Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 27 ақпандағы № 238 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 5 қарашадағы № 1164 Қаулысы . Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 9 шілдедегі № 697 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 09.07.2013 № 697 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының автожол саласының дамуына байланысты, сондай-ақ республика аумағында автомобиль жолдарының сақталуын қамтамасыз етуге бақылауды күшейту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 февраля 2004 года № 238
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2010 года № 1164. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 июля 2013 года № 697
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства
РК от 09.07.2013 № 697 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
В связи с развитием автодорожной отрасли Республики Казахстан, а также в целях усиления контроля за обеспечением сохранности автомобильных дорог на территории республики Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. «Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасы арқылы автомобиль өткізу пункттерінің және Қазақстан Республикасының аумағындағы стационарлық көліктік бақылау посттарының тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 27 ақпандағы № 238 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 10, 128-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасы арқылы автомобиль өткізу пункттерінің және Қазақстан Республикасының аумағындағы стационарлық көліктік бақылау посттарының тізбесінде:
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 февраля 2004 года № 238 "Об утверждении Перечня автомобильных пунктов пропуска через Государственную границу Республики Казахстан и стационарных постов транспортного контроля на территории Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 10, ст. 128) следующее изменение:
в Перечне автомобильных пунктов пропуска через Государственную границу Республики Казахстан и стационарных постов транспортного контроля на территории Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
пункт 2 изложить в следующей редакции:

«2. Қазақстан Республикасының стационарлық көліктік бақылау посттары
Р/с
Посттың атауы
Облыстың немесе қаланың атауы
Автожолдың атауы
1
2
3
4
1.
Бурабай
Ақмола
Астана - Петропавл, 253 км
2.
Еркін
Алматы
Алматы - Өскемен, 270 км
3.
Нұрлы
Алматы
Алматы - Қорғас, 124 км
4.
Қарабұтақ
Ақтөбе
Самара - Шымкент, 965 км
5.
Қобда
Ақтөбе
Орал - Ақтөбе, 618 км
6.
Алға
Ақтөбе
Ақтөбе - Атырау - Ресей Федерациясының шекарасы, 42 км
7.
Атырау
Атырау
Орал - Атырау, 487 км
8.
Доссор
Атырау
Ақтөбе — Атырау - Ресей Федерациясының шекарасы, 513 км
9.
Семей
Шығыс Қазақстан
Омбы - Майқапшағай, 757 км
10.
Аягөз
Шығыс Қазақстан
Алматы - Өскемен, 768 км
11.
Өскемен
Шығыс Қазақстан
Алматы - Өскемен, 1072 км
12.
Қордай-1
Жамбыл
Алматы - Ташкент, 216 км
13.
Шығанақ
Жамбыл
Екатеринбург — Алматы, 2061 км
14.
Ақжайық
Батыс Қазақстан
Орал - Атырау, 126 км
15.
Орал
Батыс Қазақстан
Самара - Шымкент, оның ішінде өтпелі көпір 0 - 16 км, Орал өзені арқылы өтпелі көпір 12 км
16.
Молодежный
Қарағанды
Қызылорда - Павлодар - Успенка - Ресей Федерациясының шекарасы, 1066 км
17.
Заречный
Қарағанды
Екатеринбург - Алматы, 1498 км
18.
Жезқазған
Қарағанды
Қызылорда - Павлодар - Успенка - Ресей Федерациясының шекарасы, 426 км
19.
Әулиекөл
Қостанай
Қостанай - Әулиекөл - Сурған, 106 км
20.
Денисовский
Қостанай
Қарабұтақ - Комсомольское - Денисовка - Рудный - Қостанай, 388 км
21.
Қарабалық
Қостанай
РФ шекарасы (Екатеринбургке) - Алматы, 422 км
22.
Ақтай
Қызылорда
Қызылорда - Успенка - Ресей Федерациясының шекарасы, 10 км
23.
Жаңақорған
Қызылорда
Самара - Шымкент, 1996 км
24.
Қоқыт Ата
Қызылорда
Самара - Шымкент, 1634 км
25.
Жетібай
Маңғыстау
Ақтау - Жетібай - Жаңаөзен - Түрікменстан Республикасының шекарасы, 82 км
26.
Бейнеу
Маңғыстау
Доссор - Құлсары - Бейнеу - Сай - Өтес - Шетпе - Жетібай - Ақтау порты, 844 км
27.
Ленинский
Павлодар
Қызылорда - Павлодар - Успенка - Ресей Федерациясының шекарасы, 1364 км
28.
Мичурино
Павлодар
Омбы - Майқапшағай, 387 км
29.
Жаңа - тас
Солтүстік Қазақстан
Жезқазған - Петропавл, 946 км
30.
Мамлютка
Солтүстік Қазақстан
Челябинск - Новосибирск, 496 км
31.
Қызыл Ту
Оңтүстік Қазақстан
Ташкент - Шымкент - Тараз - Алматы - Қорғас, 46 км
32.
Шақпақ - Баба
Оңтүстік Қазақстан
Алматы - Ташкент, 594 км
33.
Қызыл Жар
Астана қаласы
Екатеринбург - Алматы, 1281 км
34.
Қоянды
Астана қаласы
Астана - Ерейментау - Шідерті, 21 км
35.
Қосшы
Астана қаласы
Астана - Киевка - Теміртау, 20 км
».
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік отыз күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                              К. Мәсімов

"2. Стационарные посты транспортного контроля на территории Республики Казахстан.
п/п
Наименование поста
Наименование
области или
города
Наименование автодороги
1
2
3
4
1.
Бурабай
Акмолинская
Астана - Петропавловск, 253 км
2.
Еркин
Алматинская
Алматы - Усть-Каменогорск, 270 км
3.
Нурлы
Алматинская
Алматы - Хоргос, 124 км
4.
Карабутак
Актюбинская
Самара - Шымкент, 965 км
5.
Кобда
Актюбинская
Уральск - Актобе, 618 км
6.
Алга
Актюбинская
Актобе - Атырау — граница Российской
Федерации, 42 км
7.
Атырау
Атырауская
Уральск - Атырау, 487 км
8.
Доссор
Атырауская
Актобе - Атырау - гр. РФ, 513 км
9.
Семей
Восточно-
Казахстанская
Омск - Майкапчагай, 757 км
10.
Аягоз
Восточно-
Казахстанская
Алматы - Усть-Каменогорск, 768 км
11.
Өскемен
Восточно-
Казахстанская
Алматы - Усть-Каменогорск, 1072 км
12.
Кордай-1
Жамбылская
Алматы - Ташкент, 216 км
13.
Шыганак
Жамбылская
Екатеринбург -А лматы, 2061 км
14.
Акжайык
Западно-
Казахстанская
Уральск - Атырау, 126 км
15.
Орал
Западно-
Казахстанская
Самара - Шымкент, в том числе мостовой переход
0-16 км, 12 км мостового перехода через реку Урал
16.
Молодежный
Карагандинская
Кызылорда - Павлодар - Успенка - граница
Российской Федерации, 1066 км
17.
Заречный
Карагандинская
Екатеринбург - Алматы, 1498 км
18.
Жезказган
Карагандинская
Кызылорда — Павлодар - Успенка - граница
Российской Федерации, 426 км
19.
Аулиеколь
Костанайская
Костанай - Аулиеколь - Сурган, 106 км
20.
Денисовский
Костанайская
Карабутак - Комсомольское - Денисовка — Рудный -
Костанай, 388 км
21.
Карабалык
Костанайская
Граница РФ (на Екатеринбург) - Алматы, 422 км
22.
Актай
Кызылординская
Кызылорда - Павлодар - Успенка - граница
Российской Федерации, 10 км
23.
Жанакорган
Кызылординская
Самара — Шымкент, 1996 км
24.
Коркыт Ата
Кызылординская
Самара — Шымкент, 1634 км
25.
Жетыбай
Мангистауская
Актау - Жетыбай - Жанаузен — граница
Республики Туркменистан, 82 км
26.
Бейнеу
Мангистауская
Доссор - Кульсары - Бейнеу - Сай-Утес -
Шетпе - Жетыбай - порт Актау, 844 км
27.
Ленинский
Павлодарская
Кызылорда - Павлодар - Успенка - граница
Российской Федерации, 1364 км
28.
Мичурино
Павлодарская
Омск - Майкапчагай, 387 км
29.
Жана-тас
Северо-
Казахстанская
Жезказган - Петропавловск, 946 км
30.
Мамлютка
Северо-
Казахстанская
Челябинск - Новосибирск, 496 км
31.
Кызыл Ту
Южно-
Казахстанская
Ташкент - Шымкент - Тараз - Алматы - Хоргос, 46 км
32.
Шакпак Баба
Южно-
Казахстанская
Алматы - Ташкент, 594 км
33.
Кызыл Жар
г. Астана
Екатеринбург — Алматы, 1281 км
34.
Коянды
г. Астана
Астана - Ерментау - Шидерти, 21 км
35.
Кощи
г. Астана
Астана - Киевка - Темиртау, 20 км
".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении тридцати календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов