Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 2 желтоқсандағы № 1126 және 2009 жылғы 8 мамырдағы № 674 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 28 қарашадағы № 1252 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) «2009 - 2011 жылдарға арналған «Нұрлы көш» бағдарламасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 2 желтоқсандағы № 1126 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 45, 514-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген 2009 - 2011 жылдарға арналған «Нұрлы көш» бағдарламасында:
«Бағдарламаның паспорты» деген 1-бөлімде:
«Қаржыландыру көлемі мен көздері» деген жолда:
екінші абзацта:
«88 214,9» деген сандар «74 378,5» деген сандармен ауыстырылсын;
«22 134,9» деген сандар «16 297,9» деген сандармен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы «13 040,5» деген сандар «12 441,8» деген сандармен ауыстырылсын;
бесінші абзацта:
«34 335,0» деген сандар «26 330,8» деген сандармен ауыстырылсын;
«11 675,1» деген сандар «8 968,5» деген сандармен ауыстырылсын;
алтыншы абзацта:
«32 784,7» деген сандар «27 551,2*» деген сандармен ауыстырылсын;
«10 459,8» деген сандар «7 329,4*» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бағдарламаның негізгі бағыттары мен іске асыру тетігі» деген 5-бөлімде:
«Тұрғын үймен қамтамасыз ету» деген 5.3.3-кіші бөлімде:
алтыншы бөліктегі «тұрғын үй» деген сөздерден кейін «және/немесе жылыжай» деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы жетінші бөлікпен толықтырылсын:
«Бір шаршы метр тұрғын үй құрылысының құны Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй құрылысының 2008 - 2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасына сәйкес айқындалады.»;
оныншы бөліктің 3) тармақшасының екінші және үшінші абзацтары «тұрғын үй» деген сөздерден кейін «және/немесе жылыжай» деген сөздермен толықтырылсын;
«Қажетті ресурстар мен қаржыландыру көздері» деген 6-бөлімде:
екінші бөлікте:
бірінші абзацта:
«88 214,9» деген сандар «74 378,5» деген сандармен ауыстырылсын;
«22 134,9» деген сандар «16 297,9» деген сандармен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы «13 040,5» деген сандар «12 441,8» деген сандармен ауыстырылсын;
төртінші абзацта:
«34 335,0» деген сандар «26 330,8» деген сандармен ауыстырылсын;
«11 675,1» деген сандар «8 968,5» деген сандармен ауыстырылсын;
бесінші абзацта:
«32 784,7» деген сандар «27 551,2*» деген сандармен ауыстырылсын;
«10 459,8» деген сандар «7 329,4*» деген сандармен ауыстырылсын;
«2009 - 2011 жылдарға арналған «Нұрлы көш» бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары» деген 8-бөлімде:
реттік нөмірі 15-жолда:
2-бағанда:
«оның ішінде» деген сөздер «оның ішінде:» деген сөздермен ауыстырылсын;
«Қостанай облысы Қостанай ауданының Заречный кентінде,» деген сөздер алып тасталсын;
«Құрық ауылында» деген сөздерден кейін «және Мұнайлы ауданының Батыр ауылында» деген сөздермен толықтырылсын;
«Асар» шағын ауданында» деген сөздерден кейін «;» белгісі қойылып, «2011 жылы Ақтөбе облысы Хромтау ауданының Көктау ауылында, Шығыс Қазақстан облысының Өскемен қаласында, Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданының Жаңатаң ауылында, Маңғыстау облысы Қарақия ауданының Кендірлі ауылында, Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының Бәйтерек ауылында, Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласының «Асар» шағын ауданында» деген сөздермен толықтырылсын;
6-бағанда:

О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 2 декабря 2008 года № 1126 и от 8 мая 2009 года № 674
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2010 года № 1252
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 2 декабря 2008 года № 1126 "Об утверждении Программы "Нұрлы көш" на 2009 - 2011 годы" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 45, ст. 514):
в Программе "Нұрлы көш" на 2009 - 2011 годы, утвержденной указанным постановлением:
в разделе 1. "Паспорт программы":
в строке "Объемы и источники финансирования":
в абзаце втором:
цифры "88 214,9" заменить цифрами "74 378,5";
цифры "22 134,9" заменить цифрами "16 297,9";
в абзаце четвертом цифры "13 040,5" заменить цифрами "12 441,8";
в абзаце пятом:
цифры "34 335,0" заменить цифрами "26 330,8";
цифры "11 675,1" заменить цифрами "8 968,5";
в абзаце шестом:
цифры "32 784,7" заменить цифрами "27 551,2*";
цифры "10 459,8" заменить цифрами "7 329,4*";
в разделе 5: "Основные направления и механизм реализации Программы";
в подразделе 5.3.3. "Обеспечение жильем":
в части шестой после слов "покупки жилья" дополнить словами "и/или теплицы";
дополнить частью седьмой следующего содержания:
"Стоимость строительства одного квадратного метра жилья определяется в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008 - 2010 годы.";
в абзацах втором и третьем подпункта 3) части десятой после слова "жилья" дополнить словами "и/или теплицы";
в разделе 6. "Необходимые ресурсы и источники финансирования":
в части второй:
в абзаце первом:
цифры "88 214,9" заменить цифрами "74 378,5";
цифры "22 134,9" заменить цифрами "16 297,9";
в абзаце третьем цифры "13 040,5" заменить цифрами "12 441,8";
в абзаце четвертом:
цифры "34 335,0" заменить цифрами "26 330,8";
цифры "11 675,1" заменить цифрами "8 968,5",
в абзаце пятом:
цифры "32 784,7" заменить цифрами "27 551,2*";
цифры "10 459,8" заменить цифрами "7 329,4*";
в разделе 8. "План мероприятий по реализации Программы "Нұрлы көш" на 2009 - 2011 годы":
в строке, порядковый номер 15:
в графе 2:
слова "в том числе" заменить словами "в том числе:";
слова "поселке Заречном Костанайского района Костанайской области," исключить;
после слов "Каракиянского района" дополнить словами "и селе Батыр Мунайлинского района";
дополнить словами "; в 2011 году на реализацию пилотных проектов в селе Коктау Хромтауского района Актюбинской области, городе Усть-Каменогорске Восточно-Казахстанской области, селе Жанатан Зеленовского района Западно-Казахстанской области, селе Кендерли Каракиянского района Мангистауской области, селе Байтерек Кызылжарского района Северо-Казахстанской области, микрорайоне "Асар" города Шымкента Южно-Казахстанской области";
в графе 6:

«9 163,5*» деген сандар «8 968,5» деген сандармен ауыстырылсын;
«9 163,5*» деген сандар «7 329,4*» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 16-жолдың 6-бағанында:
«13 027,6» деген сандар «12 428,9» деген сандармен ауыстырылсын;
«16 071,1» деген сандар «8 548,9» деген сандармен ауыстырылсын;
«17 431,7» деген сандар «14 147,7*» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 17-жолда:
2-бағандағы «Қостанай облысы Қостанай ауданының Заречный кентінде, Маңғыстау облысы Қарақия ауданының Құрық ауылында, Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының Бәйтерек ауылында,» деген сөздер алынып тасталсын;
6-бағанда:
«3 356,8*» деген сандар «2 336,3» деген сандармен ауыстырылсын;
«1 296,3*» деген сандар «1 183,2*» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 18-жолда:
2-бағанда:
«әлеуметтік» деген сөз «инженерлік-коммуникациялық» деген сөздермен ауыстырылсын;
«оның ішінде» деген сөздер «оның ішінде:» деген сөздермен ауыстырылсын;
«Қостанай облысы Қостанай ауданының Заречный кентінде,» деген сөздер алынып тасталсын;
«Құрық ауылында» деген сөздерден кейін «және Мұнайлы ауданының Батыр ауылында» деген сөздермен толықтырылсын;
«Асар» шағын ауданында» деген сөздерден кейін «;» белгісі қойылып, «2011 жылы Ақтөбе облысы Хромтау ауданының Көктау ауылында, Шығыс Қазақстан облысының Өскемен қаласында, Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданының Жаңатаң ауылында, Маңғыстау облысы Қарақия ауданының Кендірлі ауылында, Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының Бәйтерек ауылында, Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласының «Асар» шағын ауданында» деген сөздермен толықтырылсын;
6-бағандағы «2010 ж. - 4 890,9*» деген сөздер «2010 ж. - 5 626,5» деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 19-жолдың 6-бағанындағы «850,6*» деген сандар «850,6» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 21-жолдың 6-бағанындағы «2010 ж. - 2,1», «2011 ж. - 2,3» деген сөздер алынып тасталсын;
«Республикалық және жергілікті бюджеттердің барлық қаражаты» деген жолда:
«88 214,9» деген сандар «74 378,5» деген сандармен ауыстырылсын;
«22 134,9*» деген сандар «16 297,9» деген сандармен ауыстырылсын;
«оның ішінде» деген жолда:
«республикалық бюджет» деген жолда:
«13 040,5» деген сандар «12 441,8» деген сандармен ауыстырылсын;
«34 335,0» деген сандар «26 330,8» деген сандармен ауыстырылсын;
«11 675,1 *» деген сандар «8 968,5» деген сандармен ауыстырылсын;
«32 784,7» деген сандар «27 551,2*» деген сандармен ауыстырылсын;
«10 459,8*» деген сандар «7 329,4*» деген сандармен ауыстырылсын;
2) «Нұрлы көш» бағдарламасының пилоттық жобаларына қатысушыларға тұрғын үй сату ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 8 мамырдағы № 674 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж, № 24-25, 213-құжат);
көрсетілген қаулымен бекітілген «Нұрлы көш» бағдарламасының пилоттық жобаларына қатысушыларға тұрғын үй сату ережесінде:
2-тармақта:
5) тармақшада:
«қалаларындағы,» деген сөзден кейін «Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданының Жаңатаң ауылындағы,» деген сөздермен толықтырылсын;
«Қостанай облысы Қостанай ауданының Заречный кентіндегі,» деген сөздер алынып тасталсын;
«Құрық ауылындағы» деген сөздер «Құрық пен Кендірлі ауылдарындағы және Мұнайлы ауданының Батыр ауылындағы» деген сөздермен ауыстырылсын;
6-1) тармақшада:
«Қостанай облысы Қостанай ауданының Заречный кентінде,» деген сөздер алынып тасталсын;
«Құрық ауылында» деген сөздерден кейін «және Мұнайлы ауданының Батыр ауылында» деген сөздермен толықтырылсын;
«тұрғын үй сатып алу» деген сөздер «тұрғын үй және жылыжай сатып алу» деген сөздермен ауыстырылсын;

цифры "9 163,5*" заменить цифрами "8 968,5";
цифры "9 163,5*" заменить цифрами "7 329,4*";
в графе 6 строки, порядковый номер 16:
цифры "13 027,6" заменить цифрами "12 428,9";
цифры "16 071,1" заменить цифрами "8 548,9";
цифры "17 431,7" заменить цифрами "14 147,7*";
в строке, порядковый номер 17:
в графе 2 слова "поселке Заречном Костанайского района Костанайской области, селе Курык Каракиянского района Мангистауской области, селе Байтерек Кызылжарского района Северо-Казахстанской области," исключить;
в графе 6:
цифры "3 356,8*" заменить цифрами "2 336,3";
цифры "1 296,3*" заменить цифрами "1 183,2*";
в строке, порядковый номер 18:
в графе 2:
в текст на государственном языке слово "әлеуметтік" заменить словами "инженерлік-коммуникациялық";
слова "в том числе" заменить словами "в том числе:";
слова "поселке Заречном Костанайского района Костанайской области," исключить;
после слов "Каракиянского района" дополнить словами "и селе Батыр Мунайлинского района";
дополнить словами "; в 2011 году на реализацию пилотных проектов в селе Коктау Хромтауского района Актюбинской области, городе Усть-Каменогорске Восточно-Казахстанской области, селе Жанатан Зеленовского района Западно-Казахстанской области, селе Кендерли Каракиянского района Мангистауской области, селе Байтерек Кызылжарского района Северо-Казахстанской области, микрорайоне "Асар" города Шымкента Южно-Казахстанской области";
в графе 6 слова "2010 г. - 4 890,9*" заменить словами "2010 г. - 5 626,5";
в графе 6 строки, порядковый номер 19 цифры "850,6*" заменить цифрами "850,6";
в графе 6 строки, порядковый номер 21 "слова 2010 г. - 2,1", "2011 г. - 2,3" исключить;
в строке "Всего средств республиканского и местных бюджетов":
цифры "88 214,9" заменить цифрами "74 378,5";
цифры "22 134,9*" заменить цифрами "16 297,9";
в строке "В том числе":
в строке "республиканский бюджет":
цифры "13 040,5" заменить цифрами "12 441,8";
цифры "34 335,0" заменить цифрами "26 330,8";
цифры "11 675,1*" заменить цифрами "8 968,5";
цифры "32 784,7" заменить цифрами "27 551,2*";
цифры "10 459,8*" заменить цифрами "7 329,4*";
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 8 мая 2009 года № 674 "Об утверждении Правил реализации жилья участникам пилотных проектов Программы "Нұрлы көш" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 24-25, ст. 213):
в Правилах реализации жилья участникам пилотных проектов Программы "Нұрлы Көш", утвержденных указанным постановлением:
в пункте 2:
в подпункте 5):
после слов "Восточно-Казахстанской области," дополнить словами "селе Жанатан Зеленовского района Западно-Казахстанской области,";
слова "поселке Заречном Костанайского района Костанайской области," исключить;
слова "селе Курык Каракиянского района" заменить словами "селах Курык и Кендерли Каракиянского района и селе Батыр Мунайлинского района";
в подпункте 6-1):
слова "поселке Заречном Костанайского района Костанайской области," исключить;
после слов "Каракиянского района" дополнить словами "и селе Батыр Мунайлинского района";
слова "покупку жилья" заменить словами "покупка жилья и теплицы";

мынадай мазмұндағы 6-2) тармақшамен толықтырылсын:
«6-2) 2011 жылғы пилоттық жобалар - жергілікті атқарушы орган қайтарымды негізде республикалық бюджеттен бөлген қаражат есебінен Ақтөбе облысы Хромтау ауданының Көктау ауылында, Шығыс Қазақстан облысының Өскемен қаласында, Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданының Жаңатаң ауылында, Маңғыстау облысы Қарақия ауданының Кендірлі ауылында, Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының Бәйтерек ауылында тұрғын үй салу, сондай-ақ Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласының «Асар» шағын ауданында тұрғын үй және жылыжай сатып алу;»;
7-1) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
«7-1) бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі:
тұрғын үй және ішкі инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салу бойынша - Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі;
жылыжай салу бойынша - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі;»;
4-тармақтың бірінші абзацында:
«қалаларындағы.» деген сөзден кейін «Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданының Жаңатаң ауылындағы,» деген сөздермен толықтырылсын;
«Қостанай облысы Қостанай ауданының Заречный кентіндегі,» деген сөздер алынып тасталсын;
«Құрық ауылындағы» деген сөздер «Құрық пен Кендірлі ауылдарындағы және Мұнайлы ауданының Батыр ауылындағы» деген сөздермен ауыстырылсын;
5-тармақтың 3) тармақшасы «көшірмесін» деген сөзден кейін «не Бағдарламаға қатысушы мен құрылыс салушы компания арасындағы жер учаскесін сату-сатып алу шартының нотариалды куәландырылған көшірмесін» деген сөздермен толықтырылсын;
8-1-тармақтың бірінші бөлігінің бірінші абзацы «бюджеттік бағдарламалар әкімшісі» деген сөздерден кейін «тұрғын үй және ішкі инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салу бойынша» деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы 8-3-тармақпен толықтырылсын:
«8-3. 2010 жылғы пилоттық жоба бағдарламасына қатысушыларға Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласының «Асар» шағын ауданындағы жылыжайларды сату үшін бюджеттік бағдарламаның әкімшісі жылыжай салу бойынша Бағдарламаға қатысушыларға жылыжай салуға және сатуға арналған кредит шартына сәйкес бюджеттік бағдарламаларды іске асыру операторына Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген сыйақы ставкасы бойынша кредит береді.
Бюджеттік бағдарламаларды іске асыру операторы:
Бағдарламаға қатысушымен Шымкент қаласының «Асар» шағын ауданында жылыжай сатып алуға екі жақты шарт жасасады;
Шымкент қаласының «Асар» шағын ауданында жылыжай салу үшін құрылыс салушы компаниялардың арасында конкурс өткізеді.»;
«Ақмола облысы Көкшетау қаласының Красный Яр ауылындағы, Ақмола облысы Қарабұлақ ауылындағы, Ақтөбе облысы Хромтау ауданының Көктау ауылындағы, Шығыс Қазақстан облысының Курчатов және Өскемен қалаларындағы, Қостанай облысы Қостанай ауданының Заречный кентіндегі, Маңғыстау облысы Қарақия ауданының Құрық ауылындағы, Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының Бәйтерек ауылындағы Бағдарламаға қатысушыларға тұрғын үй сату тәртібі» деген кіші бөлімнің тақырыбында:
«Ақмола облысы Қарабұлақ ауылындағы,» деген сөздер алынып тасталсын;
«Қостанай облысы Қостанай ауданының Заречный кентіндегі,» деген сөздер алынып тасталсын;
«қалаларындағы,» деген сөзден кейін «Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданының Жаңатаң ауылындағы,» деген сөздермен толықтырылсын;
«Құрық ауылындағы» деген сөздер «Құрық пен Кендірлі ауылдарындағы және Мұнайлы ауданының Батыр ауылындағы» деген сөздермен ауыстырылсын;
38-тармақта:
2) тармақшада:
мынадай мазмұндағы үшінші абзацпен толықтырылсын:
«Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласының «Асар» шағын ауданында жылыжай сатып алуды жүзеге асыру;»;
үшінші абзацта:
«тұрғын үйді» деген сөздер «тұрғын үй мен жылыжайды» деген сөздермен ауыстырылсын;
«тұрғын үйдің» деген сөздер «тұрғын үй мен жылыжайдың» деген сөздермен ауыстырылсын;
39-тармақтағы «тұрғын үйді» деген сөздер «тұрғын үй мен жылыжайды» деген сөздермен ауыстырылсын.

дополнить подпунктом 6-2) следующего содержания:
"6-2) пилотные проекты 2011 года - строительство жилья в селе Коктау Хромтауского района Актюбинской области, городе Усть-Каменогорске Восточно-Казахстанской области, селе Жанатан Зеленовского района Западно-Казахстанской области, селе Кендерли Каракиянского района Мангистауской области, селе Байтерек Кызылжарского района Северо-Казахстанской области, а также покупку жилья и теплицы в микрорайоне "Асар" города Шымкента Южно-Казахстанской области за счет средств, выделенных из республиканского бюджета на возвратной основе местным исполнительным органом;";
подпункт 7-1) изложить в следующей редакции:
"7-1) администратор бюджетных программ:
по строительству жилья и строительству внутренней инженерно-коммуникационной инфраструктуры - Агентство Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства;
по строительству теплиц - Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан;";
в абзаце первом пункта 4:
после слов "Восточно-Казахстанской области," дополнить словами "селе Жанатан Зеленовского района Западно-Казахстанской области,";
слова "поселке Заречном Костанайского района Костанайской области," исключить;
слова "селе Курык Каракиянского района" заменить словами "селах Курык и Кендерли Каракиянского района и селе Батыр Мунайлинского района";
подпункт 3) пункта 5 дополнить словами "либо нотариально засвидетельствованную копию договора купли-продажи земельного участка между участником Программы и компанией-застройщиком";
в абзаце первом части первой пункта 8-1 после слов "администратор бюджетных программ" дополнить словами "по строительству жилья и строительству внутренней инженерно-коммуникационной инфраструктуры";
дополнить пунктом 8-3 следующего содержания:
"8-3. Для реализации теплиц участникам Программы пилотного проекта 2010 года в микрорайоне "Асар" города Шымкента Южно-Казахстанской области администратор бюджетной программы по строительству теплиц выдает оператору реализации бюджетных программ в соответствии с кредитным договором кредит на строительство и реализацию теплиц участникам Программы по ставке вознаграждения, определенной Правительством Республики Казахстан.
Оператор реализации бюджетных программ:
заключает двусторонний договор с участником Программы на покупку теплиц в микрорайоне "Асар" города Шымкента Южно-Казахстанской области;
проводит конкурс среди компаний-застройщиков для строительства теплиц в микрорайоне "Асар" города Шымкента Южно-Казахстанской области.";
в заголовке подраздела "Порядок реализации жилья участникам Программы в селе Красный Яр города Кокшетау Акмолинской области, селе Коктау Хромтауского района Актюбинской области, городах Курчатове и Усть-Каменегорске Восточно-Казахстанской области, поселке Заречном Костанайского района Костанайской области, селе Курык Каракиянского района Мангистауской области, селе Байтерек Кызылжарского района Северо-Казахстанской области":
в текст на государственном языке слова "Ақмола облысының Қарабұлақ ауылындағы" исключить;
слова "поселке Заречном Костанайского района Костанайской области," исключить;
после слов "Восточно-Казахстанской области," дополнить словами "селе Жанатан Зеленовского района Западно-Казахстанской области,";
слова "селе Курык Каракиянского района" заменить словами "селах Курык и Кендерли Каракиянского района и селе Батыр Мунайлинского района";
в пункте 38:
в подпункте 2):
дополнить абзацем третьим следующего содержания:
"осуществить покупку теплиц в микрорайоне "Асар" города Шымкента Южно-Казахстанской области;";
в абзаце третьем:
после слова "жилье" дополнить словами "и теплицу";
после слова "жилья" дополнить словами "и теплицы";
в пункте 39 после слова "жилья" дополнить словами "и теплицы".

2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 К. Мәсімов

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов