Мемлекеттік астық ресурстарына жеткізілетін астықтың сатып алу бағасын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 26 қазандағы № 1118 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 1496 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.12.08 № 1496 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
«Астық туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 19 қаңтардағы Заңының 5-бабының 12) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сатып алу бағасы:
1) мемлекеттік сатылатын астық ресурстары үшін:
ҚР СТ 1046-2008 3-сыныпты жұмсақ бидайдың (Тriticum аеstіvum L.) бір тоннасына 33100 (отыз үш мың бір жүз) теңге мөлшерінде;
2) мемлекеттік жемдік астық ресурстары үшін:
ҚР СТ 1046-2008 4-сыныпты жұмсақ бидайдың (Тriticum аеstіvum L.) бір тоннасына 27200 (жиырма жеті мың екі жүз) теңге мөлшерінде;
ГОСТ 28672-90 2-сыныпты арпаның бір тоннасына 25000 (жиырма бес мың) теңге мөлшерінде;
3) мемлекеттік тұқым ресурстары үшін:
жаздық жұмсақ бидай және арпа тұқымдарының репродукциялары мен егіс стандартының сыныптары бойынша осы қаулыға қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 26 қазандағы
№ 1118 қаулысына
қосымша
Жаздық жұмсақ бидайдың және арпаның тұқымдарын сатып алу бағасы
1 тоннаға теңге
Дақылдың атауы
I репродукция
II репродукция
III репродукция
1-сынып
2-сынып
1-сынып
2-сынып
1-сынып
2-сынып
Бидай

Об утверждении закупочных цен на зерно, поставляемое в государственные ресурсы зерна
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 октября 2010 года № 1118. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2011 года № 1496
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 08.12.2011 № 1496 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 12) статьи 5 Закона Республики Казахстан от 19 января 2001 года "О зерне" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить закупочные цены:
1) для государственных реализационных ресурсов зерна:
на пшеницу мягкую (Triticum aestivum L.) 3 класса СТ РК 1046-2008 в размере 33 100 (тридцать три тысячи сто) тенге за одну тонну;
2) для государственных ресурсов фуражного зерна:
на пшеницу мягкую (Triticum aestivum L.) 4 класса СТ РК 1046-2008 в размере 27 200 (двадцать семь тысяч двести) тенге за одну тонну;
на ячмень 2 класса ГОСТ 28672-90 в размере 25 000 (двадцать пять тысяч) тенге за одну тонну;
3) для государственных ресурсов семян:
на семена пшеницы мягкой яровой и ячменя по репродукциям и классам посевного стандарта согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 октября 2010 года № 1118
Закупочные цены на семена мягкой яровой пшеницы и ячменя
тенге за 1 тонну
Наименование
культуры
I репродукция
II репродукция
III репродукция
1 класс
2 класс
1 класс
2 класс
1 класс
2 класс
Пшеница