Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 17 қаңтардағы № 17 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 2323 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Тәжікстан Республикасына ресми ізгілік көмек көрсету туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 17 қаңтардағы № 17 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
2-тармақта:
«9 480 (тоғыз мың төрт жүз сексен)» деген сандар мен сөздер «9 385,966 (тоғыз мың үш жүз сексен бес тонна тоғыз жүз алпыс алты килограмм)» деген сандармен және сөздермен ауыстырылсын;
«29340 (жиырма тоғыз мың үш жүз қырық)» деген сандар мен сөздер «29 265,205 (жиырма тоғыз мың екі жүз алпыс бес тонна екі жүз бес килограмм)» деген сандармен және сөздермен ауыстырылсын;
4-тармақтың 2) тармақшасында:
«4000000 (терт миллион)» деген сандар мен сөздер «3 956 451,57 (үш миллион тоғыз жүз елу алты мың төрт жүз елу бір доллар елу жеті цент)» деген сандармен және сөздермен ауыстырылсын;
«4000000 (төрт миллион)» деген сандар мен сөздер «3 980 067,88 (үш миллион тоғыз жүз сексен мың алпыс жеті доллар сексен сегіз цент)» деген сандармен және сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 января 2009 года № 17
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года № 2323
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 января 2009 года № 17 «Об оказании официальной гуманитарной помощи Республике Таджикистан» следующие изменения:
в пункте 2:
цифры и слова «9 480 (девять тысяч четыреста восемьдесят)» заменить цифрами и словами «9 385,966 (девять тысяч триста восемьдесят пять тонн девятьсот шестьдесят шесть килограмм)»;
цифры и слова «29 340 (двадцать девять тысяч триста сорок)» заменить цифрами и словами «29 265,205 (двадцать девять тысяч двести шестьдесят пять тонн двести пять килограмм)»;
в подпункте 2) пункта 4:
цифры и слова «4 000 000 (четыре миллиона)» заменить цифрами и словами «3 956 451,57 (три миллиона девятьсот пятьдесят шесть тысяч четыреста пятьдесят один доллар пятьдесят семь центов)»;
цифры и слова «4 000 000 (четыре миллиона)» заменить цифрами и словами «3 980 067,88 (три миллиона девятьсот восемьдесят тысяч шестьдесят семь долларов восемьдесят восемь центов)».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Kaзахстан                       К. Масимов