Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы № 1328 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 19 қазандағы № 1079 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Дала жағдайында геологиялық барлау, топографиялық-геодезиялық және іздестіру жұмыстарымен шұғылданатын қызметкерлердің далалық жабдықталым ақшасының салық салынуға жатпайтын мөлшерлерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы № 1328 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 48, 545-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                              К. Мәсімов

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1328
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 октября 2010 года № 1079
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1328 "Об утверждении размеров полевого довольствия работников, занятых на геологоразведочных, топографо-геодезических и изыскательских работах в полевых условиях, не подлежащих налогообложению" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 48, ст. 545).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов