанской области
5 000
Текущий ремонт здания Бурлинского района ЦСЭЭ
г. Аксай
4 970
Текущий ремонт здания Центра СЭС Акжаикского района
Западно-Казахстанской области
4 085
Текущий ремонт здания РГКП "Каратобинской РЦСЭЭ"
3 970
Текущий ремонт здания РГКП "Казталовский РЦСЭЭ"
3 930
Текущий ремонт здания РГКП "КОЦСЭЭ" г. Сатпаев
3 000
Текущий ремонт здания РГКП "КОЦСЭЭ" г. Сарань
Карагандинской области
3 800
Текущий ремонт здания РГКП КО ЦСЭЭ г. Жезказган
15 627
Текущий ремонт здания РГКП КО ЦСЭЭ Шетского района
4 746
Текущий ремонт здания РГКП "КОЦСЭЭ" п. Ботакара
Бухар-Жырауского района Карагандинской области
4 150
Текущий ремонт здания РГКП "КОЦСЭЭ" г. Караганды,
ул. Гоголя 46/3, по району Казыбек-би
9 616
Текущий ремонт здания РГКП "КОЦСЭЭ" Октябрьского
района г. Караганда, ул. Зелинского, 23
3 400
Текущий ремонт здания СЭС в с. Амангельды
10 150
Текущий ремонт здания Филиала РГКП "Костанайский
областной центр санитарно-эпидемиологической
экспертизы" КГСЭН МЗ РК по г. Аркалык
4 000
Текущий ремонт здания Жана-Озенского филиала РГКП
"Мангистауского областного Центра
санитарно-эпидемиологической экспертизы"
16 745
Текущий ремонт помещений филиала РГКП "ПОЦСЭЭ"
Железинского района
3 031
Текущий ремонт помещений филиала РГКП "ПОЦСЭЭ"
Актогайского района
2 869
Текущий ремонт помещений филиала РГКП "ПОЦСЭЭ"
Качирского района
3 150
Текущий ремонт помещений здания РГКП "ПОЦСЭЭ"
Иртышского филиала
2 533
Текущий ремонт помещений РГКП "ПОЦСЭЭ" филиала
Баянаульского района
3 000
Текущий ремонт помещений здания РГКП "ПОЦСЭЭ"
Майского филиала
2 069
Текущий ремонт помещений здания РГКП "ПОЦСЭЭ"
Лебяжинского филиала
3 167
Текущий ремонт помещений здания РГКП "ПОЦСЭЭ"
Щербактинского филиала

3 331
"ПОСЭСО" РМҚК Успенск ауданы филиалының үй-жайларын ағымдағы жөндеу
2 302
"ПОСЭСО" РМҚК Екібастұз қалалық филиалы РМҚК ғимаратын ағымдағы жөндеу
5 890
СҚО Ғ.Мүсірепов атындағы ауданды Новоишимка селосындағы СЭСО үй-жайларын ағымдағы жөндеу
3 000
Астана қаласындағы санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" МҚОК аса қауіпті инфекциялар бөлімін ағымдағы жөндеу
5 000
Астана қ. "Санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" МҚӨК вентиляциялық жүйесін ағымдағы жөндеу
10 000
Көліктегі санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталықтары
130 247
Темір жол көлігіндегі Шымкент бөлімшелік санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығының ғимаратын ағымдағы жөндеу
4 285
Темір жол көлігіндегі Жамбыл бөлімшелік санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығын ағымдағы жөндеу
3 493
Алматы қаласы Сейфуллин даңғылы, 585 үй мекенжайы бойынша Мемлекеттік СЭ комитетінің темір жол көлігіндегі Оңтүстік Шығыс өңірлік санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығының үй-жайларын ағымдағы жөндеу
4 150
ҚР ДСМ МСЭҚК "Солтүстік Орталық өңірлік темір жол көлігіндегі санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығының ғимаратын ағымдағы жөндеу
29 900
Ақмола облысы Атбасар қаласындағы Атбасар бөлімшелік темір жол көлігіндегі санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығының ғимаратын ағымдағы жөндеу
5 545
"Павлодар бөлімшелік темір жол көлігіндегі санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" ММ-нің ғимаратын ағымдағы жөндеу
6 753
"Қостанай бөлімшелік темір жол көлігіндегі санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығының" үй-жайларын ағымдағы жөндеу
11 488
Қарағанды бөлімшелік темір жол көлігіндегі санитарлық-эпидемиологиялық орталығының ғимаратын ағымдағы жөндеу
9 000
"ҚР ДСМ МСЭҚК Батыс өңірлік темір жол көлігіндегі санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" ММ-нің ғимаратын ағымдағы жөндеу
20 767
Атырау бөлімшелік темір жол көлігіндегі санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығының санитарлық бактериологиялық зертханасының үй-жайларын ағымдағы жөндеу
9 392
Қызылорда қаласындағы Қызылорда бөлімшелік темір жол көлігіндегі санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығының ғимаратын ағымдағы жөндеу
2 274
Қазақ республикалық санитарлық-эпидемиологиялық станциясының шатырын, вивариясын, жертөле үй-жайларын ағымдағы жөндеу
23 200
Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау департаменттері
4 906
Ақтөбе қаласы темір жол көлігіндегі Батыс өңіраралық мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау департаментінің ғимаратын, қасбетін ағымдағы жөндеу
4 906
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2009 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 2162 қаулысына
50-қосымша
Мәдениет объектілерін күрделі және ағымды жөндеуге қаражат бөлу
Ескерту. 50-қосымшаның тақырыбына өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2010.05.12 № 406 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі), өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2010.09.27 № 980 Қаулыларымен.
Р/с
Жол картасының бағыты
Сомасы, мың теңге
Барлығы

3 331
Текущий ремонт помещений РГКП "ПОЦСЭЭ" филиал
Успенского района
2 302
Текущий ремонт здания Экибастузского городского
филиала РГКП "ПОЦСЭЭ"
5 890
Текущий ремонт помещений ЦСЭЭ с. Новоишимское района
им. Г. Мусрепова Северо-Казахстанской области
3 000
Текущий ремонт отделения особо опасных инфекций
ГКПП "Центр санитарно-эпидемиологической экспертизы"
г. Астаны
5 000
Текущий ремонт вентиляционных систем ГКПП "Центр
санитарно-эпидемиологической экспертизы" г. Астаны
10 000
Центры санитарно-эпидемиологической экспертизы на
транспорте
130 247
Текущий ремонт здания Шымкентского отделенческого
центра санэпидэкспертизы на железнодорожном
транспорте
4 285
Текущий ремонт Жамбылского отделенческого центра
санитарно-эпидемиологической экспертизы на
железнодорожном транспорте
3 493
Текущий ремонт помещений Юго-Восточного
регионального центра СЭ экспертизы на
железнодорожном транспорте Комитета
государственного СЭ надзора по адресу:
пр. Сейфуллина, д. 585 в г. Алматы
4 150
ГУ "Северо-Центральный Региональный Центр
санитарно-эпидемиологической экспертизы на
железнодорожном транспорте" Комитета ГСЭН МЗ РК
29 900
Текущий ремонт здания Атбасарского отделенческого
центра санитарно-эпидемиологического экспертизы на
железнодорожном транспорте в г. Атбасар
Акмолинской области
5 545
Текущий ремонт здания ГУ "Павлодарский отделенческий
центр санитарно-эпидемиологической экспертизы на
железнодорожном транспорте"
6 753
Текущий ремонт помещений "Костанайский
отделенческий центр санитарно-эпидемиологической
экспертизы на железнодорожном транспорте"
11 488
Текущий ремонт здания Карагандинского отделенческого
центра санэпидэкспертизы на железнодорожном
транспорте
9 000
Текущий ремонт здания ГУ "Западный региональный
Центр санитарно-эпидемиологической экспертизы на
железнодорожном транспорте КГСЭН МЗ РК"
20 767
Текущий ремонт помещений санитарно
бактериологической лаборатории Атырауского
отделенческого центра СЭЭ на железнодорожном
транспорте
9 392
Текущий ремонт здания Кызылординского отделения
центра санитарно-эпидемиологической экспертизы на
железнодорожном транспорте г. Кызылорда
2 274
Текущий ремонт кровли, вивария, подвальных
помещений Казахской республиканской
санитарно-эпидемиологической станции
23 200
Департаменты государственного
санитарно-эпидемиологического надзора
4 906
Текущий ремонт здания, фасада Западного
межрегионального департамента ГСЭН на
железнодорожном транспорте г. Актобе
4 906
Приложение 50
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2009 года № 2162
Распределение средств на капитальный и текущий
ремонт объектов культуры
Сноска. Приложение 50 с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 12.05.2010 № 406 (вводится в действие с 01.01.2010); от 27.09.2010 № 980.
№ п/п
Направления Дорожной карты
Сумма, тыс.
тенге
Всего

20 789
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2009 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 2162 Қаулысына
51-қосымша
РҚАО-ның ескертпесі!
51-қосымшаға өзгерту енгізу көзделген - ҚР Үкіметінің 2010.07.13 № 711 Қаулысымен (жариялануға жатпайды).
Ескерту. 51-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2010.05.12 № 406 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі), өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2010.06.07 № 532, 2010.09.09 N 918, 2010.10.12 № 1053, 2010.12.29 N 1440 Қаулыларымен.
Мемлекеттік тапсырмалардың 2010 жылға арналған тізбесі
мың теңге
Р/с
Мемлекеттік тапсырманы орындау нысанында жүзеге асырылатын мемлекеттік қызметтің немесе инвестициялық жобаның атауы
Мемлекеттік қызметтің немесе инвестициялық жобаның сипаттамасы
Мемлекеттік тапсырманың орындалуына жауапты республикалық бюджеттік бағдарлама әкімшісінің атауы
Мемлекеттік тапсырманың орындалуына жауапты заңды тұлғаның атауы
Соның шеңберінде мемлекеттік тапсырма орындалатын республикалық бюджеттік бағдарламаның атауы
Мемлекеттік тапсырманы орындауға қажетті бюджет қаражатының сомасы, мың теңге
1
2011 жылғы 7-ші қысқы Азия ойындарын ұйымдастыру және өткізу
2011 жылғы 7-ші қысқы Азия ойындарын дайындау және өткізу жөніндегі іс-шараларды 2011 жылғы 7-ші қысқы Азия ойындарын ұйымдастырушы қалалар мен Азияның Олимпиадалық Кеңесінің арасындағы келісім-шарттың талаптарына және қысқы спорт түрлері бойынша халықаралық федерацияларға қойылатын талаптарға сәйкес іске асыру
Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі
"2011 жылы 7-ші қысқы Азия ойындарын ұйымдастыру комитетінің атқарушы дирекциясы" АҚ
023 "2011 жылғы 7-ші қысқы Азия ойындарын ұйымдастыру және өткізу"

20 789
Приложение 51
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2009 года № 2162
Примечание РЦПИ!
В Перечень предусмотрены изменения постановлением Правительства РК от 13.07.2010 № 711 (не подлежит опубликованию).
Перечень государственных заданий на 2010 год
Сноска. Приложение 51 в редакции постановления Правительства РК от 12.05.2010 № 406 (вводится в действие с 01.01.2010); с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 07.06.2010 № 532; от 12.10.2010 № 1053; от 29.12.2010 № 1440 .
тыс. тенге
п/п
Наименование
государственной
услуги или
инвестиционного
проекта,
осуществляемых в
форме выполнения
государственного
задания
Описания
государственной
услуги или
инвестиционного
проекта
Наименование
администратора
республиканской
бюджетной
программы,
ответственного
за выполнение
государственно-
го задания
Наименование
юридического
лица, ответ-
ственного за
выполнение
государствен-
ного задания
Наименование
республиканс-
кой бюджетной
программы в
рамках которой
выполняется
государствен-
ное задание
Сумма
бюджетных
средств,
необходи-
мая для
выполне-
ния госу-
дарствен-
ного
задания
1
Организация и
проведение 7-х
зимних Азиатских
игр 2011 года
Реализация
мероприятий по
подготовке и
проведению 7-х
зимних Азиатских
игр 2011 года в
соответствии с
условиями
Контракта между
городами-органи-
заторами 7-х
зимних Азиатских
игр 2011 года и
Олимпийским
Советом Азии и
требованиями,
предъявляемыми
международными
федерациями по
зимним видам
спорта
Министерство
туризма и
спорта
Республики
Казахстан
АО "Исполни-
тельная
дирекция
Организацион-
ного комитета
7-х зимних
Азиатских игр
2011 года"
023
"Организация и
проведение 7-х
зимних
Азиатских игр
2011 года"

33 108 669
2
Халықтың табысын бағалау және халықтың өмір сүру деңгейін арттыру жөнінде ұсынымдар әзірлеу
Талдамалық зерттеулер жүргізу
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
"Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі жанындағы Ұлттық талдамалық орталық" АҚ
090 "Еңбек, жұмыспен қамту, әлеуметтік қорғау және халықтың көші-қоны саласындағы зерттеулер"
41 000
3
Бюджеттік инвестициялық жобаларға мониторинг жүргізу
Бюджеттік инвестициялық жобаларға мониторинг жүргізу
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
"Қазақстандық мемлекеттік жеке-меншік серіктестік орталығы" АҚ
008 "Бюджеттік инвестициялық жобаларға мониторинг жүргізу"

33 108 669
2
Оценка доходов
населения и
выработка
рекомендаций по
повышению уровня
жизни населения
Проведение
аналитических
исследований
Министерство
труда и
социальной
защиты
населения
Республики
Казахстан
АО
"Национальный
аналитический
центр при
Правительстве
Республики
Казахстан и
Национальном
Банке
Республики
Казахстан"
090 "Исследо-
вания в
области труда,
занятости,
социальной
защиты и
миграции
населения"
41 000
3
Проведение
мониторинга
бюджетных
инвестиционных
проектов
Проведение
мониторинга
бюджетных
инвестиционных
проектов
Министерство
финансов
Республики
Казахстан
АО "Казахс-
танский центр
государствен-
но-частного
партнерства"
008
"Проведение
мониторинга
бюджетных
инвестиционных
проектов"

50 233
4
Мемлекеттік борышты тиімді басқару
Талдамалық зерттеулер жүргізу
Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігі
"Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі жанындағы Ұлттық талдамалық орталық" АҚ
007 "Экономика, сауда және мемлекеттік басқару саласындағы қолданбалы зерттеулерді жүргізу"
25 200
5
Қазақстан Республикасының 2020 жылға дейін Стратегиялық даму жоспарын іске асыру мониторингі мен бағалау үшін талдамалы дерекқор әзірлеу
Талдамалық зерттеулер жүргізу
Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігі
"Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі жанындағы Ұлттық талдамалық орталық" АҚ
007 "Экономика, сауда және мемлекеттік басқару саласындағы қолданбалы зерттеулерді жүргізу"

50 233
4
Эффективное
управление
государственным
долгом
Проведение
аналитических
исследований
Министерство
экономического
развития и
торговли
Республики
Казахстан
АО
"Национальный
аналитический
центр при
Правительстве
Республики
Казахстан и
Национальном
Банке
Республики
Казахстан"
007
"Проведение
прикладных
исследований
в сфере
экономики,
торговли и
государствен-
ного
управления"
25 200
5
Разработка
аналитической
базы данных для
мониторинга и
оценки
реализации
Стратегического
плана развития
Республики
Казахстан до
2020 года
Проведение
аналитических
исследований
Министерство
экономического
развития и
торговли
Республики
Казахстан
АО
"Национальный
аналитический
центр при
Правительстве
Республики
Казахстан и
Национальном
Банке
Республики
Казахстан"
007
"Проведение
прикладных
исследований
в сфере
экономики,
торговли и
государствен-
ного
управления"

16 200
6
Макроэкономикалық теңгерімсіздікті анықтау жөніндегі зерттеулер және экономиканы теңгерімді дамытуды қамтамасыз ету тетіктерін әзірлеу
Талдамалық зерттеулер жүргізу
Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігі
"Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі жанындағы Ұлттық талдамалық орталық" АҚ
007 "Экономика, сауда және мемлекеттік басқару саласындағы қолданбалы зерттеулерді жүргізу"

16 200
6
Исследование по
выявлению
макроэкономичес-
ких дисбалансов
и разработка
механизмов
обеспечения
сбалансированно-
го развития
экономики
Проведение
аналитических
исследований
Министерство
экономического
развития и
торговли
Республики
Казахстан
АО
"Национальный
аналитический
центр при
Правительстве
Республики
Казахстан и
Национальном
Банке
Республики
Казахстан"
007
"Проведение
прикладных
исследований
в сфере
экономики,
торговли и
государствен-
ного
управления"

27 800
8
Салалық (ведомстволық) функционалдық шолу жүргізу әдістемесін әзірлеу және сынақтан өткізу
Талдамалық зерттеулер жүргізу
Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігі
"Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі жанындағы Ұлттық талдамалық орталық" АҚ
007 "Экономика, сауда және мемлекеттік басқару саласындағы қолданбалы зерттеулерді жүргізу"
35 450
9
Бизнестің операциялық шығасыларын қысқарту бойынша ұсынымдар әзірлеу
Талдамалық зерттеулер жүргізу
Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігі
"Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі жанындағы Ұлттық талдамалық орталық" АҚ
007 "Экономика, сауда және мемлекеттік басқару саласындағы қолданбалы зерттеулерді жүргізу"
20 000
10
Қазақстан Республикасы экономика салаларында өндіріс фактораларының өнімділігін кешенді бағалау мен өнімділікті арттыру бойынша ұсынымдар әзірлеу
Талдамалық зерттеулер жүргізу
Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігі
"Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі жанындағы Ұлттық талдамалық орталық" АҚ
007 "Экономика, сауда және мемлекеттік басқару саласындағы қолданбалы зерттеулерді жүргізу"
20 000
11
Астана экономикалық форумын өткізу
Астана экономикалық форумын өткізуді қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігі
"Экономикалық зерттеу институты" АҚ
033 "Астана экономикалық форумын өткізуді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
284 416
12
Қаржы агентінің қызметтері

27 800
8
Разработка и
апробация
методики
проведения
отраслевых
(ведомственных)
функциональных
обзоров
Проведение
аналитических
исследований
Министерство
экономического
развития и
торговли
Республики
Казахстан
АО
"Национальный
аналитический
центр при
Правительстве
Республики
Казахстан и
Национальном
Банке
Республики
Казахстан"
007
"Проведение
прикладных
исследований
в сфере
экономики,
торговли и
государствен-
ного
управления"
35 450
9
Выработка
рекомендаций по
сокращению
операционных
издержек бизнеса
Проведение
аналитических
исследований
Министерство
экономического
развития и
торговли
Республики
Казахстан
АО
"Национальный
аналитический
центр при
Правительстве
Республики
Казахстан и
Национальном
Банке
Республики
Казахстан"
007
"Проведение
прикладных
исследований
в сфере
экономики,
торговли и
государствен-
ного
управления"
20 000
10
Комплексная
оценка
производитель-
ности факторов
производства в
отраслях
экономики
Республики
Казахстан и
выработка
рекомендаций
по увеличению
производитель-
ности
Проведение
аналитических
исследований
Министерство
экономического
развития и
торговли
Республики
Казахстан
АО
"Национальный
аналитический
центр при
Правительстве
Республики
Казахстан и
Национальном
Банке
Республики
Казахстан"
007
"Проведение
прикладных
исследований
в сфере
экономики,
торговли и
государствен-
ного
управления"
20 000
11
Проведение
Астанинского
экономического
форума
Обеспечение
проведения
Астанинского
экономического
форума
Министерство
экономического
развития и
торговли
Республики
Казахстан
АО "Институт
экономических
исследований"
033 "Услуги по
обеспечению
проведения
Астанинского
экономического
форума"
284 416
Примечание РЦПИ!
Строку, порядковый номер 12, предусмотрено исключить постановлением
Правительства РК от 13.07.2010 № 711 (не подлежит опубликованию).
12
Услуги
финансового
агента

1) Проценттік ставканы субсидиялау шеңберінде екінші деңгейдегі банктерге қаржы қаражатын аудару;
2) Кредиттерге кепілдік беру;
3) Мемлекеттік комиссия отырыстарына ұсынылатын "Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасына қатысушыларды субсидиялау және олардың кредиттеріне кепілдік беру бойынша ұсынымдарды әзірлеу;
4) "Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасының іске асырылуын мониторингтеу.
Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігі
"Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" АҚ
016 "Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде қаржылық агент көрсететін қызметтерге ақы төлеу"

1) Перечисление в
банки второго
уровня финансовых
средств в рамках
субсидирования
процентной
ставки;
2) Гарантирование
кредитов;
3) Выработка
рекомендаций по
субсидированию и
гарантированию
кредитов
участников
программы
"Дорожная карта
бизнеса - 2020",
представляемым
на заседания
Государственной
комиссии;
4) Мониторинг
реализации
программы
"Дорожная карта
бизнеса - 2020".
Министерство
экономического
развития и
торговли
Республики
Казахстан
АО "Фонд
национального
благосостоя-
ния "Самрук-
Казына"
016 "Оплата
услуг
финансового
агента,
оказываемых в
рамках
программы
"Дорожная
карта бизнеса
- 2020"

366 000
13
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" мамандандырылған білім беру ұйымдарындағы білім беру қызметтері
Жеке оқу жоспарлары мен авторлық бағдарламалар негізінде физика-математика және химия-биология бағыттарымен эксперименталды оқу бағдарламаларын қолдана отырып, білім беру қызметін ұсыну
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" АҚ
009 "Дарынды балаларды оқыту және тәрбиелеу"
827 020
14
Ауруханалық басқару саласында халықаралық стандарттарды енгізу
Халықтың медициналық қызметтерге тең қол жеткізуін қамтамасыз ететін денсаулық сақтау инфрақұрылымын жетілдіру
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Жаңа университет" АҚ
031 "Ауруханалық басқару саласында халықаралық стандарттарды енгізу"
1 139 294
15
Қазақстандық қамту бойынша бірыңғай Интернет-порталды жүргізу бойынша қызметтер көрсету
Қазақстандық қамту бойынша бірыңғай Интернет-порталды құру және жүргізу
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі
"Қазақстандық келісім-шарт агенттігі" АҚ
001 "Қазақстан экономикасының шикізаттық емес секторының бәсекеге қабілеттілігін және оның әлемдік шаруашылық байланыстары жүйесіне кірігуін, отандық тұтынушыны сапасыз өнімдерден қорғауды, елді мекендер мен аумақтардың орнықты дамуын қалыптастыруды қамтамасыз ету жөніндегі, электроэнергетика, геология, отын-энергетика кешені, көмір өнеркәсіп және атом энергетикасын пайдалану саласындағы істі үйлестіру жөніндегі қызметтер"
29 262
16
"Қазақстан Республикасында атом энергетикасын дамыту" ғылыми-техникалық бағдарламасын іске асыру
Атом энергетикасының қауіпсіздігі мен тиімділігін дамытуға және арттыруға бағытталған ғылымды қажетсінетін ядролық технологиялар, әдістер мен жүйелер әзірлеу
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі
"Қазақстан Республикасының ұлттық ядролық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
010 "Отын-энергетика кешені және минералдық ресурстар саласындағы технологиялық сипаттағы қолданбалы ғылыми зерттеулер"
711 788
17
Ұйымдастырушылық және экономикалық жағдайлар жасау жолымен инновациялық қызметті ынталандыру

366 000
13
Образовательные
услуги в
специализирован-
ных организациях
образования
"Назарбаев
Интеллектуальные
школы"
Предоставление
образовательных
услуг с
применением
экспериментальных
учебных программ
с физико-
математическим и
химико-биологи-
ческим направле-
ниями на основе
индивидуальных
учебных планов и
авторских
программ
Министерство
образования и
науки
Республики
Казахстан
АО "Назарбаев
Интеллекту-
альные школы"
009 "Обучение
и воспитание
одаренных
детей"
827 020
14
Внедрение
международных
стандартов в
области
больничного
управления
Совершенствование
инфраструктуры
здравоохранения,
обеспечивающий
равный доступ
населения к
медицинским
услугам
Министерство
здравоохранения
Республики
Казахстан
АО "Новый
университет"
031 "Внедрение
международных
стандартов в
области
больничного
управления"
1 139 294
15
Предоставление
услуг в части
введения единого
Интернет-
портала по
казахстанскому
содержанию
Создание и
введение единого
Интернет портала
по казахстанскому
содержанию
Министерство
индустрии и
новых
технологий
Республики
Казахстан
АО "Казах-
станское
контрактное
агентство"
001 "Услуги по
обеспечению
конкуренто-
способности
несырьевого
сектора
казахстанской
экономики и ее
интеграции в
систему
мирохозяйст-
венных связей,
защита
отечественного
потребителя от
некачественной
продукции,
формированию
устойчивого
развития
населенных
пунктов и
территорий, по
координации
деятельности
в областях
электроэнер-
гетики,
геологии,
топливно-энер-
гетического
комплекса,
угольной
промышленности
и использова-
ния атомной
энергии"
29 262
16
Реализация
научно-
технической
программы
"Развитие
атомной
энергетики в
Республике
Казахстан"
Разработка
наукоемких
ядерных
технологий,
методов и систем,
направленных на
развитие и
повышение
безопасности и
эффективности
атомной
энергетики
Министерство
индустрии и
новых
технологий
Республики
Казахстан
Республикан-
ское государ-
ственное
предприятие
на праве
хозяйственно-
го ведения
"Национальный
ядерный центр
Республики
Казахстан"
010
"Прикладные
научные
исследования
технологичес-
кого характера
в области
топливно-энер-
гетического
комплекса и
минеральных
ресурсов"
711 788
17
Стимулирование
инновационной
деятельности
путем создания
организационных
и экономических
условий

1) Инновациялық процестердің, технологиялық болжаудың талдамалық жүйесін және инновациялық жобаларды коммерцияландыру әдістемесін жасау;
2) Инновациялық инфрақұрылымды басқару, елдің технологиялық дамуының және ұлттық компаниялармен, жер қойнауын пайдаланушылармен және жүйе құраушы кәсіпорындармен технологиялық келіссөздерінің бағдарламасын әзірлеу, шағын және орта бизнесте инжинирингтік қызметтер көрсету;
3) Технопарктер жүзеге асыратын технологиялық бизнес-инкубациялау процестерін басқару.
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі
"Ұлттық инновациялық қор" АҚ
012 "Ұлттық инновациялық жүйе институттарының (технопарктердің) қызметтеріне ақы төлеу"
500 000
18
Ұйымдастырушылық және экономикалық жағдайлар жасау жолымен инновациялық қызметті ынталандыру
1) Инновациялық бизнес-жоспарларының конкурсын;
- III Астана экономикалық форумы шеңберінде инновациялық конгрестің және индустриялық-инновациялық жобалар мен ғылыми еңбектердің көрмесін;
- инновациялық конгресс;
- республикалық рационалды ұсыныстар конкурсын өткізу;
2) Инновациялық интернет портал құру;
3) Журнал шығару;
4) Технопарктер жүргізетін инновациялық қызмет субъектілеріне қызмет көрсету (консультациялар, сараптамалар, консалтинг, инжиниринг).
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі
"Ұлттық инновациялық қор" АҚ
017 "Инновациялық белсенділікті ынталандыруды қамтамасыз ету бойынша қызметтер"

1) Создание
системы анализа
инновационных
процессов,
технологического
прогнозирования
и методологии
коммерциализации
инновационных
проектов;
2) Управление
инновационной
инфраструктурой,
разработка
программы
технологического
развития страны и
технологических
соглашений с
национальными
компаниями,
недропользова-
телями и систе-
мообразующими
предприятиями,
оказание
инжиниринговых
услуг малого и
среднего бизнеса;
3) Управление
процессами
технологического
бизнес-инкубиро-
вания,
осуществляемое
технопарками.
Министерство
индустрии и
новых
технологий
Республики
Казахстан
АО
"Национальный
инновационный
фонд"
012 "Оплата
услуг
институтов
национальной
инновационной
системы
(технопарков)"
500 000
18
Стимулирование
инновационной
деятельности
путем создания
организационных
и экономических
условий
1) Проведение:
- республиканско-
го конкурса
инновационных
бизнес-планов;
- выставки
индустриально-
инновационных
проектов и
научных трудов
инновационного
Конгресса в
рамках III
Астанинского
экономического
форума;
- инновационного
конгресса;
- республиканско-
го конкурса
рациональных
предложений;
2) Создание
инновационного
интернет портала;
3) Выпуск
журнала;
4) Предоставление
услуг субъектам
инновационной
деятельности
(консультации,
экспертизы,
консалтинг,
инжиниринг)
проводимые
технопарками.
Министерство
индустрии
и новых
технологий
Республики
Казахстан
АО
"Национальный
инновационный
фонд"
017 "Услуги по
обеспечению
стимулирования
инновационной
активности"

186 570
19
Мемлекеттік үдемелі индустриялық-инновациялық даму бағдарламасы шеңберіндегі заң жобалары бойынша зерттеулер
Индустриялық-инновациялық дамуды іске асыруды нормативтік-құқықтық қамтамасыз ету бойынша зерттеулер
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі
"Ұлттық инновациялық қор" АҚ
018 "Үдемелі индустриялық-инновациялық дамуының мемлекеттік бағдарламасын жүргізу бойынша қызметтер"

186 570
19
Исследования по
законопроектам
в рамках
Государственной
программы по
форсированному
индустриально-
инновационному
развитию
Исследования по
нормативно-
правовому обеспечению
реализации
индустриально-
инновационного
развития
Министерство
индустрии и
новых
технологий
Республики
Казахстан
АО
"Национальный
инновационный
фонд"
018 "Услуги по
сопровождению
Государст-
венной
программы по
форсированному
индустриально-
инновационному
развитию"

21 400
20
Мемлекеттік үдемелі индустриялық-инновациялық даму бағдарламасын іске асыруды ақпараттық-талдамалық қамтамасыз ету
Бейне конференцбайланыс өткізуді ұйымдастыру
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі
"Зерде" ұлттық ақпараттық-коммуникациялық холдингі" АҚ
018 "Үдемелі индустриялық-инновациялық дамуының мемлекеттік бағдарламасын жүргізу бойынша қызметтер"
18 000
21
Мемлекеттік үдемелі индустриялық-инновациялық даму бағдарламасын іске асыруды ақпараттық-талдамалық қамтамасыз ету
Индустрияландыру картасының жобаларын ақпараттық-талдамалық сүйемелдеу
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
018 "Үдемелі индустриялық-инновациялық дамуының мемлекеттік бағдарламасын жүргізу бойынша қызметтер"

21 400
20
Информационно-
аналитическое
обеспечение
реализации
Государственной
программы по
форсированному
индустриально-
инновационному
развитию
Организация
проведения видео
конференцсвязи
Министерство
индустрии и
новых
технологий
Республики
Казахстан
АО
"Национальный
инфокоммуни-
кационный
холдинг
"Зерде"
018 "Услуги по
сопровождению
Государст-
венной
программы по
форсированному
индустриально-
инновационному
развитию"
18 000
21
Информационно-
аналитическое
обеспечение
реализации
Государственной
программы по
форсированному
индустриально-
инновационному
развитию
Информационно-
аналитическое
сопровождение
проектов карты
индустриализации
Министерство
индустрии и
новых
технологий
Республики
Казахстан
АО "Институт
экономических
исследований"
018 "Услуги по
сопровождению
Государст-
венной
программы по
форсированному
индустриально-
инновационному
развитию"

62 000
22
Ұйымдастырушылық және экономикалық жағдайлар жасау жолымен инновациялық қызметті ынталандыру
1) Қазақстандық технологиялар трансферті желісінің (Innovation Relay Center) кіруі бойынша жұмыстарды аяқтау және өзара технологиялар трансферті мақсатында ақпарат алмасуды ұйымдастыру;
2) Инновациялық менеджмент, жобаларды басқару және инженерлік мамандықтар саласында қазақстандық кадрларды даярлауға және қайта даярлауға еуропалық елдердің мамандарын тарту
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі
"Ұлттық инновациялық қор" АҚ
033 "Сыртқы сауда саласында Қазақстан Республикасының мүддесін білдіруді қамтамасыз ету, сондай-ақ Қазақстан Республикасы мен шетелдер арасындағы сауда-экономикалық байланыстарды дамытуға жәрдемдесу"

62 000
22
Стимулирование
инновационной
деятельности
путем создания
организационных
и экономических
условий
1) Завершение
работ по
вхождению
Казахстанской
сети трансферта
технологий
(Innovation Relay
Center) и
организация
информационного
обмена с целью
взаимного
трансферта
технологий;
2) Привлечение
специалистов
европейских стран
к подготовке и
переподготовке
казахстанских
кадров в области
инновационного
менеджмента,
управления
проектами и
инженерных
специальностей.
Министерство
индустрии и
новых
технологий
Республики
Казахстан
АО
"Национальный
инновационный
фонд"
033
"Обеспечение
представления
интересов
Республики
Казахстан в
сфере внешней
торговли, а
также
содействие
развитию
торгово-
экономических
связей между
Республикой
Казахстан и
зарубежными
странами"

13 868
23
Бұрынғы ССП қауіпсіздігін қамтамасыз ету
ССП аумағының радиациялық және ядролық қауіпсіздігін қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі
"Қазақстан Республикасының ұлттық ядролық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
038 "Қазақстан Республикасы аумағында радиациялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету"
335 979
24
Қазақстандық қамту мониторингі бойынша қызметтер көрсету
Қазақстандық қамту мониторингі
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі
"Қазақстандық келісім-шарт агенттігі" АҚ
070 "Тауарларды, жұмыстарды және қызметтерді сатып алу кезінде қазақстандық қамту мониторингі"

13 868
23
Обеспечение
безопасности
бывшего СИП
Обеспечение
радиационной и
ядерной
безопасности
территорий СИП
Министерство
индустрии и
новых
технологий
Республики
Казахстан
Республикан-
ское государ-
ственное
предприятие
на праве
хозяйственно-
го ведения
"Национальный
ядерный центр
Республики
Казахстан"
038
"Обеспечение
радиационной
безопасности
на территории
Республики
Казахстан"
335 979
24
Предоставление
услуг по
мониторингу
казахстанского
содержания
Мониторинг
казахстанского
содержания
Министерство
индустрии и
новых
технологий
Республики
Казахстан
АО "Казах-
станское
контрактное
агентство"
070
"Мониторинг
казахстанского
содержания
при закупке
товаров, работ
и услуг"

470 395
25
Ұйымдастырушылық және экономикалық жағдайлар жасау жолымен инновациялық қызметті ынталандыру
Қазіргі заманғы басқару технологияларын енгізу
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі
085 "Өнімділік - 2020" бағыты шеңберінде қазіргі заманғы басқару технологияларын енгізу"
"Ұлттық инновациялық қор" АҚ
165 000
26
Ұйымдастырушылық және экономикалық жағдайлар жасау жолымен инновациялық қызметті ынталандыру
Инновациялық инфрақұрылымды (технопарктерді) дамыту саласындағы зерттеулер
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі
"Ұлттық инновациялық қор" АҚ
090 "Қазақстан Республикасының индустриялық-инновациялық даму саласындағы зерттеулер"

470 395
25
Стимулирование
инновационной
деятельности
путем создания
организационных
и экономических
условий
Внедрение
современных
управленческих
технологий
Министерство
индустрии и
новых
технологий
Республики
Казахстан
АО
"Национальный
инновационный
фонд"
085 "Внедрение
современных
управленческих
технологий в
рамках
направления
"Производи-
тельность -
2020"
165 000
26
Стимулирование
инновационной
деятельности
путем создания
организационных
и экономических
условий
Исследования в
области развития
инновационной
инфраструктуры
(технопарков)
Министерство
индустрии и
новых
технологий
Республики
Казахстан
АО
"Национальный
инновационный
фонд"
090
"Исследования
в области
индустриально-
инновационного
развития
Республики
Казахстан"

60 000
27
РҚАО-ның ескертпесі!
Тізбені 27-жолмен толықтыру көзделген - ҚР Үкіметінің 2010.07.13 N 711 (жариялануға жатпайды) Қаулысымен, өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2010.09.09 N 918 Қаулысымен.
27
"е-статистика" интеграцияланған ақпарат жүйесін құру және дамыту
Интеграцияланған ақпараттық жүйе Үкіметті, министрліктерді, ұйымдар мен жұртшылықты экономикалық, демографиялық, әлеуметтік және экологиялық жағдай туралы ресми деректермен қамтамасыз ете отырып, заманауи мемлекеттің ақпараттық жүйесінің қажетті элементі болып табылады
Қазақстан Республикасы Статистика агенттігі
"Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің Ақпараттық-есептеу орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорны
011 "е-статистика" интеграцияланған ақпарат жүйесін құру және дамыту"
34 000
28
"Су шаруашылығы жүйелеріне және гидротехникалық құрылыстарына зерттеулер жүргізу"
Су шаруашылығы жүйелеріне және гидротехникалық құрылыстарына зерттеулер жүргізу
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігінің "ҚазақСуКаналЖоба" акционерлік қоғамы
045 "Су шаруашылығы жүйелеріне және гидротехникалық құрылыстарына зерттеулер жүргізу"

60 000
27
Примечание РЦПИ!
Перечень предусмотрено дополнить строкой, порядковый номер 27, в
соответствии с постановлением Правительства РК от 13.07.2010 № 711 (не
подлежит опубликованию), с изменением, вносимым постановлением Правительства РК от 09.09.2010 № 918.
27
Создание и
развитие
интегрированной
информационной
системы
"е-статистика"
Интегрированная
информационная
система является
необходимым
элементом
информационной
системы
современного
государства,
обеспечивая
Правительство,
министерства,
организации и
общественность
официальными
данными об
экономической,
демографической,
социальной и
экологической
ситуации
Агентство
Республики
Казахстан
по
статистике
Республикан-
ское государ-
ственное
предприятие
"Информацион-
но-вычисли-
тельный
центр"
Агентства
Республики
Казахстан по
статистике
011
"Создание и
развитие
интегрирован-
ной информа-
ционной
системы "е-
статистика"
34 000
28
Проведение
обследований
водохозяйствен-
ных систем и
гидротехничес-
ких сооружений
Проведение
обследований
водохозяйственных
систем и гидро-
технических
сооружений
Министерство
сельского
хозяйства
Республики
Казахстан
Акционерное
общество
"КазахВодо-
КаналПроект"
Агентства
по делам
строительства
и жилищно-
коммунального
хозяйства
Республики
Казахстан
045
"Проведение
обследований
водохозяйст-
венных систем
и гидротехни-
ческих
сооружений"

550 000
29
Медициналық техниканы сатып алуды жетілдіру
Медициналық техниканы жеткізу лизингінің тетігін әзірлеу
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"ҚазМедТех" АҚ
031 "Ауруханалық басқару саласында халықаралық стандартты енгізу"
20 667

550 000
29
Совершенст-
вование
закупа
медицинской
техники
Разработка
механизма
лизинга
поставок
медицинской
техники
Министерство
здравоохране-
ния
Республики
Казахстан
АО
"КазМед
Тех"
031 "Внедрение
международных
стандартов в
области
больничного
управления"
20667